Sayfa 229/300 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 1,825 - 1,832 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by mmgezen Yazıyı Oku
    Arkadaşlar aklımda şöyle bir soru var. Şimdi şirket tahsisliyi toptan satis pazarında yapacak. Diyelim ki 24 milyonu satıldı. Dolayısıyla yeni sermaye 46 milyon olur. Yanlışım.varsa düzelttin. Yani demek istediğim şu ki. Her ne kadar da şirket 44 milyon tahsis yapacaksa da bunun belli bir bölümüne alıcı çıkabilir tamami satılacak diye bir şey var mı ki????

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Diyelim ki 24 milyon satıldı, SPK illaki 44 milyon satacaksın der mi bence demez. Bilgisi olan paylaşır mı???

2. Spk onayı vermesi yeterli degil örnek tektu vb herhangi bir ceza vb yok olsa ne olur en fazla 93.000 en az 25.000 tl öderler

Cok degil niyetleri 4 gün sonra belli olacak umarım bu sefer yüzümü kara cikartir

3. Geleceği düşünülen 44 mio TLnin nerelere aktarılacağı yönündeki planlamaları KAP ta yayınlamışlardı ki benim düşüncem bu para hazır. Aklıma takılan bir ince mevzu var..Bazı arkadaşların da yorumların da görüyorum.Firma zaten Tan Egeli nin. Neden tahsisliye kendisi katılsın ki. O zaman Spk ya başvurusu farklı olurdu. İç kaynaklardan karşılanmak üzere bedeli sermaye artışı yapılmaz mıydı o zaman..O yüzden benim düşüncem bu paranın tamamen yabancı kaynak olacağı yönünded.İnşallah da öyle olur.Hatta bir firma bu parayı basarsa dadından yenmez.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

Alıntı Originally Posted by teranova54 Yazıyı Oku
    Geleceği düşünülen 44 mio TLnin nerelere aktarılacağı yönündeki planlamaları KAP ta yayınlamışlardı ki benim düşüncem bu para hazır. Aklıma takılan bir ince mevzu var..Bazı arkadaşların da yorumların da görüyorum.Firma zaten Tan Egeli nin. Neden tahsisliye kendisi katılsın ki. O zaman Spk ya başvurusu farklı olurdu. İç kaynaklardan karşılanmak üzere bedeli sermaye artışı yapılmaz mıydı o zaman..O yüzden benim düşüncem bu paranın tamamen yabancı kaynak olacağı yönünded.İnşallah da öyle olur.Hatta bir firma bu parayı basarsa dadından yenmez.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    arkadaşlar ben bu hisseye tahsisli hikayesiyle girdim.onaylanınca çıktım.bu işin bu kadar uzaması olumsuz tarafı.
    eğerki tahsisliye katılımcıyı bulmasa onaylanmadan önceki spk.yazısına vazgeçtik diyerek açıklamayı ona göre yazardı.
    hissenin yuzde 95 i piyasada olması rağmen formun sessiz olması olumlu diye düşünüyorum
    yt.tav.değildir

5.  Alıntı Originally Posted by selahaddinegeli Yazıyı Oku
    yahu tahsisliden,vazgeçme diye bir şey olmaz ki.Böyle bir şey daha önce olmuş mu,başka bir şirkette.Bilen varsa yazsın. Geçmişte tahsisliden vazgeçen bir şirket var mı?varsa hangi şirket?
    Tahsisliden vazgeçen bir hisse buldum. 20.06.2016 da genel kurul kararı ile SPK ya başvurulmuş,, 25.10.2016 tarihinde SPK onaylamış, sonra 28.10.2016 tarihinde tektunun patronu M Ali Yılmaz vazgeçmiş tahsisliden. Alın size örnek... Neden vazgeçmiş. 1 YİL SATAMAZ SARTİ GETİRMİSLER VE 1 TL NİN ALTİNDA SATİLAMAZ DENİLMİS... HİSSE 60 KURUSLARDAN 90 KURUSLARİ GORMUS SPK ONAYİ İLE, TAHSİSLİDEN VAZGECİLİNCE HİSSE 60-70 KURUSLARA GERİLEMİS... 2. ORNEKTE ATLAS (18.12.2015) Haber Linki: http://m.borsagundem.com/haber/tek-a...lamasi/1131230

6. Selahaddin Bey soyisminiz yabancı gelmedi bana? Bir akrabaliginiz var mı Tan Bey ile?

Tektu da planlar farklıydı. Aritmetik ortalama 0.66 iken 0.70 den başvuru yapılmış. Spk onaylamış ama 1 TL ve 1 yıl satmama şartı koymuş. Burada patron 65 milyonluk alım yapacağını bildirmiş. Ama şartlar işine gelmediğinden vazgeçmiş. Eee 0.70 den onay verilseydi ,süre de olmasaydı malı yikacaklardi yatırımcılara...
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Biz de ise kim yada kimlerin alacağı belli değil. Zamanında İsle of man'i 0.3xlerden ortak ettiler, %100 aldı çıktı fon. Yine böyle bir yabancı fon bulabilir. Aklını calistirirsa tabi.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Sayfa 229/300 İlkİlk ... 129179219227228229230231239279 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •