Sayfa 73/90 İlkİlk ... 2363717273747583 ... SonSon
Arama sonucu : 717 madde; 577 - 584 arası.

Konu: Varant

1. arkadaşlar , bazılarınız demiş ki, alım varantı aldım. Hisse çıkmasına rağmen varant düştü bu nasıl oluyor? Arkadaşlar gerek deustcehe bank varantarı olsunn gerekse iş bankasının ihra ettiği varantlar olsun, çoğu nisan varanatlarının değeri sıfır ama piyasaya baktığınız zaman misal 90 kuruştan işlem yapıyor.ama sayfadaki hesap makinesini kullandığınızda varantın aslında sıfır olduğunu görüyorsunuz. İnsanlar buna dikkat etmeden'' değeri sıfır ''olan varantı 90 kuruştan alıyr sonra ver yansın yapıyor varant düşünce.. Hiç kimse ağlmasın . ezbere iş yapıyorsunuz. değeri sıfır olan bir varanta şayet sizlerrden birisi 90 kuurştan alıcı olursa banka vatandaş ta hazır alıcıyı bulmuşken verir geçer elindekini.. banka ise bunu hayli hayli yapar. Banka kotasyonu sıfır yapmış zaten ama piyasayı vatandaşın arz talebine bırakmış. vatandaş buna düşmeyecek. Sen yarın bir gün dava açsan bile bişey ispat edemezsin çünkü adam diyecek ki '' benim sayfamdaki hesap makinesinde varantın değeri sıfır mı gözüküyor? evet.... ee daha ne?''Piyasa kendi arz talebine göre fiyatı belirlemiş ki varant sözleşmelerinde bunun da olabileceği belirtilmiş........... kaç senedir varantla uğraşıyorum ama son birkaç aydr varantta işlem yapmıyorum sırf bu fiyat oynaklığı yüzünden.. ne zaman ki mayıs varantı çıkar ,bakarım hesap makinesindeki fiyatla piyasa fiyatı uyuşuyor o zaman alırım. Yoksa sıfır kuruşluk varanta 90 kuurş verecek kadar zengin değilim..
    Toprağımızın Üstünde Şerefsiz Yaşamaktansa,Toprağın Altında Yatmayı ŞEREF Sayarız...

2. Petkime öğlen haber düşünce baktım niyet kötü 2kurus olması gereken alım varantina yapıştım 15 kuruştan bu bı risk miydi? evet
    Hatalimiyim? Evet. Eğer normal fiyata çekmesi gerekse hak iddaa edebilirmiyim? Hayır şuan %200 yaptı normalde hâlâ benim alış fiyatima bile gelmemesi gerek. Tavanda bu kadar alıcı varsa ben bu varantta yarını görmek isterim risk buysa evet o riski aldım çünkü şuan piyasa yapici değil oyuncu yapıyor fiyatlamayi banada beklemek düşüyor bakalım ne olacak.

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Uyardık ama dinletemedik. Yazmış millet özelden.. Abi petkim dün de yuzde 10 çıktı . bugün de yuzde 10 çıktı. Dün yuzde 300-400 çkan varant nasıl oluyorda bugün petkm çktığı halde yuzde 80 düşüyor? Dedik güzel kardeşim 0 kuruşluk varantı 80-90 kuruştan vermeye çalışıyorlar diye..... Madem aldın, 0 kuruşluk varant da çktı 90 kuruşa, ne diye beklersin çak geç.... Hazır alıcı varken.. dün 90 kuruş olan varant bugün 18 kuruşa neden düştü petkim çıktığı halde demenin bir manası yok. Neyse kardeşim Benim derdim parasının kıymetini bilene bişeyler anlatabilmek... Düşünün bir bakalım 2 nisan olduğu halde halen neden mays varantlarını sürmediler piyasaya ???
    Toprağımızın Üstünde Şerefsiz Yaşamaktansa,Toprağın Altında Yatmayı ŞEREF Sayarız...

Arkadaşlar piyasa yapıcı piyasadan cekilmiş ti yeniden piyasaya geldi varantlarda makas cok varantların yuzde 80 nin fiyatı sıfır (0)kuruş. İşlem yapan arkadaşlar geceye varant bırakmasın sabah uyandığınızda varantını 0 olabilir

Endex de önümüzdeki haftadan itibaren cöküş bekliyorum yaklaşık 20 bin puan civarında kendime not

IZISH.. 1.40 kapatmış gercek değeri 1.02 dir.. Bu varant 0.99 altına gelirse almayı düşünüyorum m

7.  Alıntı Originally Posted by vrnt Yazıyı Oku
    IZISH.. 1.40 kapatmış gercek değeri 1.02 dir.. Bu varant 0.99 altına gelirse almayı düşünüyorum m
    hocam şuanlar sadece bu varantta işlem yapıyorum 1,40 aldım 1,52 yarısını sattım böyle al sat devam amma velakin yarısını vade sonu yaklaşana kadar tutmayı düşünüyorum.saygılar

Alıntı Originally Posted by bulutaslan Yazıyı Oku
    hocam şuanlar sadece bu varantta işlem yapıyorum 1,40 aldım 1,52 yarısını sattım böyle al sat devam amma velakin yarısını vade sonu yaklaşana kadar tutmayı düşünüyorum.saygılar
    Sen bilirsin ben arada ki farkı yazdım yuzde 50 fark var dikkatli ol gun içi al sat uygun olabilir

Sayfa 73/90 İlkİlk ... 2363717273747583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •