Special Days Image
Sayfa 32/90 İlkİlk ... 2230313233344282 ... SonSon
Arama sonucu : 717 madde; 249 - 256 arası.

Konu: Varant

benim ABDCR AKBNK kağıdı olduğunun farkındasınız değilmi
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

KOZA alım varant ı KADAV 0.14 geçilmesi durumunda girilir ve direnç 0.19.. ancak eceleye hiç gerek yok yükselecek kağıdı bir müddet süründürürler ve sonra gazlar.. ayrıca KOZAA 6.78 geçilmeside işinizi görür ve yukarı yolu açıldğını işaret eder
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

alan alacağını aldı veren vereceğini verdi.. ben artık TCEEL alım varantı TCDLF kovalayacağım. ama sabit oynanan bir oyun olmadığı için ben sadece kimseye tavsiye etmeden 0.20 yarım porsiyon aldım ve kafama göre takılacağım. dikkat çekmek amacı ile yazıyorum. belki analiz ettikten sonra kafanıza uyar

Alıntı Originally Posted by vrnt Yazıyı Oku
    Kar alındı şimdi 103xxx yukseliğe çıkıp sort giyip dalacam bakalım nereye kadar dalacam
    102.900. Yükseklikte sortumu giymeye başladım yakında büyük dalışımı yapacam kaç metreye kadar dalabilirin

Almanyadan da bır dalış yapacam 12.500 metrede sort giymeye başladım 12.6xxx lerden oranda atlıyacam burdan kaç metre dalacam nedrsınız

maalesef yazmaya fırsatım olmadı ama, kozaa yorumum yukarıda duruyor umarım dikkatinizden kaçmamıştır

bankalardan gerisi yalan... burnumdan getirdiler

dünkü aklım olsaydı yarın KRDMD takibe alırdım. ama bu gün yan kağıtlardaki abidik gubidik hareketler beni soğuttu ve bankalara devam dedim. şu an için AKBNK ve HALKB başka uygun varantı olan kağıt göremediğim için devam dedim. hangisi kısmetse artık

Sayfa 32/90 İlkİlk ... 2230313233344282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •