Sayfa 82/90 İlkİlk ... 32728081828384 ... SonSon
Arama sonucu : 717 madde; 649 - 656 arası.

Konu: Varant

1. 963.jpg

ytd
    beklenti.........

2. Selam....bişey sormak istiyorum.....Bugün Bist30 eksi %0.66 kapattı ...Bütün işbank bist 30 satım varantları devasa eksilerde ... Artıda olması gereken kağıtlar değil mi bunlar???? Neden hepsi büyük kayıplar gördü??

3.  Alıntı Originally Posted by ParkAvenue Yazıyı Oku
    Selam....bişey sormak istiyorum.....Bugün Bist30 eksi %0.66 kapattı ...Bütün işbank bist 30 satım varantları devasa eksilerde ... Artıda olması gereken kağıtlar değil mi bunlar???? Neden hepsi büyük kayıplar gördü??
    Çünkü piyasasıni Mart ayından beri alıcılar ve satıcilar belirliyor. Hesapta varant portfoyun sigortasiydi.. yersen

TA-1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. PBIEG-Varantı nasıl arkadaşlar ???

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. pamuk varantları hakkında yorumu olan var mı. haziran vadeli
    Borsada fiyat yoktur, trend vardır. Trend varsa fiyat önemsizdir.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

6. Benim anladığım bu varantlar ...iş bankası sahtekarlık ve dolandırıcılık ...başka bişey değil...banka için para makinası … bulaşmayın derim...kumar! Kumarda sadece kasa kazanır...Fiyatlamaları takip ediyorum son bir hafta...anormal fiyatlamalar...Bugün mesela Brent Petrol satım varantları yüzde 2 civarı yükselişte....alım varantları %20 düşüşlerde. Brent Petrol %2 cıvarı düşmüş..
    Son düzenleme : ParkAvenue; 04-05-2020 saat: 13:04.

7. aşağı yukarı 1 Hafta önce Brent alm Varantı aldım …. Brent fiyatı 21.50 idi../Varant fıyatı 0.68 ..Bugün Brent Fiyatı 25.80 Varant fiyatı 0.56 ….Çok komik!

8. Güncelleme : Brent Petrol 26.50 a yükseldi …. 21.50 de aldığım 0.68 varant … şu an 26.30 Brent Fiyatı varant fiyatı 0.60 ! Aldığımdan beri brent fiyatı %25 yükselmiş … Hazıran sonu vadeli alım varantım %15 düşmüş …. çok komiksin iş bankası …. 1 haftada

Sayfa 82/90 İlkİlk ... 32728081828384 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •