Sayfa 250/300 İlkİlk ... 150200240248249250251252260 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 1,993 - 2,000 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

05 Mart günlük takas
    Screenshot_20180306-002426~2.jpg
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Adamlar 3 hissenin de kotta kalma ücretini yatirmamişlar. Allah'tan korkun ve! Tahsisli ayağına milleti çarptiniz. Şimdi de milletten toplayalim diye mi olumsuz hava yaratıyorsunuz?

06 Mart günlük takas
    Screenshot_20180306-221724~2.jpg

4. Daha önce yazdımya finansal raporda hata yapmışlar diye, onu anlamışlar düzeltme yapmışlar.

Hisselerinin kotta kalma ücretini bile yatıramamışlar, 44 milyon sermaye artırımı yoluna gidiyorlardı bide, Vay benim Türkiye'min ilk ve tek tarım girişim şirketi, inanmıştık eskiden.

İyice şaşırdıklarını düşünüyorum artık, ancak şirketi satarlarsa kurtulurlar, bizde kurtuluruz, bu arada şirketin içinin erimemesi için dua ediyorum. %4,5 hisse ile şirket idare ediliyor, 95 i halkta, nama yazılı payıda satın bir yiğide meydan yiğit görsün.
    Tahsisli becerilemedi ama şu meçhul girişimciler 44 milyonlarının cüzi bir miktarı ile borsadan toplasın hisseyi o zaman, 1.00 üzerinde zaten çoğunu alır, görelim o zaman girişimciyi,
    Yatırımcı ve şirket ortağı hissedar olarak SPK nın yada borsanın bu şirketi yakından izlemesi gerektiğini ve takip edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir düşüncelerden ibarettir.

5.  Alıntı Originally Posted by ersen58 Yazıyı Oku
    Daha önce yazdımya finansal raporda hata yapmışlar diye, onu anlamışlar düzeltme yapmışlar.

Hisselerinin kotta kalma ücretini bile yatıramamışlar, 44 milyon sermaye artırımı yoluna gidiyorlardı bide, Vay benim Türkiye'min ilk ve tek tarım girişim şirketi, inanmıştık eskiden.

İyice şaşırdıklarını düşünüyorum artık, ancak şirketi satarlarsa kurtulurlar, bizde kurtuluruz, bu arada şirketin içinin erimemesi için dua ediyorum. %4,5 hisse ile şirket idare ediliyor, 95 i halkta, nama yazılı payıda satın bir yiğide meydan yiğit görsün.
    Tahsisli becerilemedi ama şu meçhul girişimciler 44 milyonlarının cüzi bir miktarı ile borsadan toplasın hisseyi o zaman, 1.00 üzerinde zaten çoğunu alır, görelim o zaman girişimciyi,
    Yatırımcı ve şirket ortağı hissedar olarak SPK nın yada borsanın bu şirketi yakından izlemesi gerektiğini ve takip edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Yatırım tavsiyesi değildir düşüncelerden ibarettir.
    Kardeşim merhaba en son net kar 2 milyon gözüküyordu bu kap düzeltmesi ile 10 milyon mu zarar oluyor anlamadım ki benim zarar çok bu haber yarın hisseyi dusururmu

GM 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by cerensu60 Yazıyı Oku
    Kardeşim merhaba en son net kar 2 milyon gözüküyordu bu kap düzeltmesi ile 10 milyon mu zarar oluyor anlamadım ki benim zarar çok bu haber yarın hisseyi dusururmu

Zaten takip edenler durumu biliyor, ilk finansal raporda olmasa da faaliyet raporunda da bu durum belli idi.

7.  Alıntı Originally Posted by ersen58 Yazıyı Oku
    Zaten takip edenler durumu biliyor, ilk finansal raporda olmasa da faaliyet raporunda da bu durum belli idi.
    Kardeşim enson net kar 2.128.025 gözüküyor ama bu finansal rapor da 10.7 milyon hangisi doğru anlamadım

8.  Alıntı Originally Posted by cerensu60 Yazıyı Oku
    Kardeşim enson net kar 2.128.025 gözüküyor ama bu finansal rapor da 10.7 milyon hangisi doğru anlamadım

Egcyh ile zarar aynı idi muhtemelen onla karıstirmişlar, zaten sehven yanlışlıkla diyorlar, en son açıklanan doğru olanı ama dediğim gibi 01.03,2018 deki şirket faaliyet raporuna bakanlar bu zararı görmüştür ve biliyordur. Yarın için bir şey diyemem.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 250/300 İlkİlk ... 150200240248249250251252260 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •