Sayfa 895/940 İlkİlk ... 395795845885893894895896897905 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 7,153 - 7,160 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1. Sayin Hocam,

DOHOL icin yorum alabirmiyim sizden?

Ytd

Iyi aksamlar

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Cemts favori , klgyoorta sahada iş yapar, algyo ise sürpriz sonlu.
    Bakalım ne işler yapacaklar?
    Ytd
    Sayin Essolcan, bu cemts ne zaman is yapacak sizce? Yani herkes de cmts beklentisi var ama 2 aydir tik yok kagitta. Diger kagitlar tavan tavan gidiyor....
    Ytd

3.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Hamdolsun iyiyim, hepimizin sağlığına duacıyım. Polho iyi gidiyor. Sattığınız ostim de sizi beklemiş güzel götürdüler.
    Ytd
    Prof Hocamın bir sözü vardı . Hisseye aşık olmayacaksın,duygusal bağ kurmayacaksın. Bende öyle yaptım. İyiki vedalaşmışım. Yeni hissemi AYEN den yana kullanmıştım,burdan pirzola yemek varmış. Esselocan bey ...

4.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    Prof Hocamın bir sözü vardı . Hisseye aşık olmayacaksın,duygusal bağ kurmayacaksın. Bende öyle yaptım. İyiki vedalaşmışım. Yeni hissemi AYEN den yana kullanmıştım,burdan pirzola yemek varmış. Esselocan bey ...
    Anlaşılan o ki sayın Prof İskender ısmarlayacak siz de pirzola , ben bayağı bi kilo alacağım demektir.

5.  Alıntı Originally Posted by peroksit_74 Yazıyı Oku
    Sayin Essolcan, bu cemts ne zaman is yapacak sizce? Yani herkes de cmts beklentisi var ama 2 aydir tik yok kagitta. Diger kagitlar tavan tavan gidiyor....
    Ytd

Sayın Peroksit o zaman diğer tavan giden kağıtlardan da nasip arayın. Yani bir hissenin ne zaman çıkacağı bir çok faktöre göre değişir. Özsermaye, borçlar, anlaşmalar, üretimin artması, dışarıya ürün satışı, spek amcalar, tombul parmaklı yabancı yatırımcılar, yerli hissede olanlar. Biliyorsunuz ki hissede destek direnç noktaları var. Hissenin para girişi ile birlikte pastada büyük pay sahibi ne zaman yukarı tavanlatırsa o zamana kadar beklemek lazım. Yok ben sabırsızım diyorsanız o konu ayrı. Biz küçük yatırımcıyız bir hisseye tavanı büyük amcalar ve spek dediklerimiz yapar. Eğer vadeniz orta uzun değilse bu cemts de bir daha düşünün.
    Benim gözümde CEMTS, EGEEN in emekleme dönemi gibi bir dönem yaşıyor .
    Son destek 16,88 di bu rakam üstünde kaldığı sürece bence sıkıntı yok.
    Herkes yatırımını kendi cebine vadesine ve sabrına göre yapmalıdır.
    Yazdıklarımın hepsi için kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Anlaşılan o ki sayın Prof İskender ısmarlayacak siz de pirzola , ben bayağı bi kilo alacağım demektir.
    Nedemek pandemi bitsin ,afiyetle yeriz. Prof un sözü var zaten ,çorbalar sizden ,iskenderler ve pirzolalar bizde olur )))))

7.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    Nedemek pandemi bitsin ,afiyetle yeriz. Prof un sözü var zaten ,çorbalar sizden ,iskenderler ve pirzolalar bizde olur )))))
    İnşaallah.
    Cümleten günaydın. Hayırlı cumalar

8.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    Ayen bugün de güzel
    Ytd

Sayfa 895/940 İlkİlk ... 395795845885893894895896897905 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •