Sayfa 936/940 İlkİlk ... 436836886926934935936937938 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 7,481 - 7,488 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1.  Alıntı Originally Posted by atmaca124 Yazıyı Oku
    adem bey profesör hocamdan haber yokmu .aylardır yok forumda .inşALLAH sağlık sıhati yerindedir .merak ettim saygılar .böyle dürüst olan ve insanlara yardıcı olan kimseler çok zor bulunur .kıymetini bilemedik
    Atmaca bey merhabalar ,hiçbir haber yok Sevgili Prof tan. Dediğiniz gibi sağlığı iyi olsun da ,birgün gelir İnşallah.Kesinlikle katılıyorum düşüncenize ky dostu ,güzel insan Prof hocam.

2.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Merhaba Adem13 bey, sayın Eski-Prof un gelmesi ümidiyle iyi günler.
    İnşaAllah Esselocan bey. Ya yazıldıklarımızı okuyorsa. En azından İYİ OLDUĞUNU YAZSA YETER. Ben hala diyorum Sayın Prof bizi yarı yolda bırakmaz. Daha İskender Borcu var. Öyle ısmarlamadan kaçıp gitmez. ))

3.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    Atmaca bey merhabalar ,hiçbir haber yok Sevgili Prof tan. Dediğiniz gibi sağlığı iyi olsun da ,birgün gelir İnşallah.Kesinlikle katılıyorum düşüncenize ky dostu ,güzel insan Prof hocam.
    eyvALLAH ..ben iyiyim gerçekten öyle insan bulunmaz .hiçbir menfaat gözetmeden herkese usanmadan bıkmadan yardımcı oluyordu ..bir merhaba dese .iyiyim dese ..çok güzel olurdu ...birde sema hanım yok .oda yazmıyor artık inşALLAH oda iyidir ALLAHA emanet ol kardeşim .bol kazançlar .RABBİM İŞİNİZİ RAST GETİRSİN ..

4. Ay sonu diye bugün bist in içinden geçti(ler). Yazık oluyor ky ya. Ytd.

5. Selamün aleyküm ahali kimse kaldı mı burada …

6.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Selamün aleyküm ahali kimse kaldı mı burada �
    Ben geldim ama kimse yokmus celik hocanin telegram sayfasindayim.

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Merhaba Çelik hocanın telegram sayfasına girmek veya eklemesi için ne yapmalıyız yardımcı olur musunuz, forumda takip ediyorduk sohbet ve paylaşımlar güzel oluyordu.

Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Canerali Yazıyı Oku
    Merhaba Çelik hocanın telegram sayfasına girmek veya eklemesi için ne yapmalıyız yardımcı olur musunuz, forumda takip ediyorduk sohbet ve paylaşımlar güzel oluyordu.

Mi 9T cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Telegram.da haftalik hisse paylasim gurubundayiz

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 936/940 İlkİlk ... 436836886926934935936937938 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •