Sayfa 241/300 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 1,921 - 1,928 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Marka ve transturkte spk tahsisli başvurusunu reddetti.ama mine tozlu patron hemen kapa açıklama gönderdi. Eksikleri giderip yeniden başvuracağız diye..Bizim ki ise spkinin onayladığı kararindan son gün dönüyor.. Bizim dönek patron azıcık kadın patron mine tozludan feyz alsin...zaten görecem ben o patronu savcılığa hakkında nitelikli dolandırıcılık ile ilgili yapılan başvurulardan sonra...

Arkadaşlar çok üzgünüm, tam da hisse toparlanıyor, patron akıllandı herhalde derken, sonu %25 ihtimal verdiğim olay gerçekleşti. Yazıklar olsun. Elinize süper bir fırsat geçmiş, eee neymiş yabancı yatirimcilarin şartlı işine gelmemişmiş. Ya bu olay planlandığı gibi gitmedi, yada başka bir olay peşindeler. Hisse bu tahsisli yokken 0.60-70 aralığında gidip geliyordu. Tekrar buralarda tutunması gerek diye düşünüyorum.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Bu arada centur yazımı alıntı yapmış, ama olayı daha anlayamamış. Biz hiç bir zaman hisseyi övmedik, alın, yok şuraya uçar kaçar da demedik. Zaten maliyeti düşük olanlar bu yalan süreçte kazandı. Asıl 0.80-1.00 aralığında tahsisliye umut bağlamışlar zarar yazdı. Hiç bir şirket böyle bir fırsatı geri tepmezdi. İnsanlar da buna kandı. Borsa risktir. Sabırdır. Ama bu hisse de aşırı risk ve sabırdır. Her ihtimali düşünerek herkes kendi kararını vermesini de bilir.

Yalancı bir rüzgar geldi ve geçti. Şuan yapacak bir şey yok. Bekleyip göreceğiz. Kimi bugün tabana verdi. Kimi de panikle yarın verecek belki. Yine sermayeler eriyip bitti. Çok kişinin ahını aldı bu patron.Umarım başka adımlar atar bir an önce. Elle tutulur bir şeyini göremedik ki malesef. Milletin güveni de sıfıra indi sonunda.

5. Tamcık tahsisliyi beceremedi ve dediği gibi alıcılar da madem hazır, adamsa firmanın belli bir oranını satsın da niyetini görelim. Ha tahsisli ha firmaya ortak.Sana yol gösteriyorum Tamcık.Yoksa biteceksin.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by ^^YİGİT BARAN^^ Yazıyı Oku
    Bu arada centur yazımı alıntı yapmış, ama olayı daha anlayamamış. Biz hiç bir zaman hisseyi övmedik, alın, yok şuraya uçar kaçar da demedik. Zaten maliyeti düşük olanlar bu yalan süreçte kazandı. Asıl 0.80-1.00 aralığında tahsisliye umut bağlamışlar zarar yazdı. Hiç bir şirket böyle bir fırsatı geri tepmezdi. İnsanlar da buna kandı. Borsa risktir. Sabırdır. Ama bu hisse de aşırı risk ve sabırdır. Her ihtimali düşünerek herkes kendi kararını vermesini de bilir.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

7. Yeni görevlendirdikleri Strateji Direktörü Güldem Atabay Şanlı..çok güzel çalışmış belli.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

8. Baran kardeş bu forumda sen yokken ben bu patronun antin kuntin lerini yazdım durdum 16 tl yanlış değil oraya çıkartıp serpe serpe getirdi adını değiştirip bu hale kadar geldi her sene bir oyuncak bulup öyleeee milleti oyaladı ve ne vaat ettiyse sonucu fos çıktı bulursam alıntı yaparım dikkat bu tahsis yeni oyun diye yazdım gene bir cevap bir cevap
    Amacım sana laf sokmak değil tarihe bakılsın istedim ama hemen cevabı sen yazdın bugun ben haklı çıktım diye zil takıp oynamıyorum battık dostum battık ama adam hala semiriyor ve sonuç yok en kısayol milleti uyarmak kalıyor bize yandık biz yandık devlete güvenip paramız borsada ama yetkililer kalpazana gıkı bile çıkmıyor
    Yazacak çok şey varda özeti şimdi bir parça sen ve olumlu düşünenler yanıldığınızı kabul ettiyseniz bari bundan sonra bu kağıda girecekleri uyarmak lazım bırakalım sahneyi ona yeni av buldukça o para kazanmaktadır yapmamak lazım bu şirket masa sandalye bi numarası Yok patron sahtekar bırakalım kendi çalsın oynasın şöyle olacak böyle olacak diyenlerin iyi niyetinden şüpheliyim gerisi boş

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 241/300 İlkİlk ... 141191231239240241242243251291 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •