Sayfa 803/940 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813853903 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 6,417 - 6,424 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1. İncelemeleri hafta sonu yapalım...

2.  Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Papilon, biyometrik güvenlik, kamu güvenliği, kriminal analiz, vatandaş ve göçmen yönetimi teknolojilerini geliştirmeye yönelik hizmet vermektedir. Biyometrik Güvenlik Sistemleri taklit edilemez ve dokuların benzersizliği sayesinde yüksek güvenlik sağlar. Şifre, kart, pin gibi kaybetme, çaldırma ya da unutma gibi riskleri yoktur.İris tanıma sistemi temas olmadığı için diğer tüm sistemlere göre daha hijyeniktir. Evrenseldir, ulusal ve uluslararası birçok güvenlik sistemi tarafından kabul görürler.
    Mumlara Fısıldayan Adam
    @mumavcisi dan alıntıdır.
    ARDYZ temel olarak beğendiğimi hep yazdım ama kuyruğundan tutuk ama çabuk bıraktık.Arkasından bakmaya devam ediyoruz.Nefes bile aldırmıyorlar.
    Dünyada göz retina /iris kimlikler takip edilecek.İlk uygulama Çin ve Singapurda .BU alanda alt yapıya sahip olan şirketimiz PAPIL...YTD.

3. Ocak ayı, YILDIZ gibi geçer inşaallah. Beklenti yerini neşeye bırakır umarım. Amin. Herkese amin.

4. Ostim , gidiyeaahhh.
    Adem bey??
    Ne dersin başlayacak mı?
    Ytd

5.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    Hoşbulduk...
    Aynen katılıyorum maşallah diyelim...
    Çok iyi bir borsacı bence...
    Öncelikle herkese hayırlı günler dilerim. Çok kısa bir süredir aranızdayım ve bu mesajı yazabilmek için üyeliğimi aktif ettim. Niyet ve tavır en başarılı bulduğum başlık burası. hocama teşekkür etmek istedim. Ayrıca Esma hanım bencede çok başarılı bir gün geçirdi, tebrik etmek istedim.

6.  Alıntı Originally Posted by s.acar Yazıyı Oku
    Öncelikle herkese hayırlı günler dilerim. Çok kısa bir süredir aranızdayım ve bu mesajı yazabilmek için üyeliğimi aktif ettim. Niyet ve tavır en başarılı bulduğum başlık burası. hocama teşekkür etmek istedim. Ayrıca Esma hanım bencede çok başarılı bir gün geçirdi, tebrik etmek istedim.
    Hoşgeldiniz

7.  Alıntı Originally Posted by s.acar Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim kardeşim.Rabbim cümlemize hayırlı kazançlar nasip etsin.Çaba sarfedenlerdeniz diyelim...

8.  Alıntı Originally Posted by Eski_prof Yazıyı Oku
    KOZAL ; 94.70 kapanış...
    DİRENÇ ; 98.48 - 101.20 - 104.70...
    DESTEK ; 93.50 - 86.20...
    Aşağıda ; 86.20 kanal desteği önemli...
    Üzerinde kaldığı sürece ; 104.70 yapma potansiyeli yüksek...normalde test etmesi gerekir...
    Beğendim... Geçerse ; 108.30 - 114.90 takip edilecek... Devam ederse devam ederiz...
    Y.T.D.
    Selam aleyküm hocam 114.90 i geçerse yazariz demistiniz kozal için müsait zamanda yorumlarsaniz sevinirim.

Sayfa 803/940 İlkİlk ... 303703753793801802803804805813853903 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •