Sayfa 269/300 İlkİlk ... 169219259267268269270271279 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Sıkı tutunun 0.30 lara gidiyoruz galiba tekrar.0.60 altı ortalama bizi zaten tekrar c gurubuna sokar.Bilançoda son dönemlerde ortaya çıkan zarar ve çiftliklerden gelen süt üretiminin rantable olmadığı ve üretime ara verildiği söylemide bu şirketin geleceği hakkında bizi negatif düşünmeye itiyor.

Sermaye arttırımı bizim tek çıkış yolumuzdu oda yalan oldu.
    AZ çok belliydi gümleyeceği.Daha önce de dile getirmiştim aslında.Şirket sahipleri karaktersiz ******** soysuzun önde gideni olabilir.Burda bizi üzen devletin ilgili kurumlarının aynı değirmene su taşımasıdır.

2.  Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Devletin ilgili kurumlarının acil bir şekilde bu tahsisli özelinde ve geçmişten bugüne tüm süreçlerde Egelinin yaptıklarına ilişkin bir yaptırım uygulaması gerekmektedir.

Yoksa devletin bu haramzade ile birlikte hareket ettiği algısı oluşur ki bu henüz etkilerini atlatamadığımız fetö sürecinin bir şekilde hayatımızdan sökülüp atılamadığını bize düşündürür.

Mesele para kaybetmemiz değildir bu yolsuzluklara ilgili kurumların vurdumduymazlıklarıyla eşlik etmesidir.

Bimere yaptığımız şikayetler ve süreç ayan beyan ortadadır.

Sen insanı yaşat ki devletde yaşasın.
    Gider ayak şerefli işadamı olduğundan dolayı tahsisli ayağına operasyon çekmesinede trene bakar gibi bakıldı.Bravo

3.  Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Son güne kadar bekletme isteği açıkcası beni kuşkulandırıyor.Anlaşma olsa beklemenin bir mantığı yok.Son gün gelecek olan bir nitelikli yatırımcı bulamadık veya anlaşamadık gibi bir haber hüsran olur.Son ana kadar ancak anlaşma olmayınca beklersin.

Tamcık bu kezde ters köşe yapabilir mi?Bizim beklentimiz artık yapamaması.Devletin kurumlarının onu gerekli adımları atmaya zorlaması ve şirketini büyütmeyi şart koşması yönünde idi.Vicdanda adaletde bunu emrediyor.Aslında daha adil olan don gömlek bırakıp kayyum atanması ama mutlak adalet ancak mahkeme i kübra da olur.

Zaman daraldıkça benim umudum azalıyor ama hiç farketmez ant içtik bir kere.Ya batıracak bu şirketi yada hakkımız olanı verecek.

Şirketi batırmayı seçti.

4.  Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Yokmu şu şirket sahibi yatırımcısının kanını emen mezalime haddini bildirecek bir devlet kurumu.Şirketi elinden alsınlar.Hep üçkağıt dalavere peşinde.Tahsisli söylentileri kasım 15 de başladı şubat 15 olacak neredeyse hala spnuçlanmadı.Bu ne aymazlıktır.Kayyum atansın.Devlet kurumlarına ve dahi güvenlik güçlerine çağrımdır.Yurt dışı yasağı getirilsin bu kişiye.Elinde ne var ne yok el konsun.Geçmişe dönük yaptığı işlemler ve haber akışı incelensin.Şirket kayıtları ve başvuruları incelensin.Yapacağını söylediği yatırımlar yıllardır şirketlerinin içinin boşaltılması incelensin.Burası bir hukuk devleti değil midir?Bu gibi bir yatırımcı düşmanına devlet neden hala göz yumar?

Bimer e yaptığım şikayet işlemlerin inceleneceği yönünde idi.Peşini bırakmıyorum.Şirketin kaderinin bu adama bırakılmasına karşıyım.Devlet el koysun şirkete.Sonra gerekirse batsın ama bu arkadaş servet transferi yapamasın bundan sonra.

Trene bakılır gibi bakılınca adamda istediği operasyonu yapıyor haliyle

5. Bu arada forum müdavimlerinden sayın centur un da hakkını yemeyelim.O da bu şirketin yakın izleme pazarına gideceğini ve içinin boşaltılacağını ta başından beridir söylüyordu.

Yarın yakın izleme pazarındaki ilk işlem günü olacak.Artık taban serilerini bekliyoruz.Bir kaç dönem daha uçuk zarar bilançosu açıklayınca defter değeride çöp olur.

Devletimiz ya şu kan emiciden şirketi alalım satıp savıp hissedarlarına bölüştürelim demeyeceğine göre akıbetimiz bu malesef.

6. Yazmamaya yemin etmişim bunca trol yıkamacı yağlamacı hadsiz ce saldırırken ben Zülfü yare dokunduk diye forum kaç kez 15 gün yayınlanacak yazımı yasakladı buda soru işaret
    Bu son gelişme sürpriz değil di ama acı olanı her gün 7-24 yorum yazan algı yaratan şunca olay olmuşken
    Yiğit Baran denen şakşakçı tıssss
    Bu işler böyledir gemiyi önce fareler terkeder sanki şirket iş yapıyor sanki alan satan sıraya girmiş baran borazan her gün Yok şurdan şu aldı bu sattı işmiş gibi pasta paylaş
    Sonuç ve gerçek ne son perdeyide oynadı hadi şimdi o 0,70 80 de pazarlayıp uçacak göçecek diye 1 hedefleyen ve yazan dallamalar görüş yazsın
    Ama sadece dallama dedim diye 15 gün gene forumu bana kapatacaklar yazamassam bunun delili
    Ama içimden neler sayıyorum nafile
    Evet 7-24 baran kardeş ne iş

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. Alooo 7/24 hacı baran kardeş ses ver yahu

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Güler holding, 4,5 milyon egcyo hissesini niye aldın, yap yapacağını artık, şirketle ciddi alakası olmayan, işadamlığı yapamayan şu adamın elinden al şu şirketi artık,

Sayfa 269/300 İlkİlk ... 169219259267268269270271279 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •