Special Days Image
Sayfa 22/90 İlkİlk ... 1220212223243272 ... SonSon
Arama sonucu : 717 madde; 169 - 176 arası.

Konu: Varant

1.  Alıntı Originally Posted by dertli69 Yazıyı Oku
    db nin varantı
    Sağolun üstat

2.  Alıntı Originally Posted by TezzMertek Yazıyı Oku
    Üstat falan değilim.
    Sadece sıkı takip ediyorum ama kaybetmeye devam ediyorum.

PEI FA takibimde.

Petkim - 5,80 kullanım fiyatı - 20 Kuruş Şu an.

bugün tetadan gün kaybı var
    ....yorumlarım kendimi bağlar yatırım tavsiyesi değildir..olamaz..

3.  Alıntı Originally Posted by dertli69 Yazıyı Oku
    db nin varantlarında işbank aracılığıyla alımda +- varmı bilmiyorum pek
    DB nin varantlarını matrıks lısansı oldugunda alıp satıyorum...matrıks lısansım yarın bıtecek son son bı baktım oyle... varant analızı kısmından matrıks te 05 gosterıyosa 04 yazıyorum alıs emrını... isbankasındakılerı zaten ısvaranttan bakıp yazıyorum...

4.  Alıntı Originally Posted by öztekin81 Yazıyı Oku
    isvarant.com.tr ye baktım
    bulamadım varantı?
    Bu deutchebank ın varantı... 29 kullanım fıyatı... işbankasının aynı degere yakın olanı ASICJ.V 30.30 kullanım fıyatı... su anda alısta 0,06 satıs ta 0.08 ıhrac eden yanı ısbank ın yazdıgı yerler... ısvaranttan bakıyorsanız buna bakabılırsınız...

5.  Alıntı Originally Posted by öztekin81 Yazıyı Oku
    isvarant.com.tr ye baktım
    bulamadım varantı?

İş Varant Sayfasında DÖŞE bank V leri hakkında bilgi olmuyor zaten.

6. Varant konusunda ısımlerınde bı ayrıntıyı unuttuysnız hatırlatayım yada bılmıyorsanız ufak bı bılgı olsun her ne kadar caylak bı varantcı olsamda.... varant ısımlerının 3. harfı varantı ıhrac eden bankanın ilk harfıdır dıye okumustum... ASDBL.V ve ASICJ.V yı ornek alıcak olursak ılk ıkı harfı dayanak varlıgın kısaltması AS(aselsan) 3. harf ıhrac eden bankanın adının ılkk harfı D(deutchebank) 4. harf alım yada satım olduguna daır bharf B(Bildiğim kadarı ıle a-o arası alım, o-z arası satım varantları ıcın) AS(aselsan) 3. harf ıhrac eden bankanın adının ılkk harfı I(isbank) 4. harf alım yada satım olduguna daır harf C(Bildiğim kadarı ıle a-o arası alım, o-z arası satım varantları ıcın)

7. bu db nin hesap makinasımı bozuk
    ....yorumlarım kendimi bağlar yatırım tavsiyesi değildir..olamaz..

8.  Alıntı Originally Posted by crazyfege Yazıyı Oku
    Varant konusunda ısımlerınde bı ayrıntıyı unuttuysnız hatırlatayım yada bılmıyorsanız ufak bı bılgı olsun her ne kadar caylak bı varantcı olsamda.... varant ısımlerının 3. harfı varantı ıhrac eden bankanın ilk harfıdır dıye okumustum... ASDBL.V ve ASICJ.V yı ornek alıcak olursak ılk ıkı harfı dayanak varlıgın kısaltması AS(aselsan) 3. harf ıhrac eden bankanın adının ılkk harfı D(deutchebank) 4. harf alım yada satım olduguna daır bharf B(Bildiğim kadarı ıle a-o arası alım, o-z arası satım varantları ıcın) AS(aselsan) 3. harf ıhrac eden bankanın adının ılkk harfı I(isbank) 4. harf alım yada satım olduguna daır harf C(Bildiğim kadarı ıle a-o arası alım, o-z arası satım varantları ıcın)

Varant kısa işlem kodunun 4. ve 5. haneleri varantın türünü belirtir.

Tür haneleri; “AA” ile “OO” arasında ise bu bir alım varantıdır,

“PP” ile “ZZ” arasında ise söz konusu bir satım varantıdır.

Sayfa 22/90 İlkİlk ... 1220212223243272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •