Sayfa 70/90 İlkİlk ... 2060686970717280 ... SonSon
Arama sonucu : 717 madde; 553 - 560 arası.

Konu: Varant

Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Yine birilerini batırdın !
     Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Kusura bakma ama yine batırdın birilerini...
    Senin derdin de okumadan camur atmak kolay bundan sonra sen yazda biz kazanalım

Dax 11.700 rakamını belirtmiştim ustu 12.900 bekliyordum viobda 140.000 bekliyordum. Ama yukseliş in bittiğini görünce varantları fiyatlarını yazdım ve ben fiyatları yazdıktan sonra düşmeye başladı

Daha öncede yazdım burası benim not alanım.. Kim alır satar ben karışmam Kimseye de bir sey sormam herkesin fikirine saygı duyarım ama her zaman kendi kararımı ben verırım kimsenin al Veya sat demesiyle işlem yapmam benim doğrularım her zaman ilk önce gelir

Burda ben sayet cok buyuk tersde kalsam cok mutlu olacak kişi varmış sanki benle ortak iş yapıyorlar

Herkes fikirlerini yazsa daha guzel olur

6. varantlarda tuhaf fiyatlamalar var...sanırım oynaklıktan...0,11-0,12 olan varantın piyasa yapıcısı alışı 0,04 e satışı 0,15 filan koyuyor...hızlı yaşa genç öl,cesedin yakışıklı olsun felsefesiyle işlem yapanlara varantlar birebir

Benim gibi şeffaf yazan hiç kimseyi bulamazsınız twetter ustadları bu düşüşde sayfalarını temizlemeye calısıyor lar ve hepside dususu bilmiş benim yazdıklarım tarihi saatine kadar duruyor

Twetter ustadları persrmbe ve cuma günü 99 ve 94 bin arası mallandık diye yazdılar.. Ben hiç bir sey yazmadım.. Piyasanın döndüğünü görmeden de yazmam varant hisse gibi değil vadesi var al sat yapmaya uygun beklemeye uygun yatırımcı aracı değil...

Sayfa 70/90 İlkİlk ... 2060686970717280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •