Sayfa 28/90 İlkİlk ... 1826272829303878 ... SonSon
Arama sonucu : 717 madde; 217 - 224 arası.

Konu: Varant

Havalar ısınmaya basladı 99 xxx lerden long kapatır 102 xxxx. Beklerim ve sort gıyer yazı setin gecırırım

GARAN'ı dikkate alarak piyasa'yı değerlendirecek olursak hala yükselme potansiyeli olduğunu düşünüyorum ve "9.22" direnç'i çok önemsiyorum. çünkü geçilmesi ile yükseliş devam edecektir
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

bu arada ben GARAN varant'larını pahalı bulduğum için banka takip edenlere ISC öneriyorum ve direnç'ler 6.09___ 6.16___ 6.33
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Alıntı Originally Posted by vrnt Yazıyı Oku
    Havalar ısınmaya basladı 99 xxx lerden long kapatır 102 xxxx. Beklerim ve sort gıyer yazı setin gecırırım
    99.900 longlar kapatıldı. Yarın sortumu giyip akdenıze gıdecem

5.  Alıntı Originally Posted by vrnt Yazıyı Oku
    99.900 longlar kapatıldı. Yarın sortumu giyip akdenıze gıdecem
    Tebrikler

TA-1024 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SISE alım varantı SIIJL "0.34" cepte

GARAN.. 9.93 geçilmesi, nasıl bir hareket çekerler tahmin edemem ama yükseliş olacağını işaret eder. sonuç olarak 9.93 kilit rakam oldu

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    GARAN.. 9.93 geçilmesi, nasıl bir hareket çekerler tahmin edemem ama yükseliş olacağını işaret eder. sonuç olarak 9.93 kilit rakam oldu
    borsa'nın lokomotif'i olduğu için bende kararımı bu kağıdın hareketlerine göre veriyorum

Sayfa 28/90 İlkİlk ... 1826272829303878 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •