Sayfa 293/300 İlkİlk ... 193243283291292293294295 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 2,337 - 2,344 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

Alıntı Originally Posted by Atakan5234 Yazıyı Oku
    Bist bir kez uyardi, kotasyonun ilgili maddesini okudum, uyaridan sonra faaliyete başlamazsa kottan cikarabilir firmayi. Ama ne zamana kadar sure tanindi bu konu hakkinda fikrim yok, bu korku ortaminda hisseyi tavan tavan da götürebilirler, bu tamamen şans bence.
    Şirket bu konuda KAP’ta bir geri bildirimde bulunması gerekmiyor mu?

2. siz habire olumxsuz yazilari alintilayin..ati alan uskudari gecsin..sizin derdiniz ne gitsenize sorunsuz sirketlerle ugrasin..bu sirket sorunsuz ve risksiz olsa zaten 10 bin tl fiyatta olurdu..yok size sorunu olmayan temettu veren sirketi 40 kurusa verirler he gidin alin. adami zivanadan cikarirsiniz..ekuzin sayfasina 80 kurusken 1 ay once yazmisim frigo gibi diye..selcuk gida desen keza oyle...e bu kriz tarim un gidanin suyla beraber degerini gosterdi...bu sirket biraz iyi durumda degil ama tarim girisim sirketi. bu ne demek kolay ortak bulur...bre gaf...ler. daha ne istersin simdi diyecem sozum meclisten disari.. yzum yemek varjen bagci . ....neyse faydalanan ve anlayan anlamistir...iste malesef benim yaptigimi baska yapani gormedim. grafik , ogrenmus herkes temel sifir..

3. aga yanlış anlama, çarşın pazar olsun, hep kazan çok kazan. bizde biliyoruz tarımın gıdanın şuan revaçta olduğunu ama ben bu sabah 10,000 adet alayım dedim tavandan, dursun kenarda bakarsın 1tl 2 tl yürür gider ama yok ona bile elim varmadı, bir sabah bir kalkmışsın şirketi kottan atmışlar. yani diyeceğim çok riskli, alan hayrını görsün.

4. sayin atakan kardes.. ne guzel yazmissin. iste yukardaki yazi senin yazinin cevabi yukarda..bu tarz hisseler e girmek ve tasimak herkese uygun olmayabilir. borsada kimse kimseye para kazandirmak icin ugrasmaz kimsede birileri para kaybetti diyede hic uzulmez..cunku burasi borsa isin kurali boyle.. yalniz bu is cok uzadi bu sirketi pazarlamak gibi bir niyet tasisam burya yazmazdim cunku en fazla uc bes kisi okur.. herkes hurdur isteyen alir isteyen satar..sonucta kar da zararda herkesin kendisine aittir.... sonucta yazdiklarimdan birkac kisi faydalanmissa dua etsinler yeter, bu kadar.

5. Mahkemenin 21 Nisan 2020 tarihinde yapılan duruşmasında geçici mühlet süresinin 24 Nisan 2020 tarihinden itibaren 2 (" iki") ay süre ile uzatılmasına karar verilmiş, ön inceleme ve tahkikat için duruşma 16 Haziran 2020 tarihine bırakılmıştır.
    Şeklinde bir haber KAP’ta paylaşılmış.Bu haber şirket için ne anlam taşıyor sizce?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. bu tarim girisim sirketi artik alim firsati zor verir.. bunun pesine holding de katilacaktir. nominali gececeklerini tahmin ediyorum.hayirlusi olsun.

7. buralara nur yağarmı acaba haziranda ?

8. nereye kadar böyle sürecek fikri olan varmı piimi çekilmiş el bombası gibi

Sayfa 293/300 İlkİlk ... 193243283291292293294295 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •