Sayfa 298/300 İlkİlk ... 198248288296297298299300 SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 2,377 - 2,384 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

Bir ekiz kadar olamadın

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

2.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Bir ekiz kadar olamadın

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    olacak galiba haberler güzel geldikçe coşkuluyor ky yi dökemedi daha biraz daha sallayacak bence 5 yukarı 3 aşağı sonra allahkerim

3. iki gözümün çiçeği aldı başını gidiyor, aman nazarlar değmesin
    Burada yer alan herhangi bir bilgi, yorum ve tavsiye (niteliği ne olursa olsun) yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler, mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir.

4.  Alıntı Originally Posted by lefewre Yazıyı Oku
    iki gözümün çiçeği aldı başını gidiyor, aman nazarlar değmesin
    Nazar değdi. Motorlar stop.

Redmi 4X cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Kap : Payları Yakın İzleme Pazarı'nda işlem gören ve 06/04/2020 tarihinde uyarılan Egeli & Co Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş.'nin faaliyetinin bulunmaması nedeniyle Kotasyon Yönergesi'nin 25/1-e maddesi kapsamında Borsa kotundan çıkarılmasına karar verilmiştir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. Kotasyon yonergesi 25/1 e maddesi nin icerigi;
    Şirketin mūcbir sebeblerin dışında 1 yıl faaliyetlerine ara vermiş olması.

Spk defalarca faaloyete gecmesi icin uyardi ama Tan Egeli zatı muhterem kendi bildiğini okumaya devam etti.Ve beklenen son geldi.

Spk kayyum atanması yolunu seçebilirdi yatirimcilari magdur etmemek adina.Ama tabi muz cumhuriyetinde kim takar yatirimciyi.Kokune kibrit suyu deyip dukkani kapadi.Emegi gecenlere haram zikkim olsun

7. Bu kağıt ta patron atı alan Üsküdarı geçmiş bence yazık günah olan küçük yatırımcı çıta olmuş

8. İnşallah magdur olan olmamıştır..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

Sayfa 298/300 İlkİlk ... 198248288296297298299300 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •