Sayfa 100/300 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 793 - 800 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. 1' ödenmiş sermaye değil öz sermayesi 24 trl dedim bunu neden vurguladım kolaylaştırılmış şirket birleşmeleri de serbest denetim den geçen bilançoda olmazsa olmaz geçmiş zararlarını karşılamak öz sermayesi olan şirket yanı egcyo olabilirmi acaba ?
    2.evet öz kaynakla ri 1.9 trl bitti bitirdiler uçtu gitti sahibi şirketin banka borçlarını ödedi neden bilmiyoruz göreceğiz inşallah
    3.evet göz altı pazarindalar 7 Aralık daki dava için görüşlerimi önceki paylaşımlarda görebilirsiniz (lehine sonuçlanmış 3 dava varken Aralık ayındaki nasıl bir önem taşıyor bak şeker 0 Egeli 3 )
    4. Ben egcyh tahsisli bu yapacak demedim sen yazıdan bir şey anlamamışsın benim sadece hayalim birleşme olurmu
    5.kucuk mü büyük mü bilemezsin zaman gösterecek
    6.2009 yılında tekstil bank aldım katar vb her seferinde hüsran oldu son Çinliler almadan önce %30 la çıktım bu sefer satıldı yani nasibimizde varsa olur olmazsa da yapacak birşey yok az daha sabır ile bekliyoruz
    Unutmayın karşınızdaki cellat yeni kurbanlarını bekliyor
    Ve eklemek istedim genelde Egeli ilk senaryo atar yükseliş başlar ne zaman gerçekleşir veya iptal edilir vb ozman kucağa verir

Sonuç: Galatasaray :3 fener :2 olur inşallah ))

2. Reisler eslesmeyi goren varsa bist acilmadan ayazarsa seviniri.m

3. Eşleşme 76

4. Off beklenen sicramayi yapamayacak gibi

5.  Alıntı Originally Posted by DARTHvader Yazıyı Oku
    Evet. Aynen. Gecmisini gordugum icin bunlara ufaktan girdim zaten. Ancak bi iki ay az lotla burdayim sanirim. Yaptigim inceleme ve bu surecteki izlenimim bi adamin surekli firildak cevirdigi. Tahminim o ki bu da bi firildak. Degilse az lotumla bile bana yeter bir kazanc saglarim. Ama tekrar ediim. Cok lotum olsa kesin satardim. Zira az lotla 5 on katina ciktiginda alacagim kari cok lotla cuma gunu zaten alirdim. Bu mantiktan hareketle cok lotu olanlarin zaten satmis olabilecegini dusunuom. Zira adam guvenilmez. Ytd
    Az veya çoktan kastınız ne acaba
    Örneğin ben 30 bin lotu 70 den alsabilseydim 3 kademede verirdim ama ilk kez tavandan yazarım demiştim o da gelmedi saniye ile kaçırdım kısmet değilmiş 5 kademede 1500 süper paraydı benim için.ytd

6. Eslesme kesin mi sabahtan tavan yapan kagidi %10 aaagi acmamasi lazım yosa balon olur

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Eşleşmede 151635 lot işlem var sunda 0.76

Sayfa 100/300 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •