Sayfa 930/940 İlkİlk ... 430830880920928929930931932 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 7,433 - 7,440 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1.  Alıntı Originally Posted by mühendis ankara Yazıyı Oku
    aleyküm selam, hayırlı cumalar.

sayın prof. son yazılarından birinde, küçük yatırımcı olan bizlerin "malsız yatmam, almadan duramam" tarzı hareketlerine bir imasını sezinlemiştim. sanki, bir süre hisse almadan durmamızın, piyasada trend oluşumunu takip etmemizin daha sağlıklı olabileceğini ima ettiğini düşünmüştüm.

o zaman, endeksin bir süre tatsız/tuzsuz/limoni olabileceğinin işaretini vermişti.

belki de sayın prof. dönüş için o sürenin bitimini, net bir trendin oluşumunu bekliyor olabilir, çünkü trend yoksa destek ve dirençler sürekli aşınır, bir desteğe, bir sirence çarpar dururuz.
    Yapacak bir şey yok. Bekleyeceğiz .

2. https://taplink.cc/bensuyanefesol

allah şifa versin.

3. Selamün aleyküm arkadaşlar günaydın bereketli kazançlar ,topiği biraz öne çekelim geride kalmasın sayın eski profun emeği var sonuçta ,kendilerini de görürüz inşallah en kısa zamanda.
    ''Kıtmir bir köpekti.Ashab-ı Kehf'in köpeği.Ama cennete gitti.
    Kim olduğun kadar kimlerle olduğun da önemli.'' NFK

4.  Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Selamün aleyküm arkadaşlar günaydın bereketli kazançlar ,topiği biraz öne çekelim geride kalmasın sayın eski profun emeği var sonuçta ,kendilerini de görürüz inşallah en kısa zamanda.
    Ve aleyküm selam acemi borsacı kardeşim, bence sayın Prof uzaktan izliyor. Nisan ayında gelir demiştim gelmedi. Yanıldım.
    Hayırlı cumalar
    Bist te 1435 üstü takibe devam. Trent otursun, coinciler geri gelsin. 1300-1600 aralığı uzun sürerse de sorun yok. Elbet o günler gelecek.

5.  Alıntı Originally Posted by esselocan Yazıyı Oku
    Ve aleyküm selam acemi borsacı kardeşim, bence sayın Prof uzaktan izliyor. Nisan ayında gelir demiştim gelmedi. Yanıldım.
    Hayırlı cumalar
    Bist te 1435 üstü takibe devam. Trent otursun, coinciler geri gelsin. 1300-1600 aralığı uzun sürerse de sorun yok. Elbet o günler gelecek.
    Hayırlı cumalar esselocan kardeşim inşallah iyi olur ben borsada olmaya devam edeceğim coin bana göre değil.
    ''Kıtmir bir köpekti.Ashab-ı Kehf'in köpeği.Ama cennete gitti.
    Kim olduğun kadar kimlerle olduğun da önemli.'' NFK

6.  Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Hayırlı cumalar esselocan kardeşim inşallah iyi olur ben borsada olmaya devam edeceğim coin bana göre değil.
    Hayırlı Cumalar diliyorum Arkadaşlar...

7.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    Hayırlı Cumalar diliyorum Arkadaşlar...
    Merhaba Adem bey, bist te Tokat manyağı ettiler ky I.... görüyor musunuz? Herkes isyanlarda.
    Allah sonumuzu hayretsin

Alıntı Originally Posted by esma Yazıyı Oku
    Mubarek cumanın bereketiyle selam arkadaşlar.
    İşteydım gec oldu ama olsun.Herkeze hayırlı cumalar ve hafta sonları dılerım
    Bu arada Esma hanım KRONT u degerlendırme sansınız oldumu acaba
    Söyledıklerım Benı Baglar Kesınlıkle Yatırım Tavsıyesı Degıldır.

Sayfa 930/940 İlkİlk ... 430830880920928929930931932 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •