Sayfa 60/90 İlkİlk ... 1050585960616270 ... SonSon
Arama sonucu : 717 madde; 473 - 480 arası.

Konu: Varant

Ben genelikle 2 ile 4.varantta işlem acarım tersde kaldığım varantı diğerleri tamamlar

Varantlarda tam guvenınız yoksa paranızın tamamıyla bir seferde işlem acmayın guvenınız olsa bile bir kac kez alım yapacak şekilde işlem acın ve yuzde 30 her zaman nakıtte kalmaya ozen gosterın

İyi tatiller bol kazanclar

Özelden mesaj atan ve sorusu olan arkadaşlar tel bırakırsanız dönüş yaparım

5. Teşekkür ederiz sayın vrnt bu harika bilgilendirmeler için

Redmi Note 4 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. teşekkürler sayın vrnt alım satım yaptığınızda ve hangi varantı alıp sattığıınızıda yazarsanız bizlerde nasipleniriz tekrar teşekkürler.

7.  Alıntı Originally Posted by vrnt Yazıyı Oku
    Ben kimsenin yatırım danışmanı değilim
    Yalnız danışmak istediğiniz sormak istediğiniz bir şey olursa bildiğim kadar yardımcı olmaya calışırım

Herkes batıyordur nerden acıp kapanmasını bildikten sonra
    Varantlarda kimse yuzde yuz kazanamaz arada terste kalınır direnc ve desteklerden dönmezse benim hiç bir zaman iddaam yok ben sadece varant larda işlem yapan varsa elimden geldiğince yön tahminde bulunuyorum. Bazı larına 1 kademe cok kazanctır bazılarına gore 10 kademe kazanc bile değildir varantlarda zengin olmak için işlem acan herkes battı ve batanlar burda yazanları sucladı. Bu dun yada tek bedava olan beyindir kullanın arkadaşlar ve kimseyi suclamayın
    Karda beklemesini bilmediğiniz gibi zararda da beklemeyın stop koyun hedef koyun gidenin arkasından bakmayın araştırın ona gore

Ben burda kendi yaptığım işlemleri not için yazıyorum.. Kim senin. Karına zararına karışmam.. Kimsede benim işlemlerimden dolayı kar ve zarar etmiş beni ilgilendirmez. Beyin bedava kullanın ve hiç kimseyi suclamayın kaybeden herkes kendini suclasın kimse kimseye zorla mal aldırıp sattırmıyor al düğmesine ve sat düğmesine basan kendınızsınız. Onun için zarar eden kimse suclu olarak bir baskasını değil kendini eleştirsin

Sosyal medyada varant yazan grub kurup varant yazanlara inanmayın zarar ettikleri varantları siliyorlar
    Hiç bir paralı gruba üye olmayın paralı grubtaki herkes 3 ve 6 ayda batıyor
    Güvendığınız tanıdığınız kişilerden yardım alın

Hiç bir paralı gruba uye olmayın paralı grubtakı herkes 3 ve 6 ayda batıyor

Varantlarda karda iken kademeli satış yapın zararda iken maliyet dusurmeyın zarar kes yapın sonra yeniden alırsınız borsa her gun var acele etmeyi

Aldığınız varant ta yukseliş veya dusus yakalarsanız iyi kazan sağladıysanız yaptırdığınız parayı cekin kalan parayla sonuna kadar gidin varantlarda her gun fırsat var zarar da iseniz bir muddet işlem açmayın Vade sonlarına dikkat edin 15 gün kalmış varantlarda işlem yapmamaya calisin

Ben genelikle 2 ile 4.varantta işlem acarım tersde kaldığım varantı diğerleri tamamlar

Varantlarda tam güvenınız yoksa paranızın tamamıyla bir seferde işlem açmayın güveniniz olsa bile bir kaç kez alım yapacak şekilde işlem acın ve yüzde 30 her zaman nakitte kalmaya Özen gösterin Özelden mesaj atan ve sorusu olan arkadaşlar tel bırakırsanız dönüş yaparım

İyi tatiller bol kazanclar
    bilgiler için teşekkür ederim kesinlikle tekrar tekrar okunup ders niteliğinde cümleler .....

Dax.. 13.800.sell .. 13.900 stop rakamı. Uzun vade işlem acıldı

Sayfa 60/90 İlkİlk ... 1050585960616270 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •