Sayfa 23/90 İlkİlk ... 1321222324253373 ... SonSon
Arama sonucu : 717 madde; 177 - 184 arası.

Konu: Varant

1.  Alıntı Originally Posted by crazyfege Yazıyı Oku
    0,10 Altındakılere pek bulasmıyorsun dıye bılıyorum ama aselsan ıcın ASDBLV 0,04-0,05 Almayı deneyıp mart sonuna kadar pusuya yatırabılırsın gıbı gelıo bana... Ek 21880

04--05 vurdu ama korkudan alamadım sanki grafik 23.30 lara çekiyor bir bak istersen yarın belki alım fırsatımız olur

girmedim bugun varanta
    1-gece pakistan-hindistan ne olur belli olmaz
    2-avrupa borsaları 17:50 civarı yeşillenmişti şuan itibari ile hepsi aşırı kırmızıya döndü özellikle amerika ingiltere bilmediğimiz bir haber olabilir yarını beklemek daha mantıklı geldi
    ....yorumlarım kendimi bağlar yatırım tavsiyesi değildir..olamaz..

2.  Alıntı Originally Posted by dertli69 Yazıyı Oku
    04--05 vurdu ama korkudan alamadım sanki grafik 23.30 lara çekiyor bir bak istersen yarın belki alım fırsatımız olur

girmedim bugun varanta
    1-gece pakistan-hindistan ne olur belli olmaz
    2-avrupa borsaları 17:50 civarı yeşillenmişti şuan itibari ile hepsi aşırı kırmızıya döndü özellikle amerika ingiltere bilmediğimiz bir haber olabilir yarını beklemek daha mantıklı geldi
    İki ayrı perıyotta takıp edıyordum... Saatlik grafıkte yatay destegı 24,75 tı aksama dogru saatlık destegınde tutunamamıstı... Seanslık grafıgımde sabah dusuk acınca 25,25 dırenc oldu denedı ama kıramayınca asagı saldı... 24,74 u de asagı kırınca artık direnç konumuna geldı... yarın da satıs yerse saatlıktekı bı sonrakı destek olan 23,58 ve seans lık destegı olan 23,25 önem arz eder benım için... duruma gore tercıh yaparım... 24,75 altı ve ustu olarak takip ederım durumunu... resim koymaya calıstım her ıkı grafıgı de ama sıte hata verdı... sızın dedıgınız deger benım seanslık grafıgımde 23,25 destegı...

3.  Alıntı Originally Posted by crazyfege Yazıyı Oku
    İki ayrı perıyotta takıp edıyordum... Saatlik grafıkte yatay destegı 24,75 tı aksama dogru saatlık destegınde tutunamamıstı... Seanslık grafıgımde sabah dusuk acınca 25,25 dırenc oldu denedı ama kıramayınca asagı saldı... 24,74 u de asagı kırınca artık direnç konumuna geldı... yarın da satıs yerse saatlıktekı bı sonrakı destek olan 23,58 ve seans lık destegı olan 23,25 önem arz eder benım için... duruma gore tercıh yaparım... 24,75 altı ve ustu olarak takip ederım durumunu... resim koymaya calıstım her ıkı grafıgı de ama sıte hata verdı... sızın dedıgınız deger benım seanslık grafıgımde 23,25 destegı...
    BU arada yarın benım için ilk oncelık elımdekı varantların satılması... aksi durumda bi müddet ara verıcem...

4. Foto ekleme imkanı varda sürekli hata mesajı veriyor.
    IMG kodlar ile uğraşmakta zahmetli.

Nisan ayı için ALIM SATIM görüşleri yazardım.

5.  Alıntı Originally Posted by TezzMertek Yazıyı Oku
    Foto ekleme imkanı varda sürekli hata mesajı veriyor.

resmi bigisayara kaydedip ekleyin..Ekran Alıntısıe.PNG

gibi..insert imageden gelişmiş mesajdan
    ....yorumlarım kendimi bağlar yatırım tavsiyesi değildir..olamaz..

6.  Alıntı Originally Posted by dertli69 Yazıyı Oku
    resmi bigisayara kaydedip ekleyin..Ekran Alıntısıe.PNG

gibi..insert imageden gelişmiş mesajdan
    zaten bılgısayara kaydedıp gonderıyordum ama hızlı cevap olarakta veya gelısmıs ıle de ekletmıyor hata verıyor o yuzden eklemedım bende

7.  Alıntı Originally Posted by TezzMertek Yazıyı Oku
    Foto ekleme imkanı varda sürekli hata mesajı veriyor.

Bunu halletmeniz lazım üstat
    bekliyoruz

8.  Alıntı Originally Posted by öztekin81 Yazıyı Oku
    Bunu halletmeniz lazım üstat
    bekliyoruz
    Olmuyor.

Hata mesajı veriyor.

Nakitim olmadığı için alamadığım.

SBI TR - Sabancı 7,49 dan beri soluksuz yükseldi. Nisan Satım 9 lira kullanım fiyatlı. Dönecek mutlaka.

TPI UU - Tüpraş 147 leri gördü. Ekranda idi ama alamadık.

Şu an PETKİM deyim.

PEI FA.

Dün 16-17 lerde iken sepeti doldurmak lazımdı da zaten sepet dolu.

Not: Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 23/90 İlkİlk ... 1321222324253373 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •