Sayfa 759/940 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 6,065 - 6,072 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Selam hocam MİPAZ CUMA TAKİBE ALMIŞTIM. YORUMUNUZU MERAK EDİYORUM. HUBVC ve DMSAS için yakın zamanda takip et diye notumu almıştım. Bu vesileyle fikirlerinizi bizimle paylaşırsanız sevinirim. Allah sizden razı olsun değerli hocam.
    Tamam bakalım...
    DMSAS a da bakalım zamanında güzel kazanmıştım...
    HUBVC takibimde...

2. MIPAZ 4.63 kapanış...
    DİRENÇ ; 4.69...burası kanal direnci ve ordan dönmüş son gün... Şimdi öncelikle bu direncin üzerinde kalması önemli olacak... Geçer desteklerse ; 4.89 - 5.13 - 5.30 kanal direnci takip edilecek... Yine ; 5.30 kanal direnci önemli sağlam geçilip desteklenirse hareket devam edilebilir hedef direnci ; 5.91 olur...
    Aşağıda ;
    DESTEK ; 4.54 - 4.35 - 4.08...
    Koyu renkle yazdığım destekler önemli...
    Y.T.D.

3. DMSAS ; 6.54 kapanış...
    DİRENÇ ; 6.70...
    DESTEK ; 6.48 - 6.18 - 5.92...
    Yukarıda ; 6.70 önemli kanal direnci... Burayı geçip desteklenmeden yeni yükseliş trendi başlamaz... Sağlam veya hızlı geçerse ; 6.87 - 7.21 - 7.47 dirençlerini deneyebilir... Biraz daha hareketlenebilir...
    Aşağıda koyu destekler önemli...
    Y.T.D.

4. Rica etsem inveo inceleyebilir misiniz?

5. Hocam elinize sağlık. Allah sizden razı olsun.

6.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Geldimmmm...
    Sağolun arkadaşlar iyiyim... Sizlerde iyisinizdir umarım...
    Sizlerde buranın neşesisiniz...keşke daha çok vaktimiz olsada sohbet bol olsa...Esma hanım esselocan bey Adem bey ve diğer arkadaşlar katkılarınız süper devam lütfen...
    Sayın Prof hocam, elimden geldiğince bildiğimiz/araştırdığımız konuları paylaşıyorum.
    Bir kaç konuda yanıldım, ancak yılmak yok. Petkim, tknsa, isyat, usak, yatas, rheag, brksn ile devam ediyorum.
    Ytd

7. Sayin Eski_Prof , dunyanin en buyuk bankasi denen Cin'li ICBCT uzun zamandir yatay ve islem hacmi sinirli.
    Zahmet olmaz ise bi yorum Rica etsem. Simdiden Tesekkurler.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Bazı hocaların değerlendirmelerini buraya özet geçeyim.
    Kozalda kasasındaki nakit piyasa değerinin%40 ı . Borç yok denecek kadar az.satış derdi yok.bürüt kar %60 seviyesinde.Bulunan madenden dolayı eğer Gubfr için 100.tl değerleme yapılıyorsa, kozal 4 tesisinde bu miktar üretimiyapıyor ve 2 yıl içinde % 50 fazla üretim olacak.dava süreci artık bitecekse, hükümet türkiye varlık fonuna dahil eder. Kozal sermaye 150,5 mio tl gubfr sermaye 334 mio tl .
    Yukardaki bilgilerden anlıyoruzki kozalın yolu çok uzun .kesinlikle ytd.
    Hocam elimde kendime göre yüklü kozal var esma ustadin dediklerine ekleyeceginiz bir yorumunuzu rica etsem. Simdiden teşekkürler

Sayfa 759/940 İlkİlk ... 259659709749757758759760761769809859 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •