Sayfa 932/940 İlkİlk ... 432832882922930931932933934 ... SonSon
Arama sonucu : 7513 madde; 7,449 - 7,456 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

1. ANELE güneşi gören kar gibi eriyor. ☹

2. Yabancıların payı gittikçe azalıyor.Yerli yatırımcının da gücü bir yere kadar. BOFA bugün çoğu tahtada satıcılıydı. Kara günlerin ardından elbet güneş doğacak.
    Ytd

3. Herkese hayırlı işler hayırlı günler

4. Bist tat vermiyor. 1435 üstüne atması lazım.

5. Cümleten iyi geceler hayırlı Sahurlar diliyorum. Esma hanım Esselocan bey Acemi borsacı ve diğer arkadaşlar ...nasılsınız yazmaz oldunuz sayfa çok sessiz kaldı. Prof hocam dan hala ses yok. Ben bugün yarın geleceğini düşünüyorum. İnşaAllah ...haydı hocam çık gel artık.

6.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    Cümleten iyi geceler hayırlı Sahurlar diliyorum. Esma hanım Esselocan bey Acemi borsacı ve diğer arkadaşlar ...nasılsınız yazmaz oldunuz sayfa çok sessiz kaldı. Prof hocam dan hala ses yok. Ben bugün yarın geleceğini düşünüyorum. İnşaAllah ...haydı hocam çık gel artık.
    Selamun aleykum cümleten hayırlı sabahlar bereketli günler .Çok şükür iyiyim Adem kardeşim sen nasılsın ?Evet çok sessiz kaldı sayfa arada bir yazıyorum ben de prof hocam gelseydi tespitlerini ,destek ve dirençlerini özledik.
    ''Kıtmir bir köpekti.Ashab-ı Kehf'in köpeği.Ama cennete gitti.
    Kim olduğun kadar kimlerle olduğun da önemli.'' NFK

7.  Alıntı Originally Posted by Adem13 Yazıyı Oku
    Cümleten iyi geceler hayırlı Sahurlar diliyorum. Esma hanım Esselocan bey Acemi borsacı ve diğer arkadaşlar ...nasılsınız yazmaz oldunuz sayfa çok sessiz kaldı. Prof hocam dan hala ses yok. Ben bugün yarın geleceğini düşünüyorum. İnşaAllah ...haydı hocam çık gel artık.

Merhaba Adem bey, maalesef ki artık Prof hocamızın başına kötü bir şey geldiğini düşünmeye başladım. Bu kadar yalnızlık iyi değil. Arada bende yazıyorum ama kimseden ses yok. Kendin yaz kendin oku, böyle de tadı tuzu yok burada olmanın. Üç beş yazıp sohbet ederdik, pandemi de bitmedi ki şu İskender/dönerleri yesek...

8.  Alıntı Originally Posted by ACEMİ BORSACI Yazıyı Oku
    Selamun aleykum cümleten hayırlı sabahlar bereketli günler .Çok şükür iyiyim Adem kardeşim sen nasılsın ?Evet çok sessiz kaldı sayfa arada bir yazıyorum ben de prof hocam gelseydi tespitlerini ,destek ve dirençlerini özledik.
    Ve aleyküm selam acemi bey. Hayırlı günlerin olsun.

Sayfa 932/940 İlkİlk ... 432832882922930931932933934 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •