Special Days Image
Sayfa 25/90 İlkİlk ... 1523242526273575 ... SonSon
Arama sonucu : 717 madde; 193 - 200 arası.

Konu: Varant

1. IZDPO

fiyatı 1.21-1.23 gözüküyor..kullanım fiyatından uzaklaştıkça değer kazanıyor.. diğerleride kullanım fiyatına yaklaştıkça değer kaybediyor..Robot a yağ dökün yağğ... algoritmanıza ..s..k...mm
    *** COMANDANTE ***

2.  Alıntı Originally Posted by TezzMertek Yazıyı Oku
    Olmuyor.

Hata mesajı veriyor.

Nakitim olmadığı için alamadığım.

SBI TR - Sabancı 7,49 dan beri soluksuz yükseldi. Nisan Satım 9 lira kullanım fiyatlı. Dönecek mutlaka.

TPI UU - Tüpraş 147 leri gördü. Ekranda idi ama alamadık.

Şu an PETKİM deyim.

PEI FA.

Dün 16-17 lerde iken sepeti doldurmak lazımdı da zaten sepet dolu.

Not: Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    SBI TR ve TPI UU

ne oldu acaba.?

FA alacağıma bunlara atlayacaktım.

3.  Alıntı Originally Posted by dertli69 Yazıyı Oku
    Karanliga girmeden 4.90 dan 10 kademe dustu 1 saniyede 4.80 den kapandi umarim iptal etmissindir emri
    yo hayır iptal etmedim... 02 lerı aldım 01 den de toplarım bıraz param yettıgı kadar ve tabı verdıgı kadar sonrasında aysonuna kadar bekleyıs e gecerım... benım zaten genelde uyguladıgım stratejı budur varantlarda... olma ıhtımalı cok dusuk belkıde olmaz zaten ama olurda bugun petkım 5.10 lara dogru bı tepkı verse varant ın degerıde cıkar 05 e bende orda yollarım... cıkmazsa bekletır yada elımde patlatır ıste :D

4. Sabret..sabret..sabret..temel kural..bugun yön yukari diye eregliye alima girdim sabah erken cok kötü tersde kaldim..

5. Sanırım gizli el piyasayı elliyoo.. 😁 Yannız şu var eğer piyasadaki fonlar zenciyse o ele ne verirler artıkın.. 😁 😁

6. Dayanak varlık eksiye gittikçe satım varantı da düşüyor.. 😁 😁

7. Direnenler var haji.. s..ç..ken yakalandı anlaşılan.. zenciler ne yapar bilmem.. 😁 😁

8. İhtiyar bunakla piyasayı tutmaya çalışıyor yağlı kafa ve adamları anlaşılan.. Bakalım ne tutacak.. 😁 😁

Sayfa 25/90 İlkİlk ... 1523242526273575 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •