Sayfa 239/300 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 1,905 - 1,912 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Şirket adam olsaydı tahsisliye 6 ay beklemeyi göze alıp katılım sağlayabilecek yatırımcı bulabilirdi.Ama ne şirket ne de Tamcık adam değil. Aklı fikri milleti dolandırma hesapları..Spk hemen bu firmayı nitelikli dolandırıcılık sebebiyle gözaltına alıp paketlemesi lazım. Sana ağız dolusu küfür etmek istiyorum Tamcık ama ...

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

2. Ahhhh tancik ahhhh. Şerefsizin onde gidenisin sen ama suç sende değil sana inananda...

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Ben görecem o patron müsveddesini kapısına savcılıktan celp gelmeye başlayınca.. bu dünyada hesabı kanunlar çerçevesinde sorulacak.karsisinda öyle bilinçsiz yatırımcı yok artık.. bir tarafına güvenmiyorsan ortak bulunmadıysa tahsisli işine neden girdin demezler mi adama....

4. taban 2.550.***

5. tabanda 200 bin satım 500 bin civarı alış işlemi gerçekleşti. karanlıkodaya girerken 0.72 kademesinde 2.2 milyon civarı satış kalmıştı. karanlık odada o satışı birileri kaldırrsa bu oğlan okur yok 2 milyon üzeri satış hala tabanda kalırsa yarında yön aşağı diyebiliriz. YTD

6. karanlık odadan çıktı tabanda 2.2 milyon civarı satış bekliyor

7.  Alıntı Originally Posted by ^^YİGİT BARAN^^ Yazıyı Oku
    Centur kardeş, ne zaman buralarda bir şeyler yazsan, hep karamsar ve olumsuz düşüncelere yer veriyorsun. Mesela ben, 1 -1,5 yıl sabrettim, yarı yarıya zararda iken %25-30 kar ile hisseden çıktım. 0.3x lerde maliyet düşürme imkanım olmuştu zamanında. Hisse 0.6x lerde taban oluşumu yapma izleniminde gözüküyor, Şirkette olumlu havalar esmeye devam ederse buralarda emin ol hisseyi kimseler tutamaz. Tan efendi bir şeyler yapmaya çalışıyor bu aralar, şu mahkeme olayından da sıyrıldılar mı, arkasından gözaltı pazarından diğer hisseleri de kurtarabilirse bir şeyler olacak sanki. Zamanında bir hata yaptık. Zor kurtulduk. O sebeple tekrar bulaşmak cesaret istiyor. Yada küçük meblağ larla olabilir.
    Alıntı yaparak yazsam aylar yetmez bu forumda her yazımıza cevap yetiştirme görevi olanlar dönüp geriye bakmadan gene yazacaklar bende hep olumsuz yazan kötü kişi olarak suçlanacaz 50 defa yazdım kayıtlar mevcut tahsisli oyuncağı ile yine vurgun yaptı kağıt saçtı sonu malum bu işin ama hep yazdık yetkililer ne iş yapar savcılık suç duyurusu na niye bakmaz sorulacak çok soru var şimdi gene güzelleme yapacaklar varsa kimlikleri iyi araştırılmalı tancıkla iyi tangoya devam

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

8.  Alıntı Originally Posted by BROKERAY Yazıyı Oku
    hissede olanlara sormak istiyorum ve oynanan oyunu çözmeye çalışıyorum

yukarıda koyu puntolu yer zaten bilinmiyormuydu başvuru bu şekilde yapılmamışmıydı

yoksa spk kendi yenimi çıkardı bu şartı ????
    Konu ile ilgili hiçbir değişiklik olmadı daha önceki şirketin kendi açıklamaları dahi bire bir aynı kural değişikliği Yok değişen tancığın oyuna son vermesi daha önce hep yazdık yıllardır bu tür sahtecilik işlerini iyi oynuyor işin sonunun bu olacağını harfiyen yazdım adamın işi bu çünkü yeni girecekleri hep uyardık lakin trolleri eksik değil tancıkta rahatça at koşturuyor yetkililere duyurulur

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Sayfa 239/300 İlkİlk ... 139189229237238239240241249289 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •