Sayfa 285/300 İlkİlk ... 185235275283284285286287295 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 2,273 - 2,280 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. 7.000.000 TL sermayeli İZ TARIM HAYVANCILIK a bakın utanın be, 70.000.000 TL piyasa değeri olmuş, lanet olsun yaptığınız işe...

Yatırım tavsiyesi değildir.

2. Spk ve Başbakanlık başkanlığına,

Konu: 1 ) Egeli & Co. Yatırım Holding A.Ş. ve ( Egcyh) , Egeli & Co Tarim Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklıgı A.Ş. (Egcyo) ve Egeli & Co Enerji Yatırımları A.Ş yaklaşık 3 yıldır egelico şirketlerinin sermaye kayıpları ve son altı aydır yaşanan ödenemeyen banka kredilerinin ve sermaye kayıplarının sorumluları olarak yönetim kurulundaki kişilere küçük yatırımcıların dava açılmasının kolaylaştırılması veya karara bağlanması.
    2) Egcey şirketinin pazar değişikliği konusunun incelenmesi.
    3) Egcey şirketi 2014 yılında Egeli Co, girişim şirketi Eurasia Enerji'ye 17 milyon TL sermaye aktarımı yapıldı daha sonrasında Eurasia Enerji Yatırımları A.Ş.'nin, İngiltere menşeli, mobil enerji santral kiralama alanında yatırımları olan General Trading System Ltd. (GTS) şirketinin tamamını 8 milyon ABD Doları karşılığında satın alınmıştı daha sonrasında sermaye yurt dışına çıktıktan sonra hiçbir şekilde faliyet raporu vb bilanço bilgi verilmemektedir. ortağı olduğumuz şirketin sermayesi yurt dışında ve biz küçük yatırımcılar bu şirket konusunda bilgi bekliyoruz maliye bakanlığı tarafından bu işlemin ayrıntılı incelenmesi.

Talep: egeli co grup şirketlerinin ziraat bankası, odeabank tan kullandıkları kredilerin zamanları nerelerde kullanıldığı kaç taksit ödendiği veya ödenmediği, şubat ayında hisselerdeki yükselişten sonra şuan hisse toplamak için hisseler üzerinde bilinçli ve planlı şekilde baskı yaratarak ucuz fiyattan hisse toplama niyetleri araştırılması. ayrıntılı olarak grub şirketlerinin sermaye konusunda alacakalrın tahsilatı ve grup şirketlerinden ertelenmiş alacakların tahsilatlarının konusunda plan veya uyarı verilmesi.

8 milyon ABD Dolar karışılığında satın alınan General Trading System Ltd. (GTS) şirketi hakkında ayrıntılı bilgi paylaşılmasını bekliyoruz.

Egcyh/Eglyo/Egcyo yatırımcısıyım,/ ortağıyım

egcyo ve egcyh şirketlerin ödenmeyen kredilerin ne zaman kullanıldığı ve nerelerde kullanıldığı,

Sayın spk yetkilileri; Bistte işlem gören egcyh ve eglyo hakkında,

Bu konunun hisseler üzerinde bilinçli şekilde baskı amaçlı olarak kullanıldığı şüphesi uyandırmaktadır.
    Bu konuda şirket yetkilerinden ayrıntılı bilgi istenmesi uzun sürelerden beri bizleri mağdur eden bu yapının ortadan kalkması veya Yatırımcıları koruma amaçlı bu grub maliye bakanlığı tarafından ayrıntılı incelenmesi gözden geçirilmesi sağlıklı olacaktır.

Biz küçük yatırımcıların Borsa istanbul ve kurumlara olan güvenini tazeleyecektir..

Önemle arz olunur.

saygılarımızla..

http://www.borsaistanbul.com/kurumsa...iletisim-formu
    https://www.bimer.gov.tr/
    https://www.turkiye.gov.tr/spk-sikayet-ihbar

3. herkes hakkını arasın arkadaşlar bir zahmet kopyala yapıştır yapın

4. Hissenin yatırımcılarının ortaya çıkıp destek verecek halleride kalmadı malesef.Dolandırıldık.

İşin can alıcı noktası bazı arkadaşlarımızın hala devletin ilgili birimlerinden medet umması.Güzel kardeşim bu başımıza gelen belanın sorumlusu kimlerdir?Tamam şirket sahibi dalavere hile hurda konusunda Dalavare üni mezunu da senin devletin ne yapmış bu adamı durdurmak adına.Hiç.

Benim gözümde paramı çalanlar ortakdırlar.Ayidiyetimi kaybettim hükümsüzdür.

5. İlk defa büğün alış geldi ,inşallah yakında tavanlı günler başlar şöyle 30-40 kuruşlara giderde zararlar çıkar milletin

6.  Alıntı Originally Posted by Meritci Yazıyı Oku
    İlk defa büğün alış geldi ,inşallah yakında tavanlı günler başlar şöyle 30-40 kuruşlara giderde zararlar çıkar milletin
    0.30-0.40 la zarar çıkmaz. Şöyle 1-1.5 ları görelim ki ky ler zararını çıkarsın. Zaten son partide 0.90 lardan verdiler millete ne 0.30-0.40 ı merak ettim.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

7.  Alıntı Originally Posted by teranova54 Yazıyı Oku
    0.30-0.40 la zarar çıkmaz. Şöyle 1-1.5 ları görelim ki ky ler zararını çıkarsın. Zaten son partide 0.90 lardan verdiler millete ne 0.30-0.40 ı merak ettim.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    😂😂😂😂... Umut fakirin ekmeği... adam tahtayı kapatacak... hala alıcı var diyorsunuz.. işlem hacmine bakın... hepimize geçmiş olsun

8. Daha önce söylemiştim. Bir araya gelip yönetimi değiştirmemiz lazım.
    Bir sonraki toplantıya tüm hisse sahipleri katılsa gerisi kendiliğinden gelir!

SM-N950U cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 285/300 İlkİlk ... 185235275283284285286287295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •