Sayfa 56/300 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 441 - 448 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

2 yıldır ben de bu hisseyi takip ediyorum. Ara ara alıp satıyorum. Bir ara benim de maliyetim yükseklerdeydi. 0.3x lerde ilave ederek maliyetimi 0.60 'a kadar düşürmüştüm. Çok bekledik ama 4-5 ay önceki harekette 0.6x- 0.8x arası elimdekileri satarak veda etmiştim. Tabiki 1,5 yıllık bekleme sonucu çok değil ama az bir kar ile ayrılmıştık. benim durumumdan daha kötü arkadaşlarımız vardı. Maliyetini kurtaramayan, zararına satıp çıkanlar vs... patron acımasız. bu bir gerçek. Yatırımcının kazanmasını hiç istemiyor. Zamanında çok kişinin canını yakmış. Eskiler biliyor. Şimdi ise hisseye bulaşacaklar bin kere düşünsün. Para kolay kazanılmıyor. Yılların birikimini Borsada bir kaç ay içerisinde eritmeniz bu tür hisselerle oluyor işte. Zaten borsada köşeyi dönen çok çok azdır. 1/100 gibi. Bist 30-50 hisselerinde sabırla bekleyen bile %30-50 arası kazandı son 2 yıl içinde.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

O sebeple burada birbirimizi kötülemeyi bırakıp, bundan sonra neler yapılabilir onu konuşalım. Patron ve spekleri hisseyi baskılıyorlar. Arada 3-5 kademe hareketlerde 50-100 bin tl cebe atıp, sattıklarını tekrar alttan yerine koyuyorlar. Ben derim ki herkes şirketi arasın, mail atsın. Tan'a ulaşamazsınız ama Elif hanım'a ulaşabilirsiniz. Artık somut adımlar atsınlar. Milleti kandırmasınlar. Hisseler ne hallerde?

3. 0,6 yı gördü rahatladı. 0,59 a düşerse bence daha da düşer. Ama öyle kritik noktaki burayı zıplama olarak kullanmayan speğin anasının Antony Quinn (Aq) ile tanışmasını sağlamak lazım. Lucifer bence 0,6 altını bekleme beklersen oraya düşerse de girme zira oraya düşerse süründürür. Ama düşmezse çıkış çok yakın. YTD
    Attached Images Attached Images

DARTHvader kardeşim, bu hisse çok teknikler gördü ama çoğunu rest geçti. Umarım dediğiniz gibi olur.

Hissede 1,5 aydır 0.59 seviyesi çalışıyor fakat dişe dokunur bir tepki yok malesef.

20 mayıs'tan sonraki takas değişimlerini paylaşabilen olursa seviniriz. Teşekkürler.

Günlükçü yada kısa vadeli girenler 0.60-61 den dökülüyor gibi görünüyor. Ne baskıymış bee!!!

8. yoo geçmişte gfrafik hep işlemiş. 1,5 aydır 0,59 seviyelerinde olması daha büyük ispat zaten. Bu noktadan sonra 0,6 dır dip grafiğe bakın. Öncesinde 0,59 ile sürekli ertelendi. Dip sürekli aynı gitmez bu grafikte. Bu noktadan sonra tekrar 59 ile süründürme yaparsa kaçmak şart bence. Tam kritik noktadayız. YTD

Sayfa 56/300 İlkİlk ... 646545556575866106156 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •