Sayfa 14/90 İlkİlk ... 412131415162464 ... SonSon
Arama sonucu : 717 madde; 105 - 112 arası.

Konu: Varant

1. tüm uyarı ve acıklamalarınız teşkkür ederim..Yannız şunu diim dediğiniz panka varant ihraç edip hemde kazanmamız için açık veriyo yani..çok garip gerçekten..
    *** COMANDANTE ***

2. bugün ne tarafa oynadığı belli değil. beklemedeyim
    ....yorumlarım kendimi bağlar yatırım tavsiyesi değildir..olamaz..

3.  Alıntı Originally Posted by dertli69 Yazıyı Oku
    benim bankamda orası işlermleri aynı şekilde yapıyorum varantanaliz ve canlı varant sahifesi sürekli açık pc de sadece dakka başı mobil siteden atıp durmasa sistem canlı borsayı takip ederken daha iyi olacak
    sürekli ekran basındaysanız web den de ucretsız bı sekılde anlık degerlerı gorebılırsınız ısbankasında... yenı versıyon nasıl bılmıyorum ama eskı versıyonu sevıyordum ben ve matrıks lısans aldım 1 aylık o nedenle su anda kullanmıyorum... kullanacak oldugumda web den acarken eskı versıyon ıle ac kullanıyordum... bırde herkeste oluyormu bılmıyorum ama benım pc de goog chorome mozılla ve yandex te acmadıgı ıcın ınternet explorer da acıyordum

4. yine aynı şey oluyor..piyasa aşağı satım varantları aşağı..
    *** COMANDANTE ***

5. ulann i..ne varant PY si... vade sonunda bakalım yumurtayı nasıl çıkaracaksın, o zaman yardımcı olacam cıkarmana merak etme..
    *** COMANDANTE ***

6. Baz veri
    Piyasa Kodu IZDPB
    ISIN DE000DS7C1L6
    Oran 0,0001
    Ürün Tipi Satım Varantları
    Dayanak Varlık BIST 30
    Ödeme Nakit
    İhraç tarihi 27.12.2018
    Vade Sonu 28.2.2019
    Son işlem günü 28.2.2019
    Anahtar veri
    Kullanım Tipi Avrupa
    Kullanım Fiyatı 140.000,00 TRY
    Etkin Kaldıraç a.d.
    Delta -0,93
    Teta 0,004
    Vega 0,003
    Makas 0,02
    Hassasiyet -107,68

ihraç tarihinde 27 aralık bist30 115000 lerde şu anki varant fiyatı 1.06-1.08 Deucbank varantları bunlar..bu durum nedir ?? bu durumu izah edebilecek var mı??

adam cayır cayır varant sıçıyor..çıkan varant sıfıra gidiyor..bnun adı enstrüman oluyor bu yetkiyi bunlara kim verdi kime ne soracaz..??
    *** COMANDANTE ***

7. Obsiwan vadeye 10 gün kalmış .. bir aydan düşük olanlardan kaçınmakta fayda var
    10 gün kalan vadede duyarlıllık artmıştır yani 1 kuruş artması için varantın dayanak varlığının ne kadar hareket etmesi gerektiği
    bu çok yüksekse o varantın hareket etmesi için çok büyük artış veya düşüş lazım yoks a sıfırlar gider varant..
    ....yorumlarım kendimi bağlar yatırım tavsiyesi değildir..olamaz..

8. Üstad 10 gün içinde kullanım degerine ulasırsa 0.01fiyatlı varant satmazsak kullanım degerinin altında vade dolarsa bizim paracıklar ne olur acaba teşekkür

Sayfa 14/90 İlkİlk ... 412131415162464 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •