Sayfa 289/300 İlkİlk ... 189239279287288289290291299 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 2,305 - 2,312 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

Geçmişten zararı olanlar umarım telafi edebilmiştir. Hala bir haber yok. Dikkat etmek gerek diye düşünüyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by ^^YİGİT BARAN^^ Yazıyı Oku
    Geçmişten zararı olanlar umarım telafi edebilmiştir. Hala bir haber yok. Dikkat etmek gerek diye düşünüyorum.
    Seni gerçekten tebrik etmek lazım Yiğit Baran.

Bu boktan şirketten zararlarımızı nasıl çıkaralım.Hisse yakın izleme pazarına düştüğünde yaklaşık 60 kuruşlardaydı.1.26 hareketei sonrası çakıldı.Eskilerin maliyeti minimum 1 tl dir.Dolayısı ile kimsenin zararını çıkardığı yok.Bakmıyorum bile .Hedef 2021 diyorum ben.

Bu Tan Egeli denilen arkadaşında bir defterini düren bir hesap soranı vardır elbette.Bu ülkeye bu vatana bu kadar kazık atıp kaçamazsın.Burnundan fitil fitil getirirler ve dahi getirmişlerdir de.

0.33 son durum. Diğer şirket egcey'e yetişti. Egcey baskı altında.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

4.  Alıntı Originally Posted by dealer35 Yazıyı Oku
    Seni gerçekten tebrik etmek lazım Yiğit Baran.

Bu boktan şirketten zararlarımızı nasıl çıkaralım.Hisse yakın izleme pazarına düştüğünde yaklaşık 60 kuruşlardaydı.1.26 hareketei sonrası çakıldı.Eskilerin maliyeti minimum 1 tl dir.Dolayısı ile kimsenin zararını çıkardığı yok.Bakmıyorum bile .Hedef 2021 diyorum ben.

Bu Tan Egeli denilen arkadaşında bir defterini düren bir hesap soranı vardır elbette.Bu ülkeye bu vatana bu kadar kazık atıp kaçamazsın.Burnundan fitil fitil getirirler ve dahi getirmişlerdir de.
    Yiğit baran beni hatırladın sanırım polemik olsun diye yazmıyorum senin bu kağıdı goygoyladığın dönemde fiyatlar 2 katı idi basit örnekle egcyh 0.64 idi diğerleri ni oranla
    Dilimde tüy bitti biz battık geri dönüşümüz olmadığı İçin senetteyiz ama yeni alacak olanlar bin düşünün almayın diye kesin laflar ettim ama sen hergün hedef koyup direnç şu bu diye uçacak kaçacak diye yazıp durdun arşiv burada eski yazdıklarını oku ama şimdileri bundan bi halt olmaz noktasına geldin ama geç oldu nasılmış mesele Sahibi antin kuntin şirketi boşaltıp senedi bize çaktı şimdide ayak oyunları var bakalım görelim 0.24 kadar kendi yükselt tl bakalım şimdi ki oyun ne kimse umutlanmasın çıkar kokusu

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

5. Yiğit baran alıntıyı senin okuman İçin yaptım bak tecrübe netice si halimiz bu kaç tane kurban var

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu hisselerden ben dahil bir çok kişi darbe yedi. Doğru zamanda alıp satan belki kazandı yada kurtuldu. Şimdi ne yaptıklarının bir anlamı yok çünkü ortada bir haber de yok. Umarım yeni kurbanlar aramıyorlardır. Bunu da belirtiyorum her defasında.

Alıntı Originally Posted by centur Yazıyı Oku
    Yiğit baran beni hatırladın sanırım polemik olsun diye yazmıyorum senin bu kağıdı goygoyladığın dönemde fiyatlar 2 katı idi basit örnekle egcyh 0.64 idi diğerleri ni oranla
    Dilimde tüy bitti biz battık geri dönüşümüz olmadığı İçin senetteyiz ama yeni alacak olanlar bin düşünün almayın diye kesin laflar ettim ama sen hergün hedef koyup direnç şu bu diye uçacak kaçacak diye yazıp durdun arşiv burada eski yazdıklarını oku ama şimdileri bundan bi halt olmaz noktasına geldin ama geç oldu nasılmış mesele Sahibi antin kuntin şirketi boşaltıp senedi bize çaktı şimdide ayak oyunları var bakalım görelim 0.24 kadar kendi yükselt tl bakalım şimdi ki oyun ne kimse umutlanmasın çıkar kokusu

Polemik yapacak bir durum yok. Şirket olumlu bir şeyler ortaya koysa da kalan bir avuç yatırımcı parasını kurtarabilse. Temennimiz o sadece. Ayrıca öyle hedef felan vermedim durmadan. Verdiğim hedefleri de görmüştü ve riskini de hep belirttim. Bundan sonrasına bakmak lazım. Borsa işi biz küçükler için tuzak sadece.

8.  Alıntı Originally Posted by ^^YİGİT BARAN^^ Yazıyı Oku
    Polemik yapacak bir durum yok. Şirket olumlu bir şeyler ortaya koysa da kalan bir avuç yatırımcı parasını kurtarabilse. Temennimiz o sadece. Ayrıca öyle hedef felan vermedim durmadan. Verdiğim hedefleri de görmüştü ve riskini de hep belirttim. Bundan sonrasına bakmak lazım. Borsa işi biz küçükler için tuzak sadece.
    Bundan Sonrasına bakmak lazım ha
    Yani allah affetsin ha güzel halk dilinde güzel bir söz var herşeyi anlatır
    Badul harabul Basra Türkçe sini istersin
    Basra yangında Harab olduktan Sonra kıymet ifade etmiyor
    Önümüze bakalım diyorsun hala helal valla kağıdı
    1,4 tan başlayarak alla pulla reklam direnç vs yaz çiz dön 0.4 tan önümüze bak de kaç Yıl geçti 7 yıl
    Peki kardeş önümüze bakıyoruz

Sayfa 289/300 İlkİlk ... 189239279287288289290291299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •