Sayfa 266/300 İlkİlk ... 166216256264265266267268276 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 2,121 - 2,128 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Şu adinin günlük pastasını verebilir misiniz.tşk

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

İş, yapı kredi ve Ak 765 bin lot almış. A1 Capital 1 milyon lot satmış.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Şimdi A1 Capital 0.55 ve 54 ten neden satar? Bunda bir art niyet yok mu?

4. hisseyi iyice tuvalet kâğıdı yaptılar

A1 Capital bugün alışta, Son 1 aylık süreçte ne yapmaya çalıştıklarını çözemeden hisseyi anlamsız bir şekilde kendileri al sat yaparak % 10-12 düşürdüler.

6. Bilançodan bir şey anlamadım, toplamış çıkarmış çarpmış .. birşeyler yapmışlar, bunlar nedir hayalimi farazimi gerçekmi bilmiyorum, bilenler anlayanlar bilanço ile ilgili bilgilerini paylaşırsa iyi olur.

Anlamadan şöyle 2015, 2016 gibi eski üç aylıklara baktığımda bazı değerlerde 38 trilyon 45 trilyonları görmüşüz. Şuan bunlar 18 trilyon, Aradaki bu kadar değer farkına ne oldu, Milyarlık yatırım portföyüne ulaşacaklardı bide..
    Hep küçüldük, hayvan sayıları yarı yarıya düşmüş, adamların umrunda değil. Her şey fos çıktı, şirket için iyi bir şeyler yapma zamanı ne zaman gelecek,

Bide ne yaptığını anlamadığımız güler çıktı. hacı hacıyı Mekke'de, hoca hocayı tekke de bulurmuş.

Yatırım tavsiyesi değildir düşüncelerden ibarettir.

7. Bir ara defter değeri 1.20 lerdeydi.Bizde buna güvendik birazda.Ama düzen tertip böyle kurulmuş bu tip hisselerde.Egcyh nin defter değeride 1 tl lerdeydi bir ara .Şimdi batma noktasında.Egcyo hissesindeki durumda ondan parlak değil.İnekler satıldı sütten kesildi mangal yapıldı deyip yönetim giderini br iki bilançoda yüksek göster al sana defter değeri 0.20 kuruş olur.

Bu kadar süre bekledikten sonra anlıyorum ki ilgili devlet kurumlarıda dahil herkes bizim büyük el tarafından söğüşlenebilmemiz için her türlü tezgahi kurmuş.İş sona erdiğinde de kendi seçiminle bu hisseyi aldın ben ne yapabilirim ki deyip işin içinden sıyrılması kolay nede olsa.Zaman geçtikçe devletine insanına düşman nesiller yetişir böylece büyük resimdeki amaçta bu zaten.Biz bu cennet vatan bizim burdan başka gidecek yerimiz yok.Adalet vicdan ne gerekiyorsa onu yapalım ve birbirimize sarılalım diyoruz.Karşı taraf bizi dürtmenin peşinde.Dürtüle dürtüle bir hal olduk.Sırtını dön bu ülkeye yatırım yapma yastık altına at diyorsun biz anlamamakta direniyoruz.

Bugün hisseyi hareketlendiren , kademeye al sat yapan A1 Capital, günü net 159 bin lot artıda kapatmış. Bildiğim kadarıyla Güler devre dışı oldu. Elinde hisse kalmadı bence. Milleti fena hirpaladilar son 1-2 aylık süreçte. Çok acimasizlar çokkkk!

Sayfa 266/300 İlkİlk ... 166216256264265266267268276 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •