Sayfa 33/90 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon
Arama sonucu : 717 madde; 257 - 264 arası.

Konu: Varant

AKBNK satış varantı ABDSZ bana göre 0.26 uygun.. her koyun kendi bacağından asılır YTD YTD YTD
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

benim düşüncem aynen devam ediyor değişen bir şey olmadı kısmet artık.. ben 0.26 zaten almıştım anında yazmak biraz sıkıntı oluyor. hem baya sıkıntılı oluyor sabah sabah uyku sersemliğide olunca
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

sabah sabah kuvetli satışlar geleceğini düşünmediğim için, ikinci işlemde tekrar 0.26 yazdım bekliyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    sabah sabah kuvetli satışlar geleceğini düşünmediğim için, ikinci işlemde tekrar 0.26 yazdım bekliyorum.
    UZI QY için düşünceniz.?

Alıntı Originally Posted by TezzMertek Yazıyı Oku
    UZI QY için düşünceniz.?
    sadece takip ettiğim kağıdı izleyebiliyorum. ayrıca kağıda akşamdan çalışıp ona göre bir karar verilir. uzun hikaye şimdi bir şey diyemeyeceğim

düşüncemde değişen bir şey olmadı. ancak aKBNK alım varantı ABDCR 0.28 alırlarsa ancak o zaman işler karışır

bu oyunda tahmin yaparak grafik çizerek oynayan her kim olursa olsun ayakkabıyı eline verirler. görerek oynaması mantıklıdır onuda destek direnç üzerine oynayarak. diğer türlü gazi olmaktan kimse kurtulamaz üzerine birde emekli olur artık torunlara anlatır bir taşınan vurduğu üç kuşu

AKBNK destekler 7.45___7.41___ fazla kafa karışıklığı olmasın

Sayfa 33/90 İlkİlk ... 2331323334354383 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •