Sayfa 847/940 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 6,769 - 6,776 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1.  Alıntı Originally Posted by Mr.Seko Yazıyı Oku
    Saygi deger arkadaslar merhaba,
    Sizden ricam #ismen ve duseni kirmis gibi gozuken #etyat icin yorumlarinizi rica ederim.
    Merhaba, etyat takip dışı. İsmen ise daha önceki yorum ve analizi var. Ben 11-12 TL lerden beri takip ediyorum ancak bir türlü portföye ekleyemedim. Düşmeyen hisse yapmışlar adeta, ismen, alark ve sonme grafiklere aç bak aynen dediğim gibi.
    İsmen i tivitte mehmetyazir isimli çok beğendiğim sratejik yorumlama ve değerleme yapan bir abimiz var, o da güzel açıklamış. Sayın Prof da 10.38 de kapanış yaptığında destekleri 10.37-9.30 dirençleri ise 10.49-11.44-12.52 olarak vermişti. Ancak yenilenmesi gerekiyor.
    Yazdıklarımın hepsi için yatırım tavsiyesi değildir

2. İyi akşamlar arkadaşlar...

3. Aslında biraz endeks e yoğunlaşıp fikir ve beklentilerinizi konuşsak... Merak ediyorum arkadaşların aklındaki hedef neresi yada daha önemlisi nezaman neresi...?
    Bunun üzerine geniş bir endeks destek direnç seviyelerini yazacağım tekrardan...
    Çünkü hisseler(istisnalar hariç) nekadar sağlam, nekadar bekkentili (çoğu), nekadar söylentili hatta biraz daha ileri götürüyorum altın kaplama dahi olsa ;Endeks kadar değerlidir...
    Y.T.D.

4.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    İyi akşamlar arkadaşlar...
    İyi akşamlar efendim . Çok değerli yorum ve değerlendirmenizi bekliyoruz. Ekonomi düzeldikçe yükselen trent devam eder diye düşünüyorum.
    Ytd
    Son düzenleme : esselocan; 23-01-2021 saat: 21:16. Sebep: Harf yanlışlığı

5. Hocam,
    Ben bir realizasyon bekliyorum acikcasi ama bunu herkes bekledigi icin ters köşe olurmuyuz diye ve borsa hep beklentinin tam tersi hareket ettiği için full malda bekliyorum.
    Birde hocam, endeksin pozitif yada negatif yönde hareketinden daha ziyade doğru kağıta bulunmanim daha önemli olduğunu düşünüyorum.
    Saygilar
    Ytd.

SM-A750F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    İyi akşamlar Sayın Prof , Endeks Hiç Hoşuma Gitmiyor,Dikkatli İşlem Yapmakta Fayda Var. Şahsi Düşüncem YTD ...

7.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    İyi akşamlar hocam.Endeksin destekleri 1508 ve 1475 önemli, yukarda 1560 direnci üzerinde iki gün kalabilse(ki bir türlü kalıcı olamıyor ) 1620-40 civarına gider. Aslında mart ayin ilk haftasına dek 1475 -1640 arası yatay bir bandta kalmaya devam eder. 19 şubatta Fitch notumuzla ilgili açıklama yapacak. S&p var olanı teyit etsede ılımlı bir içerik vardı. Sadece mart ortasından sonra dış politikada ABD ile sıkıntılı bir süreç basliyabilir. Eğer ABD ile ciddi sıkıntılar oluşmasa asıl rali o zaman başlar ve 1800 leri görebiliriz. Ytd.
    Son düzenleme : esma; 23-01-2021 saat: 23:06.

8. Endeks için öncü göstergeler. CSD ,Dolar endeksı düşüyorsa ve Eurobondlarin ihracı daha düşük faizle oluyorsa endekse pozitif bakılabilir. Tersi oluyorsa endeks için negatif bir beklenti oluşabilir. Ytd.

Sayfa 847/940 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •