Sayfa 93/300 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 737 - 744 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

Maşallah, Allah var Gam yok.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

2. Tavani bozmaz gibi 750 bin lot oldu

İkinci seans şu ana kadar 150 bin lot satış olmuş.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

4. Benim kadar şansız biri varmı acaba,sabah hareket olunca izle izle dedim tavan olacak 69-70 geziniyordu 70 de tuşa bastım o anda 70-71 oldu anasını satayım gelirse tavana yazarım dedim vermedi,diğer hissedeki zararı kurtaracaktık bu kadar kısmetsizlik yaşayan tek benim sanırım, sağlık olsun kısmet değilmiş

5. Tiger dostum bende tavandan aldim 74 den sonra geri geldi 72 kadar ama beliydi tavan olacağı acilista, 70 civar i aldi devre kesici yedi ama gidecekmi bakalım

LG-D802TR cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Şirketimizin bugün yapılan Yönetim Kurulu toplantısında, 200.000.000-TL kayıtlı sermaye tavanı içerisinde, çıkarılmış sermayesinin 22.000.000-TL'den 66.000.000-TL'ye artırılmasına, artırılan 44.000.000-TL'lik sermayenin B grubu, nama ve imtiyazsız pay olarak çıkarılarak nakit olarak karşılanmasına ve artırılan kısmın mevcut ortakların rüçhan hakları kısıtlanarak, 1-TL nominal değerli pay için 1-TL'den, kurumsal ve bireysel nitelikli yatırımcılara tahsis edilmesine, bu amaçla Sermaye Piyasası Kurulu Başkanlığı'na gerekli iznin alınması için müracaat edilmesine,

Burası önemli,,,alan olur mu 1 tl den bir de o var.
    Hikayeden filim cevirio yine. Tahsisli yapacak adam alani soyler. Soyut laf olsun torba dolsun. Hangi kurumsal nitelikli yatirimci senin moklu kaadini 1 tl den alacakmos acaba? Ole biri olsaydi bin kere yazardin adini tamcik
    .. sanki hic tahsisli ilani gormedik..ytd

7.  Alıntı Originally Posted by DARTHvader Yazıyı Oku
    Hikayeden filim cevirio yine. Tahsisli yapacak adam alani soyler. Soyut laf olsun torba dolsun. Hangi kurumsal nitelikli yatirimci senin moklu kaadini 1 tl den alacakmos acaba? Ole biri olsaydi bin kere yazardin adini tamcik
    .. sanki hic tahsisli ilani gormedik..ytd
    1 lot egcyo nun 1,5 lira ederi var. Mali değerler ortada. Büyük kurumsallaş için borsadan mal almak kolay değil ya da satmak. Şimdi birisi 5 milyonluk egcyo alacağım dese kağıt belki 1,10 a çıkar.

Şu halde mesele dürüst düzgün bir artırım olacağına inandırmak. O zaman herkes de girer bu işe. Ki zaten bi şeyler belli olmadan bu tarz bi haber suç bile teşkil edebilir. O kadar kolay değil.

Böyle şirketi 3'e katlayacağım de hisseler belki tavan tavan 1,5 liray gerçek değerine kadar çıksın. Hop sonra yok yok şakaydı soyut laf ettimdi zaten... pis ceza yer.

Yine de her şey olabilir tabi ki. Ama bu haber bay iyi. Görünenlere göre de saha yolu uzun.
    Elinde olan sabırla tutanlara hayırlı olsun. (Büyük ihtimalle kağıtta olan sayısı da çıktı k azdır. Zira böyle bir 44 milyonluk artırımın malı önceden toplanmıştır büyük olasılıkla)

Ytd

8. Tavanda kac lot aliciyla kapatti yzabilirmisiniz

Sayfa 93/300 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •