Sayfa 245/300 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 1,953 - 1,960 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. 64 400 bin
    65 200 bin
    66 246 bin
    67 220 bin
    67 sonra çok dolu değil
    64 aşağısı dolu
    65 ve 66 git gel yapıo görüntü ekleyemedim idare et

SM-N920C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Teşekkür ederim tosyadan..

3. Yaktın milleti yiğit baran patronla birlikte yaptığın yorumlarla....

Alıntı Originally Posted by kocamuğlalı Yazıyı Oku
    Yaktın milleti yiğit baran patronla birlikte yaptığın yorumlarla....

Arkadaşım ben yıllardır bu hisseyi takip eden ve burada yazan biriyim. Sizin gibi son 1 ayda buraya gelip %20-30 kazanma peşinde değilim. Burada ben ve diğer arkadaşlar her ihtimali, hissenin geçmişini ve patronu hakkında gerekli uyarıları yaptık. Sen anlamamışsın o ayrı mesele.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Burada kimseye al yada sat denilmedi. Herkes ölçsün tartsın kararını ona göre versin dedik. Risk almak istemeyen arkadaşlardan satanlar da oldu. Biz de defalarca al sat yaptık. Ama gel gelelim patron hem hisseyi sarkitmadi, sarksa da toparladı, oyunu öyle bir oynadı ki ben dahil bir çoğumuz tahsislinin olabileceğine inandık. Çıkıp ta kimse de bir şey demesin.

6.  Alıntı Originally Posted by ^^YİGİT BARAN^^ Yazıyı Oku
    Burada kimseye al yada sat denilmedi. Herkes ölçsün tartsın kararını ona göre versin dedik. Risk almak istemeyen arkadaşlardan satanlar da oldu. Biz de defalarca al sat yaptık. Ama gel gelelim patron hem hisseyi sarkitmadi, sarksa da toparladı, oyunu öyle bir oynadı ki ben dahil bir çoğumuz tahsislinin olabileceğine inandık. Çıkıp ta kimse de bir şey demesin.
    Yiğit Baran niye yaksın kardeş, her şey gözümüzün önünde oldu. Yakan TAN denen delaware mezunu şahıs

GT-N8005 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

23 Şubat günlük takas
    Screenshot_20180223-214429~2.jpg

8.  Alıntı Originally Posted by ^^YİGİT BARAN^^ Yazıyı Oku
    Yanılıyorsun baran bey 7/24 tancığın aşağı yukarı 3 hissesi hakkında sürekli yorum yazdın kağıdı tanımayan sahtekar patronu HKN bilgi sahibi olmayan her kişi etkilenip senede anında girmiştir örneği yukarda sitem eden arkadaş
    Bu senedi patronu tanıyan yıllardır kader mahkumları gibi bekleyen bizler adamın çevirdiği naneleri canlı yaşadık gir bak eski yorumlara bu tahsislide yeni oyun sonuç hüsrandır diye yazdım çünkü örnekler ortada ama sen şiddetle karşı çıktın hisseye sürekli fiyat bile yazıyorsun geldiğimiz sonuç ortada biraz olgun davranmak artık bundan sonraki yorumlarda bu senedin sahtakar birinin elinde olduğu yeni düşünenler 40 kez düşünmeli demek doğru olur haaa ben yazdım 5 yıldan beri burdan gelecek 3 kuruşu yar etmiyor tancık onun İçin yeni alanlar oldukça adam köşe oluyor hiç bulaşmamak lazım kimse kuruş yatırmazsa adamda aç kalır ama maalesef burası borsa .....tancık denen sahtakarlar bulanık suda avlanır bunları söküp atmak lazım piyasadan ama nerde o devlet o hukuk spk adamın kamyon dolu davalar var sonuç fos baran kardeş sanada ders olmuştur yanıldım demek erdemdir ama yanlış bilgi ve yanılmakla beraber yanılttığınızı da kabul etmek gerekir selamlar

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Sayfa 245/300 İlkİlk ... 145195235243244245246247255295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •