Sayfa 911/940 İlkİlk ... 411811861901909910911912913921 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 7,281 - 7,288 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1. OSTİM de Mery 4 milyon lota çıkmış.Sabah KAP ta haberi vardı.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/910951

2.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Adem bey iltifatınız için teşekkür ederim.Siz bizden daha deneyimli ve donanımlısınız.Elinize su dökmeyiz.OSTIM uzunda çift rakamlara geleceğine inanıyorum.kısada 4.05 üzerinde kalması pozitif ama 4.20 üzeri kalışlarda hareketine devam eder.Haftalıkta Rsı düşeni kırmak üzere kırarsa önü açılır.4.31 üzeri düşeni kırar ve bir kapanış yaparsa ozaman hareketli seanslar olabilir diye tahmin ediyorum.YTD.
    Yok Estağfirullah olur mu ,sizde çok iyisiniz. MaşaAllahınız var Esma hanım.benimde çalışmalarımda 4.20 kapanışlardan sonra,daha iyi olacağını düşünüyorum. Sevgili Prof hocam da hep 4.20 diyordu zaten ...Gelsinnnnnnnn artık Özledik. İnsan tanımadığı birini özler mi yaaaa ,,,vallahi ben özledim sevgili Prof u ....

3.  Alıntı Originally Posted by kocbey Yazıyı Oku
    OSTİM de Mery 4 milyon lota çıkmış.Sabah KAP ta haberi vardı.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/910951
    Çıksın bakalım sevgili kocbey kardeşimmm. Yakındır çıkacak lotuda kalmayacak. Sabır Sabır Sabır. YTD

4. Günaydın hayırlı sabahlar. Iyice meraklandık sayın Eski prof sessizlik uzun sürdü hayrolsun inşallah.

Burada bulunan hocalarımız KUTPO NTHOL KOZAL ve ECILC hakkınfda yorumları ayrıca destek ve dırenc noktalarını alabılırmıyım.
    Esma hanım Eseolcan ve Adem bey sımdıden tesekkurler

6. Ostim tavan .

7. Cümleten günaydın hayırlı işler

8.  Alıntı Originally Posted by fenerLEE Yazıyı Oku
    Burada bulunan hocalarımız KUTPO NTHOL KOZAL ve ECILC hakkınfda yorumları ayrıca destek ve dırenc noktalarını alabılırmıyım.
    Esma hanım Eseolcan ve Adem bey sımdıden tesekkurler
    Kardeşim benim takip ettiğim sadece Kozal var. Onunla ilgili yorumum ,mahkeme süreci iyi sonuçlanırsa çok iyi olur düşüncesindeyim. Kesinllike YTD .geç oldu kusura bakma ...

Sayfa 911/940 İlkİlk ... 411811861901909910911912913921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •