Special Days Image
Sayfa 18/90 İlkİlk ... 816171819202868 ... SonSon
Arama sonucu : 717 madde; 137 - 144 arası.

Konu: Varant

1. 0.10 dan aşağı özellikle yakın vadeli varantlara bulaşmayın sonra dizinizi çok döversiniz..
    bir iki vurdu kaçtı yaparsınız ama yakalarsa fena yakalar bitirir sizi
    ....yorumlarım kendimi bağlar yatırım tavsiyesi değildir..olamaz..

2.  Alıntı Originally Posted by dertli69 Yazıyı Oku
    0.10 dan aşağı özellikle yakın vadeli varantlara bulaşmayın sonra dizinizi çok döversiniz..
    bir iki vurdu kaçtı yaparsınız ama yakalarsa fena yakalar bitirir sizi
    benım portfoyumun gucunden dolayı 0.10 dan yukardakılere bulasamıyorum acıkcası... hergun ekran da oldugum ıcınde vurkac yapmaya calısıyorum her zaman.... ama dedıgınız gıbı asırı rısklı ler bazen ıse yarıyor bazende kan kusturuyor

3.  Alıntı Originally Posted by dertli69 Yazıyı Oku
    uziye 0,62 alındı.. YTD değildir
    0.64 verildi

4. varantı alıyoruz,satıyoruz amma halen bir şey anlamış değilim misal dün BRENT 65 dayanağı olan mart vade PXDVA Satım varantını Brent petrol 67.07 iken 0.36 dan aldım Bugün aynı varantı Brent petrol 67.14 iken 0.45 den sattım. satım varantı brent petrol yükselirken nasıl yükseliyor anlamış değilim hem aradaki fark bayağı fazla.

5. teknik bir hata var sanırım bulutaslan kontrol edin.. varant problemli olabilir.. kar ettiyseniz sesinizi çıkarmayın
    bazen saçmalık oluyor sanırım şuan petkim açılış seviyesinde hem satış hem alış varantları artı gözüküyor ..

6.  Alıntı Originally Posted by dertli69 Yazıyı Oku
    teknik bir hata var sanırım bulutaslan kontrol edin.. varant problemli olabilir.. kar ettiyseniz sesinizi çıkarmayın
    bazen saçmalık oluyor sanırım şuan petkim açılış seviyesinde hem satış hem alış varantları artı gözüküyor ..
    hata yok zaten sattım karımı aldım şimdi ise aynı varantı 0,36 dan tekrar aldın.

7. dostlar burada kazanma ŞANSINIZ sağlam bir sabır ve farklı ali cengiz oyununu iyi bilmek bakın sabah kardeşim halis paylaştı dönn dolaba bakarmısınız ....

halis; dün turkcel neden bu kadar düştü diye merak edip takaslarına ve dün olanlara bakıp sizede göstermek istedim..
    doce varantlarda 800,000 adet alım varanttı satmış tacirler aracılıgla vadelisinde 2500 adet satmış..hissenin takası nerdeyse tamamına yakını elleinde boyle bir kumar masasında kazanma olanagı cok düşük ihtimal ne yaparsanız yapın terse gelirsiniz ne teknik işler ne temel işler ipin ucu gevurun elinde diger hisselerdede durum aynı,,düşen bir şeye long girmeye yukselene short girmeye cok meraklıyız..ne yaparsanız yapın 1 kere degil 9 kere düşünüp yapın durmayıda bilin..örnek aşagıda docenin ky çarpması

doce hisse vadelilerde gedik ve tacirler üzerinden işlem yapmasına cok denk geldim aldanmayın yerli yapıyor diye

attıgım grafik ve işlemleri anlayabildinmi nasıl bir kumar masasındasın

8. borsa tavandayken satış varantı aldım akşam kapanana kadar tavan yaptı durdu çıkartamadım elimden şansa bak..
    gün kaybı yok uzun vadeli pazartesiye sarkıttım.. 4 gündür thy yi takip ediyorum bugün sabah girecektim kaçırdık tireni yine
    şöyle bi %5 artan kağıt bulup giremedik varantına yanarım ona..

sabah vestel %7 idi gördüğümde bu % 20 yapacak dedim varantı yok oda gitti...

Sayfa 18/90 İlkİlk ... 816171819202868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •