Sayfa 188/300 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

Alıntı Originally Posted by demkum Yazıyı Oku
    Tahsisli ile ilgili bir bilgi/gelişme var mı?

Yatırım tavsiyesi değildir.

Spk bültenini takip ediniz.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

0.69'a baskiliyorlar şimdi de. Kapanisa doğru 1-2 kademe yukarı cizerlerse de şaşırmam.

3. Kardeşim, ne salak bir hisse, biraz hazırlık yapar, tahsisli ile ilgili bir bilgi paylaşır. Çok mu zor, eksik belgeleri hazırlamak ve göndermek 😤😤😤

4. Baktilar bultende haber gelmicegini ogrendiler verdiler yine kademeye bu haftada in cik gecer persembe cuma bi ihtimal bkunu cikartti artik spek

5. Endeks 250 bin Egcyo yine 0.69 kuruşta kalsada vermiyorum Tamcık.Dedik ya gücün varsa batıracaksın şirketi.Diğer türlü mızıkçılık etmeyeceksin alıp taşıyacaksın hisseyi.Öyle SPK ya eksik evrak uydur kaydır işlerini bir tarafa bırakacaksın.Tahsisli sermaye arttırım sürecini senin gibi uzatmış bir tane daha firma var mı?

Bunlar hep güven eksiliği verir kamuoyuna.Adaleti ters düz etmeyeceksin.Ortağın olduğun yatırımcına düşman gözüyle bakmayacaksın.Adam olup hisseni ederine taşıyacaksın.

Kasıt var, bunun başka açıklaması yok. Süreç uzadıkça işlerine geliyor.

7. O dediklerini yaparsa karakterli birisi olur.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

8. Bu zımbırtıya ekleme yapacağım diye Marşall hissemi 39 tl den satmıştım bir ay kadar önce.Şu an Marşall 61 tl yi gördü neredeyse.Ne çok kaçan balık oldu Asuzu 6 tl idi bangır bangır gideceği belliydi ama inat ettik işte.

Bu hissede yaklaşık 3 yılı dolduruyorum.Hiç satmadım sürekli ekleme yaptım.İlk aldığım fiyat 1.20 seviyesiydi sanırım.

Kayınbiladerime aldırmıştım o fiyattan taban taban serisi yapınca ondaki hisseleri kendi hesabıma geçirip maliyeti üzerinden parasını vermiştim.30 kuruşada çok aldım bu hisseyi.Şu an portföyümdeki en fazla sayıda bulunan hisse bu.Muhtemelen beni bekliyor gitmek için.

Ben fabrikasını ve içindeki makinaları dahi satmış sermayesinin üçte ikisini nerdeyse kaybetmiş bisaş tekstili bile 6 yıl elinde tutmuş biriyim.Bu hisseyi alalı daha üç yıl oldu.Daha tazecik çıtır çıtır emekliyor.Daha bu hisse büyüycek yürümeyi ve koşmayı öğrenip adam olacak bekliyoruz vesselam.

Sayfa 188/300 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •