Sayfa 929/940 İlkİlk ... 429829879919927928929930931939 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 7,425 - 7,432 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1.  Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Günaydın esselecon kardeşim biçilmeye alıştık artık Endeksten ziyade doğru hisseyi bulmak lazım bol kazançlar
    Doğru diyorsun Acemi Borsacı kardeş, beklentisi, haberi, bilançosu iyi sağlamlarla yola devam en iyisi.
    Değerinin çok üstüne çıkanların balonu elbet söner.
    Ytd

2. Sevgili Esselocan bey ,bugün 02.04.2021 ...Prof hocam yine yok. Sanırım gelmeyecek .Sağlıkla alakalı sıkıntısı yoktur İnşaAllah...

3.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    Sevgili Esselocan bey ,bugün 02.04.2021 ...Prof hocam yine yok. Sanırım gelmeyecek .Sağlıkla alakalı sıkıntısı yoktur İnşaAllah...
    Yani inşaallah sağlığı iyi olsun da başkada bir şeyin önemi yok. Sağlık her işin başında geliyor. Çok özledik kendisini. Yorumlarını. Samimiyetini. Uzun açık seçik yazılarını. Şakalarını. TECRÜBE HER TÜRLÜ ÖZLENİYOR. Umarım gelir.
    Cümleten hayırlı cumalar

4. Mubarek cumanın bereketiyle selam arkadaşlar.

aleyküm selam, hayırlı cumalar.

sayın prof. son yazılarından birinde, küçük yatırımcı olan bizlerin "malsız yatmam, almadan duramam" tarzı hareketlerine bir imasını sezinlemiştim. sanki, bir süre hisse almadan durmamızın, piyasada trend oluşumunu takip etmemizin daha sağlıklı olabileceğini ima ettiğini düşünmüştüm.

o zaman, endeksin bir süre tatsız/tuzsuz/limoni olabileceğinin işaretini vermişti.

belki de sayın prof. dönüş için o sürenin bitimini, net bir trendin oluşumunu bekliyor olabilir, çünkü trend yoksa destek ve dirençler sürekli aşınır, bir desteğe, bir sirence çarpar dururuz.

6.  Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku

sayın prof. son yazılarından birinde, küçük yatırımcı olan bizlerin "malsız yatmam, almadan duramam" tarzı hareketlerine bir imasını sezinlemiştim. sanki, bir süre hisse almadan durmamızın, piyasada trend oluşumunu takip etmemizin daha sağlıklı olabileceğini ima ettiğini düşünmüştüm.

o zaman, endeksin bir süre tatsız/tuzsuz/limoni olabileceğinin işaretini vermişti.

belki de sayın prof. dönüş için o sürenin bitimini, net bir trendin oluşumunu bekliyor olabilir, çünkü trend yoksa destek ve dirençler sürekli aşınır, bir desteğe, bir sirence çarpar dururuz.
    Bende tam olarak sizler gibi düşünüyorum.Sadece endişemiz sağlığıyla ilgili bir durum mu oluştu acaba diye de düşünmeden edemiyoruz.Allah yar ve yardımcısı olsun....

7.  Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku

Aynen katılıyorum...

8.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Mubarek cumanın bereketiyle selam arkadaşlar.
    Esma hanım selamlar saygılar ...

Sayfa 929/940 İlkİlk ... 429829879919927928929930931939 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •