Sayfa 780/940 İlkİlk ... 280680730770778779780781782790830880 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 6,233 - 6,240 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1. sevgili hocalarım hayırlı akşamlar,
    bazı hisselere piyasadaki dolaşım oranı yüzde beşin altında kaldığı için uyarı verildi.
    sizce piyasadaki bu oranı yüzde beşe ulaştırmalarının ne gibi etkileri olur.
    değerli yorumlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim.

2.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    IDGYO ; 6.80 kapanış...
    DİRENÇ ; 6.95 - 7.20...
    DESTEK ; 6.60 - 6.53...
    Aşağıda destekler önemli özellikle ; 6.53 kırılırsa bir alt kanala düşer...
    Yukarıda ; 7.20 yine bulunduğu yükseliş dalgasının son kanal direnci... Geçip desteklerse ancak yeni trend başlar... İlk ve önemli kanal direnci ; 7.77 olur ve deneyebilir...
    Y.T.D.
    Tebrikler Adem bey...
    Yine konuşturdunuz tavanı...

3. Esma hanım sizide ayrıca tebrik ediyorum...
    Favorileriniz...Güzel primler yaptı...
    Alkışlar sizede...

4.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Tebrikler Adem bey...
    Yine konuşturdunuz tavanı...
    Teşekkür ederim Hocam ...

5. Selam sayın prof hocam ve tüm arkadaşlar.Değerli prof hocam jant tavandan kapattı. Bir yorum yaparsanız sevinirim. Birde polho ile indes arasında gidip geliyorum hangisini alacağıma karar veremedim. Bu iki kağıdın da destek ve dirençlerini yazarsanız sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim.

6.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Bazı hocaların değerlendirmelerini buraya özet geçeyim.
    Kozalda kasasındaki nakit piyasa değerinin%40 ı . Borç yok denecek kadar az.satış derdi yok.bürüt kar %60 seviyesinde.Bulunan madenden dolayı eğer Gubfr için 100.tl değerleme yapılıyorsa, kozal 4 tesisinde bu miktar üretimiyapıyor ve 2 yıl içinde % 50 fazla üretim olacak.dava süreci artık bitecekse, hükümet türkiye varlık fonuna dahil eder. Kozal sermaye 150,5 mio tl gubfr sermaye 334 mio tl .
    Yukardaki bilgilerden anlıyoruzki kozalın yolu çok uzun .kesinlikle ytd.
    Esma hocam yolculuk başladi mı ne dersiniz

7. Bugun son 10 dakikadaki alimlarla 6.83 un uzerinde kapanis yapti. Ama sinirli islem Ile.
    Yeni kanal Icin erken mi sayin Eski prof
     Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    ICBCT ; 6.50 kapanış...
    DİRENÇ ; 6.63 - 6.83...
    DESTEK ; 6.37 - 6.00...
    Borsada böyledir büyük küçük aynıdır...Aynı zengin ile fakir gibi... Öldülermi iki metre kefen iki metre toprak...
    Biz ne altın hisseler gördük beş para etmedi...ne tenekeler gördük gücümüz yetmedi..
    O yüzden üzülmeyin normaldir..
    Teknik olarak da ; bulunduğu kanal biraz hantal... Temel olarak da Banka!!!...
    Yukarıda ; 6.83 sağlam geçilip desteklenirse ; 7.85 kanalına girer ve hareketlenebilir hatta yapabilir ilk etapta... Çıksın o kanaldan hala ilgileniyor olursanız hatırlatın devamını yazalım...
    Y.T.D.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by karslı36 Yazıyı Oku
    sevgili hocalarım hayırlı akşamlar,
    bazı hisselere piyasadaki dolaşım oranı yüzde beşin altında kaldığı için uyarı verildi.
    sizce piyasadaki bu oranı yüzde beşe ulaştırmalarının ne gibi etkileri olur.
    değerli yorumlarınızı bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim.
    Şirket için de yatırımcı içinde iyi yönde de değerlendirilebileceği gibi bazı spekülasyonlarada sebebiyet verebilir... Genelliklede şirketlerin kendi hisselerini toplayarak K/F larını daha iyi göstermek için yaptıkları durumlar vs vs...bunu internetten araştırırsanız daha detaylı öğrenebilirsiniz aslında..
    Yada temel analizcimiz esselocan beye müracat edelim...
    Yanlış anlatmak istemem...
    Y.T.D.

Sayfa 780/940 İlkİlk ... 280680730770778779780781782790830880 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •