Sayfa 279/300 İlkİlk ... 179229269277278279280281289 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 2,225 - 2,232 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. hissenin başına gelebilecek hersey geldi korkarım hisse sahiplerine borçları ödemek için ödeme çıkarmasınlar.

2. Yorum silinmiş manidar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Yeter artık be, doğa tarım çiftliğini yenileneceğiz diye kapattınız, 7 aydır hiç bir haber yok, sıra tolina tarımdamı icra getiriyorsunuz, bunundamı hayvanları satıp yenileyeceğiz diye haber yapacaksiniz, sakın bununda yapmayın ha..
    Milleti yıldırdınız, Yarın toplantınız var, yapamıyorsanız satın gidin bırakın artık, borsadaki diğer tarım şirketleri yemden, süt fiyatlarından bir şeyden etkilenmiyor sizmi etkileniyorsunuz. Hiç ettiler şirketleri.

Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Bu ********lerin toplantısına katılıp suratlarına tükürmek lazım,adi herifler. G....leri sıkışınca telefonları kapatıp kaçarlar,toplantıda enseleyip rezil etmek lazım.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

5. Rüzgara başladı,ama geç kaldı.Bugün twitter da paylaşmış firma.

***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

6. Kap ta ayrılma hakkı konusunda paylaşım bulunuyor. Konuyu yorumlayabilecek kimse var mı.Ne denmek isteniyor net olarak.

7. Akıllarına cambazlıktan başka bir şey gelmiyor ki, 0,38 den banamı devredin diyor, iyi bir şey gibi gözükse de, indiği yer orası değilki, yav bırakın bu şirketi, güler e satın artık adamlar 5 milyon civarı hissenizi sürekli 0.53 ve üzerinden aldılar, onlarda mı size 0.38 den versin, ne yapıyorsunuz anlamış değiliz.

Yatırım tavsiyesi değildir.

8. Şeref yoksunu Tan,bu saatten sonra ne dalaveresi yapacak daha merak ediyorum. Ky tamamen batmayı göze aldı Tan,sana kimse o fiyattan hisse vermez. GLRYH a gelince, firmaya el koysunda kurtulalım,zira bu saatten sonra onun da başka çıkar yolu yok sanırım.

Sayfa 279/300 İlkİlk ... 179229269277278279280281289 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •