Sayfa 43/300 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 337 - 344 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. Yiğit baran adımı zikrederek topa sen girdiğini söylemiştim
    Bak dostum senin bu kağıda kaç yıl önce ve kaçtan girdiğini bilmem lakin son 10 yıllık seyrine şirketin yönetimi kar zarar ve patronun yıllardır balon haberle ky nasıl söğüşlendiğini yazıyorum sen ise bana 1,6 ya çıkartılıp sonra 0,3 düşürülen kağıdın tekrar 0.80 e(hepimiz izledik nasıl cep to cep yaptığını) nasıl geldiği ve uzun değil geldikçe millete salan 0,6 lık kağıdı ÖYLE BAŞARI ÖYKÜSÜ diye anlatıyorsunki geçmişi unutup sadece senin 80 bin lotu kurtarmakla iş bitiyor öylemi
    Burda bu kağıda yatırım yapan mağdurların insafına bırakıyorum yani 0,16 -2 den millete çak 0.3 düşür sonra 0.6 0,8 arasına gelince millet köşe olmuşta bir tek ben karamsarım bu dallama tan ın yaptığı hiç kötü iş Yok spk suçsuz adaletin kulağı tıkalı görmedik duymadık bir tek varsa yoksa centur kötü adam
    Yemezler kardeş sen istersen şu kadar a düştü şuraya gider Yok sahibi bilmem hangi kağıt şöyle idi böyle oldu bu niye olmadın bla bla bla ölme eşeğim ölme ha
    Ben 3 şey söylüyorum
    Denetim
    Yapılsın
    Hesap sorulsun
    Adalet karar versin
    Yapanın yanında kar kalmasın gerisi sen hikayeleri yaz oku bi daha yaz umutlan bekle naparsan yap lakin şu ********in pr ı yapılıyorsa bizimde eleştiri hakkımız var

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Centur kardeşim, ben son 2 yılın analizini yaptım. Olan biteni yazdım.Şimdi size soruyorum? Bu hisseyi 2-3 yıl öncesinde alıp ta maliyeti 1 -1.30 civarında olan birisi sizin geçen yıllar olumsuz tavırlarınızdan dolayı 0.3x lerde satmış olsa zararını siz düşünün. Tan'ın yaptıkları zaten belli. Ben burada şirket sahibini övmüyorum. 2 yıldır da (egcyo) buralardayım. 12 yıldır da siteye üyeyim. Az çok beni bilen bilir. Yasalar bu konuda gerekeni yapmıyor. Yatırımcıyı koruyacak yaptırımlar malesef yok. Olan bizlere oluyor. Benim burada kastettiğim şey Maliyeti yukarılarda olup ta hissede kalanların az zararla hisseden kurtulmasıdır. Temennimiz de bu yönde inşallah.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Allah hakkımızda hayırlısını verir inşallah. Burada polemiğe girmeye gerek yok. Nasipten ötesi de yok. Kalın sağlıcakla...

4. Yiğit kardeş ortak fikirler var ama siz son 2 yılın analizini yaptım diyorsunuz hele diğer 0,3 fiyattan satanlar ın günahını bana yüklemişsiniz ki burada bizi okuyan bütün eski yatırımcılar da çok iyi bilir 1,6 yı bırakın 0,8 yani yarı fiyattan bile malını 0,3 satmaz olan olmuş artık asıl senin yarattığın algı ters bence yanı 0,3 düşmüş hadi alın diyorsun zaten tan da böyle yapıyor Yen'i ne kadar müşteri bulursa kar gladyatör meydanındaki biz çarpışıyoruz

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Arkadaşlar her neyse gorunurde ayni gemideyiz sonucta.. olan olmus gecmisle yasanmaz.. iyi bir baski var egcyo da iyice sıkıştı gibi.. diger grup kagitlari dava haberleri nin olumlu seyri ile beklentili..
    Adam dolasima sokacagim dedigi milyon lotlari satmak varken niye batirsin gemiyi
    Sadece patron un istemedigi bir grup girmis olabilir.baskinin sebebi olarak acikcasi ky nin cok fazla oldugunu dusunmuyorum.

Birde egcyh de o kadar lotu satmak isteyen adam 015 den satarmi ?

Ytd..

6. 62 yi kaldiramicaz heralde.. 13 bin kalmisti 37 daha koydu istemiyo alcak herif

7. Halbuki bu kadar sikmasina gerek yoj gelse 70 lere istedigini alicak.. derdi neyse artik acgozlu adamin

100-150 bin lot ile hissenin geldiği noktaya bakarmısınız? Hacimsiz 0.59 görmüş. Bu kadar mı düştünüz milletin elindekilerini almak için?

Sayfa 43/300 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •