Sayfa 1/294 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 2372 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Çizgi Ötesi ( kısa - orta - uzun )_Al-Sat

Burada yaptığım tüm paylaşımlar benim çalışmalarımdır. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir... Sesli düşünüp sessiz yazacağım...Y.T.D.

2. İyi akşamlar...

3. Aslında eski forumda da yazıyordum...hatta başka forumlarda da yazdım,, Şimdi yeniden üye olup yazmaya devam edeceğim...
    Özellikle yorumarı yenilerin anlayacağı şekilde yapacağım, lütfen tecrübeli ve profesyonel olan arkadaşlar anlayışlı olsun...

4. Hisse senetlerini sormak iteyen arkadaşlarada, kısa,orta ve uzun destek - direnç seviyelerini acizane yazacağım...
    Şimdilik grafik paylaşmayacağım...sadece grafiğe ek bazı çalışmalarla seviyeleri yazacağım...
    Takip edip öyle yorum yaparsak en azından cevabınıda yazarız...
    Umarım faydalı olur.

5. Öncelikle, Endeks ve Bankaları takibe alacağım...
    Önemli destek ve dirençlerini paylaşacağım...
    Y.T.D.

6. Hayırlı olsun

7.  Alıntı Originally Posted by rebo Yazıyı Oku
    Hayırlı olsun
    Teşekkür ederim
    İnşallah...

8. ENDEKS de 101.500 seviyesi şöyle önemli, 105.800 önemli ve geçerse yükseliş devam eder diyeceğimiz, 105.800 direncinin alçalanı konumunda...
    93.000 desteğide kırılırsa dip arayışının devam edeceği ve duruma göre(iç- dış faktörler) nerede son bulacağı meçhul bir destek konumunda...geçenlerde de yazmıştım iki veya üç defa 93.000 desteği çalıştı ama sonra dayanamadı ve kırdı...88.500 e kadar geldi...
    Umarım birdaha kırmaz...
    52 haftalık dip seviyesi ; 84.654...son destek...
    Y.T.D.

Sayfa 1/294 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •