Sayfa 248/300 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by LuZiFeR Yazıyı Oku
    Sanirim bu kagitta olan yada bu kagidi takip eden herkes kagidin kime ait oldugunu biliyordur.
    Bugune kadar egelilere param nasip olmadi olmazda cunku hisseye yatirdigim paraya gercekten hic ihtiyacin yok tipki digerleri gibi.
    O yuzden titremesi gereken Tan, biz degiliz. Yine geliriz yine alir gideriz. Beklemesini bildikten ve nasip kismete inandiktan sonra teknikte yalan olur bir yerde
    Herkese bol kazanclar

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yorum yazdıkmı suç bu alıntı daki kişiler şu an Yok o zaman da ağız dolusu bana küfür ediyorlardı
    Bu kağıttan para nasıl ve kim kazanıyor maalesef bizim o kadar hünerimiz yokmuş

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

2.  Alıntı Originally Posted by centur Yazıyı Oku
    Yeni müşteri kaptıysa tancık onlarla 5 sene tango yapar artık
    Bu antin kuntin leri çok gördük başa döndük gene sanırsın altın yumurtlayan fabrika sı var 6 ay Sonra dünya ligine katılacak millete Umut satıyor bu günü not edelim tancık 6 ay içinde bu sakızı çiğneyerek gene yeni sazanlar bulup kağıdı yapıştırıp en sona da arkadaşlar nitelikli kurumsal yatırımcı bulamadık pardon diye açıklama yı gönderir
    Bahse girerim

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Bu yazıyı yanlış hatırlamıyorsam 3 ay önce yazdım yiğit baran beyin ve diğer arkadaş ların güzelleme yazılarına karşın
    Ancak ne kahin ne çok usta borsacı ne çok akıllı vs vs hiç değilim bildiğim tek doğru yılların tancık denen sahtekarı yaşayarak deneyim sahibi olmamız ve yıllardır aynı senaryo lar yazıp sonucun ne olabileceğini tancık tan dolayı tahmin etmek
    Ben bunu yazarken baran kardeş bunlara cevap yetiştiriyordun

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Bu tahsisli sürecinde her türlü ihtimaller konuşuldu. Maliyeti 0.7x ler, 0.8x lerde olanlar için satış fırsatı da verdi. Olaya olumlu bakmayanlar zaten sattı çıktı. Siz daha neyin peşindesiniz? Kimse kimseye al-sat demedi. %100 bu tahsisli olur da demedi. Hala konuşuyorsunuz ve suçlamalarda bulunuyorsunuz. Adam çoğumuzu uyuttu. Ne yapabiliriz diye konuşmamız gerekirken birbirimizle uğraşıyoruz.Yeter artık, herkes işine baksın.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

4. Okey kardeş herkes işine baksın bakıyor ama ders almak diye bir şey var şimdi uçacak kaçacak diyenlere anladınızmı şimdi nasıl bir sahtekarla başımızın derde girdiği kiminle dans ettiğimizi o zaman bu sahtekarı hukuken zorlayıp peşini bırakmamak lazım güzelleme yaparak ekmeğine yağ sürmemek lazım

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

26 Şubat günlük takas
    Screenshot_20180226-231030~2.jpg
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

6. Gene bir haltlar dönüyor.Hisse negatif kapatıyor ve yaklaşık 700.000 lot artıda . Ky satışta...buralardan topluyorsun Tan ama sana yar olmaz inşallah.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

7. Alan aldı satan sattı yine bizbize kaldık.Bu fiyatlarda yüksek lotlar durması açıkcası çok tehlikeli diye düşünüyorum.

Kimsenin maliyeti bu fiyatlar değil çünkü.Buna rağmen satış dalgası devam edebiliyorsa daha olumsuz haberlerle karşılaşabiliriz.

Şirkete ve dahi Tamcığa zerre kadar güvenen kalmadı.Hayvanları sattım bu sene gerekirse tezek yiyeceğim diye bir açıklama gelebilir mi diye düşünüyor insan.

Şu an tüm Bist hisseleri içersinde en olumsuz hareket sergileyen şirketler Tamcığın.Ohal dolayısı ile iflas edilemiyor geçici bir sürede olsa.

Nice şeytan patron hisselerini belirli seviyelere taşıdılar(pegyo,tektu,brmen,tire....vs.)

Bizim şeytana ayağını denk al diyecek bir devlet kurumu ve yetkili yok malesef.Tamamen Tamcığın insafına kalmış durumdayız.Oda bunu biliyor ve sürdükçe sürüyor aşağıya.

8. Özet Bilgi
    Genel Kurul Toplantı Sonucu Hk.
    Yapılan Açıklama Güncelleme mi ?
    Evet
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi ?
    Hayır
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı ?
    Hayır
    Genel Kurul Çağrısı
    Genel Kurul Tipi
    Olağanüstü Genel Kurul
    Karar Tarihi
    30.01.2018
    Genel Kurul Tarihi
    27.02.2018
    Genel Kurul Saati
    10:00
    GK'na Katılım İçin Pay Sahibi Olunması Gereken Son Tarih
    26.02.2018
    Ülke
    Türkiye
    İlçe
    ŞİŞLİ
    Adres
    Dedeman İstanbul & Park Dedeman Levent - Büyükdere Cad. No:187 Şişli 34394 İstanbul
    Gündem Maddeleri
    1 - Açılış ve toplantı başkanlığının oluşturulması.
    2 - Toplantı tutanağının imzalanması hususunda Toplantı Başkanlığı'na yetki verilmesi,
    3 - Türk Ticaret Kanunu'nun 363.maddesi uyarınca Şirketimizin yönetim kurulu üyeliğinde yapılan değişikliğin onaylanması,
    4 - Şirketimizin kayıtlı sermaye tavanının 110 milyon TL belirlenmesi ve kayıtlı sermaye tavanının süresinin uzatılması ile girişim sermayesi yatırım ortaklığı statüsünden çıkılması, unvanının "Egeli & Co Enerji Yatırımları Anonim Şirketi" olarak değiştirilmesi ve esas sözleşmenin girişim sermayesi yatırım ortaklığı faaliyetlerini kapsamayacak şekilde , şirket esas sözleşmesinin 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20., 21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31. maddelerinin ekli tadil metninde yer aldığı şekilde değiştirilmesi, 32., 33.,34., 35.,36. 'üncü maddelerinin iptaline ilişkin tadil tasarısının Sermaye Piyasası Kurulu ile T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü'nün onay verdiği ekteki şekli ile tadil edilmesi,
    5 - Gündemin 4. maddesi gereğince şirket esas sözleşmesinin 8. maddesinin ekli tadil metnindeki yer aldığı şekilde Genel Kurul'da onaylanması halinde Yönetim Kurulu üyesi sayısı 6(altı) üye olacağından 6.(altıncı) yönetim kurulu üyesinin seçimi, görev süresinin belirlenmesi, huzur hakkının ödenip ödenmeyeceği hususunun görüşülmesi, huzur hakkının belirlenmesi ve onaylanması,
    6 - Yönetim Kurulu üyelerine Türk Ticaret Kanunu'nun 395 ve 396'nci maddeleri kapsamında izin verilmesi.
    7 - Dilek ve temenniler, kapanış.
    Gündemde Yer Alan Hak Kullanım Süreçleri
    Kayıtlı Sermaye Tavanı
    Genel Kurul Çağrı Dökümanları
    EK: 1
    EGLYO Bilgilendirme Dokumanı.pdf - Genel Kurul Bilgilendirme Dokümanı
    EK: 2
    EGLYO Olaganustu GK Davet Gündem Vekalaetname.pdf - İlan Metni
    EK: 3
    EGLYO_esas sözleşme.pdf - Esas Sözleşme Tadil Metni
    Genel Kurul Sonuçları
    Genel Kurul Yapıldı mı?
    Evet
    Genel Kurul Sonuçları
    Egeli & Co Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı Anonim Şirketi("Şirket")'nin Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, 27 Şubat 2018 Salı günü saat 10:00'da, Dedeman İstanbul & Park Dedeman Levent - Büyükdere Cad. No:187 Şişli 34394 adresinde, İstanbul İl Gümrük ve Ticaret Müdürlüğü'nün 26 Şubat 2018 tarih ve 0032345419 sayılı yazısıyla görevlendirilen Bakanlık Temsilcisi Sayın Aysun ARASOĞLU'ın katılımı ile toplandı.

Toplantıya ait çağrının; kanun ve esas sözleşmede öngörüldüğü gibi ve gündemi de ihtiva edecek şekilde, Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi'nin 06 Şubat 2018 tarih ve 9510 sayılı nüshasında 99., 100., 101.,102. ve 103. Sayfasında, ayrıca Kamuyu Aydınlatma Platformu, Merkezi Kayıt Kuruluşu A.Ş.'nin e-genel kurul sisteminde (e-GKS) ve Şirket'in internet sitesinde ilan edildiği, adresini veren pay sahiplerine taahhütlü mektup gönderildiği, keyfiyetin ayrıca Sermaye Piyasası Kurulu ile Bağımsız Dış Denetim Şirketine 02.02.2018 tarihinde taahhütlü mektupla bildirildiği ve Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ersoy ÇOBAN'ın huzurda hazır bulunduğu, böylece ilanlı toplantı ile ilgili tüm yasal usulün yerine getirildiği ve toplantının yapılabileceği anlaşıldı.

Hazır Bulunanlar Listesinin incelenmesinden, Şirketin toplam 20.000.000,00-TL tutarındaki sermayesinin, 250.000,00-TL tutarındaki A Grubu payın vekaleten, 16.440.055,038-TL tutarındaki B grubu pay vekaleten olmak üzere toplam 16.690.055,038-TL tutarındaki pay toplantıda fiziken temsil edilmiş, elektronik katılım olmamıştır.Gerek Sermaye Piyasası Kanunu, gerek Ticaret Kanunu'nun gerekse esasa sözleşmede öngörülen asgari genel kurul toplantı nisabının mevcut olduğunun anlaşılması üzerine toplantı açılarak gündem üzerinde görüşmelere geçildi.

1. Toplantı başkanlığına Ersoy ÇOBAN'ın seçilmesi teklif edildi, öneri Genel Kurul'un onayına sunuldu. Oy birliği ile kabul edildi. Toplantı Başkanı Ersoy ÇOBAN tarafından Tutanak Yazmanlığı ve Elektronik Genel Kurul Sistemiyle ilgili işlemleri yerine getirmek üzere Zeynep AYGÜL atanarak Toplantı Başkanlığı oluşturuldu.

2. Toplantı tutanaklarının ve hazır bulunanlar listesinin Toplantı Başkanlığı tarafından imzalanması hususunda yetkili kılınması oya sunuldu.Toplantı Başkanlığı'nın toplantı tutanağını ve hazır bulunanlar listesini imzalamaya yetkili kılınması oy birliği ile kabul edildi. Toplantı Başkanı toplantıya katılım hakkı veren belgelerin mevzuata uygunluğunun yönetim organınca kontrol edidiğini tespit etti.

3. Boşalan yönetim kurulu üyeliklerine TTK madde 363' e göre atanan Egeli & Co Aile Ofisi Yönetim Danışmanlık ve Destek Hizmetleri A.Ş. (Gerçek kişi temsilcisi Uğur Özkan)'in yönetim kurulu üyeliği genel kurulun onayına sunuldu, oy birliğiyle onaylandı.

4. T.C. Başbakanlık Sermaye Piyasası Kurulu'nun 27.11.2017 tarih ve 12233903-345.18-E.13234 sayılı T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü 26.12.2017 tarih ve 00030701266 sayılı izinleri uyarınca, Şirketimizin kayıtlı sermaye tavanının 110 milyon TL belirlenmesi ve kayıtlı sermaye tavanının süresinin uzatılması ile girişim sermayesi yatırım ortaklığı statüsünden çıkılması, unvanının "Egeli & Co Enerji Yatırımları Anonim Şirketi" olarak değiştirilmesi ve esas sözleşmenin girişim sermayesi yatırım ortaklığı faaliyetlerini kapsamayacak şekilde , şirket esas sözleşmesinin 1., 2., 3., 4., 5., 6., 7., 8., 9., 10., 11., 12., 13., 14., 15., 16., 17., 18., 19., 20., 21., 22., 23., 24., 25., 26., 27., 28., 29., 30., 31. maddelerinin ekli tadil metninde yer aldığı şekilde değiştirilmesi, 32., 33.,34., 35.,36. 'ıncı maddelerinin iptaline ilişkin tadil tasarısının Sermaye Piyasası Kurulu ile T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü'nün onay verdiği ekteki şekli ile tadil edilmesi, oybirliğiyle kabul edilmiştir.

5. Gündemin 4. maddesi gereğince şirket esas sözleşmesinin 8. maddesinin ekli tadil metnindeki yer aldığı şekilde Genel Kurul'da onaylanmış olduğundan Yönetim Kurulu üyesi sayısı 6(altı) üye olması gerektiğinden, 6.(altıncı) yönetim kurulu üyesi olarak EGC Ticari Yatırımlar A.Ş. ( İstanbul, Ticaret Sicil No: 740613)'nin seçilmesine, görev süresinin ise, 12 Nisan 2017 tarihli Olağan Genel Kurul toplantısında 3 yıllığına seçilmiş olan yönetim kurulunun görev süresi bitene kadar görev almasına, huzur hakkı, ücret ve sair bir ödemede bulunulmamasına oybirliğiyle karar verilmiştir. EGC Ticari Yatırımlar A.Ş adına hareket etmek üzere ………… adresinde mukim …………. T.C. Kimlik numaralı Ebru EGELİ belirlenmiştir

6. Türk Ticaret Kanunu'nun 395. ve 396. maddeleri kapsamında Yönetim Kurulu Üyelerine izin verilmesine oy birliğiyle karar verildi.

Dilek ve temenniler bölümünde söz alan olmadı Gündem üzerindeki görüşmeler tamamlandığından toplantının sona erdiği Toplantı Başkanı tarafından bildirildi. İşbu tutanak toplantı mahallinde tanzim ve imza edildi.

Alınan Kararlar Arasında Ticari Ünvana İlişkin Ana Sözleşme Tadili Hususu Var mı?
    Evet
    Alınan Kararlar Arasında Faaliyet Konusuna İlişkin Ana Sözleşme Tadili Hususu Var mı?
    Evet
    Hak Kullanım Süreçleri İle İlgili Alınan Kararlar
    Kayıtlı Sermaye Tavanı
    Kabul edildi
    Genel Kurul Sonuç Dökümanları
    EK: 1
    EGLYO 2702018 GK Tutanak.pdf - Tutanak
    EK: 2
    EGLYO 2702018 GK Hazirun.pdf - Hazır Bulunanlar Listesi
    EK: 3
    EGLYO 2702018 GK Tadil.pdf - Diğer Genel Kurul Sonuç Dokümanı
    Ek Açıklamalar
    Şirketimizin Olağanüstü Genel Kurul Toplantısı, 27 Şubat 2018 Salı günü saat 10:00'da, Dedeman İstanbul & Park Dedeman Levent - Büyükdere Cad. No:187 Şişli 34394 adresinde gerçekleşmiştir. Hazır bulunanlar listesi, genel kurul tutanağı ve onaylı esas sözleşme tadil metni ekte pay sahiplerinin bilgisine sunulmaktadır.

Saygılarımızla,
    borsada para geçer çakıl taşı değil, kimse tanımadığı kişilerin dedikleriyle al sat tut kararı vermesin ...
    yaptığım tüm tahmin ve yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

Sayfa 248/300 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •