Sayfa 296/300 İlkİlk ... 196246286294295296297298 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 2,361 - 2,368 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. bu ortaklık tezgahını 2 sene öncede servis etti bu seferki gerçekmi bu da tezgahmı bilinmez o zaman fos çıkmıştı 1 lerden 0,12 lere kadar gümledi taa o zamandan sildiğim bir miktar var bende arttırmayı asla düşünmedim düşünmem eldekilerle filmin sonunu izlemeye kararlıyım dediğim gibi sildim nasrettin hocanın gölü misali belki bu sefer tutar

Y.T.D. yazdıklarım tamamen kendimi bağlar al sat yut tavsiyesi olamaz

2. Sn lokasyon geçmiş olsun inşallah yüklü değildi malınız

3.  Alıntı Originally Posted by ..AKIN.. Yazıyı Oku
    bu ortaklık tezgahını 2 sene öncede servis etti bu seferki gerçekmi bu da tezgahmı bilinmez o zaman fos çıkmıştı 1 lerden 0,12 lere kadar gümledi taa o zamandan sildiğim bir miktar var bende arttırmayı asla düşünmedim düşünmem eldekilerle filmin sonunu izlemeye kararlıyım dediğim gibi sildim nasrettin hocanın gölü misali belki bu sefer tutar

Y.T.D. yazdıklarım tamamen kendimi bağlar al sat yut tavsiyesi olamaz
    Sayın AKIN ben de senin gibiyim uzun süredir elimde tuttuğum bir miktar hisse senedi var. Bu sefer de bir oyun çeviriyor ama göreceğiz. Beni tek ümitlendiren tarım şirketi olması ve bu dönemde epeyce rağbet görmesi tamamen sezgisel bir durum yani

Alıntı Originally Posted by ..AKIN.. Yazıyı Oku
    Sn lokasyon geçmiş olsun inşallah yüklü değildi malınız
    Sn Akın 5 bın lotum vardı 1,63 almıştım 0,95 verdim hataydı almak size bol şans

5. Eş zamanlı sermaye azaltımı ve sermaye artırımı konusunda düşünceleriniz nedir?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by doganyurt Yazıyı Oku
    Eş zamanlı sermaye azaltımı ve sermaye artırımı konusunda düşünceleriniz nedir?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    o önemli değil bence takılmamak lazım o konuya ondan önce en önemli konu ortaklık olayı netleşecek gibi duruma göre bedelliye katılıp katılmama kararı vermek için zaman olacak önümüzde
    sermaye azaltımını zaten borçları kapatmak için yapıyor artttırımı da yeni yatırım adına göya tan a güvenmiyorum hiç ama şu ortaklık işi bana bekle az daha bakalım ne olacak dedirtiyor

7.  Alıntı Originally Posted by ..AKIN.. Yazıyı Oku
    o önemli değil bence takılmamak lazım o konuya ondan önce en önemli konu ortaklık olayı netleşecek gibi duruma göre bedelliye katılıp katılmama kararı vermek için zaman olacak önümüzde
    sermaye azaltımını zaten borçları kapatmak için yapıyor artttırımı da yeni yatırım adına göya tan a güvenmiyorum hiç ama şu ortaklık işi bana bekle az daha bakalım ne olacak dedirtiyor
    Umarım Tan bu sefer fırsata çevirmek ve oyun peşinde değildir. Ortaklığın gerçekleşmesi faaliyetlerine başlaması ve borcunu ödemesi şirkete çok çok olumlu yansıtacaktır. Pandemi sürecinde tarım parlayan bir sektör oldu ve bunun yansımalarını göreceğimize inanıyorum

8. Tukaş patronu ceza aldı, rta ve a1 patronu murat güler bu akşam ceza aldı. Spk dolandırıcılara gözdağı veriyor. Bizim patron bu kez samimidir inşallah. Egeli'nin geçmişi kötü ama geleceği değiştirmeye hiç bu kadar yakın olmamıştı.

Sayfa 296/300 İlkİlk ... 196246286294295296297298 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •