Sayfa 281/300 İlkİlk ... 181231271279280281282283291 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 2,241 - 2,248 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1. 5 iş günü işi bencede SPK nın şirkete ne yapıyorsun kardeş açıkla bakalım bildirimi ile şirketinde açıklama yapmayıp ayrılma hakkı kullanımının görüşüleceği 26 temmuz daki genel kuruldan vazgeçildiği için bitti diye düşünüyorum.
    SPK artık şirkete sen ne yapıyorsun bi açıkla bakalım diye müdahale ediyor, (SPK şirketi çözmüş ) daha önce olup olmayacağı bilinmeyen 44 milyonluk sermaye artırımında da 6 ay satmama kararı verildiğinde, şirket bu işten vazgeçtiklerini belirtmişti, SPK enselerinde artık, gizli kapalı anlaşilmayan iş yaptırmıyor, güzelim şirketi ne hale getirdiler, bağlı bütün ortaklıkların borcu var, bu borçlar ne zaman oldu bilançolarda önceden varmıydı. Bu borçlar ortaklara yansımasa bari, SPK inşallah dahada biner tepelerine, şirkette bir çöp samanın bile yer değiştirmesinden 1 litre sütün satışından dahi bilgi ister. Bunu bende istiyorum çünkü yıllardır ortağı olduğum şirket olduğu yerde bile kalmayarak küçülmüşte küçülmüş hiç edilmiş bana ve ortaklarına dünyanın zararını ettirmiş. Bunu yapanlar bu kadar kul hakkıyla zaten iflah olmaz.
    Borçlar hep Ziraat bankasına, devletin bankası, muhtemelen ziraat yapması için şirkete para veriyor, ziraat yapılıyor mu bilmiyoruz. Daha önce bide devletten çiftlik için hibe aldılar yazık.
    Nasıl düzeltecekseniz düzeltin artık şirketi, ya hep satın gidin, yada ortak bulun, katakulli yapmayın. Sağlam bir şirketleri bu vardı, 1 yılda bunuda hiç ettiler.

Yatırım tavsiyesi değildir

2. Forumda kala kala ky soyulan soğan a çevrilen bizler kaldık algı yönetimi görevi yapan tetikçi ler çoktan toz oldu yiğitler pekte yiğit değilmiş erken kaçan fare misali
    Lakin spk maalesef sıkıştırmakta geç ama çok geç kaldı elimle 5 yıldır bıkmadan yazdım evet mübalağa değil 5 .yıla girdik her sene yazdık dile getirdik her platform da ama tısss
    Eh züğürt tesellisi buna sevinmek kar kaldı ancak
    1-spk savcılığa acilen suç duyurusunda bulunmalı
    2- şirketin içi boşaltıldı borçlandırarak gelirler değişik isim ve harcama adında transfer edildi
    Sahiplerinin parasal işlemleri 5 yıl boyunca geriye incelenmeli
    Bu forumda senet hakkında sürekli güzelleme yapanlar bence ıp den bulunup tan Egeli ile ilişki bağı varmı yokmu araştırılmalı
    Sahiplerinin mal varlıkları na tedbir ve yurt dışı tahditi konmalı
    Adalet bugun hemen yoksa geç gelen adalet adalet değildir

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by centur Yazıyı Oku
    Forumda kala kala ky soyulan soğan a çevrilen bizler kaldık algı yönetimi görevi yapan tetikçi ler çoktan toz oldu yiğitler pekte yiğit değilmiş erken kaçan fare misali
    Lakin spk maalesef sıkıştırmakta geç ama çok geç kaldı elimle 5 yıldır bıkmadan yazdım evet mübalağa değil 5 .yıla girdik her sene yazdık dile getirdik her platform da ama tısss
    Eh züğürt tesellisi buna sevinmek kar kaldı ancak
    1-spk savcılığa acilen suç duyurusunda bulunmalı
    2- şirketin içi boşaltıldı borçlandırarak gelirler değişik isim ve harcama adında transfer edildi
    Sahiplerinin parasal işlemleri 5 yıl boyunca geriye incelenmeli
    Bu forumda senet hakkında sürekli güzelleme yapanlar bence ıp den bulunup tan Egeli ile ilişki bağı varmı yokmu araştırılmalı
    Sahiplerinin mal varlıkları na tedbir ve yurt dışı tahditi konmalı
    Adalet bugun hemen yoksa geç gelen adalet adalet değildir

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Cok yazdim bimer spk reis akliniza gelecek heryere ama eglyo un egcey oldugunda artik biraktim demekki devlet birsey bulamamis dedim

GENERAL TRADING SYSTEM LIMITED``NIN (`GTS`) Burdan tekrar yaziyorum egc enerji bu ingiliz sirketi 8 milyon dolar karsiliginda aliyor
    4 senedir kar ediyormu ne yapiyor kimsenin bilgisi yok belkide 1000 dolarlik sirketi 8 milyona aldilar girisim sirketlerine zorunlu olarak bu bagli ortakliklari ile ilgi bilgi vermeleri gerekli
    Ayrica yatirim yaptiklari sirketlerin karlarini oz sermayeleri azaldiginda isteme zorunlulugu getirilmesi

Bakin inaniyorsun tarim uzun vade vb yatirim yapiyorsun bunlarin geri donusu olacak diye hisse aliyorsun adamlar diger sirketlwrin karlarini ellemiyor

Turkiyede sermaye girisimi olayi bitmistir kesin kurullar getirlesi sart olmustur suan olan olaylar ciftlik bank olayinin resmi haline donmustur bu gelismeler yatirim yapan kucuk yatirimcinin kurumlara olan guvenini yitirmesine sebep olmaktadır.

Kısacası artık başkanlık sistemi var bu kurumlar ne iş yapar ?

Ayrıca bu kadar olay yaşanıyor iclerinden 1 tane onurlu bir kişi açıklama yapmazmı?

Bu kadar aç gözlü .....:: olunurmu olunur işte insan evlatlarına vatanına birakacağı en değerli şey onurudur ama evlatları ileride bol bol kulaklarını ...

Sonuç : patron korkak olunca böyle oluyor ayak oyunları ile 3-5 birikim yapmış kisileri bezdirerek elindekini almaya calisiyor

Ama artık sona geldik son spk bulteninde egc ticari yatirima verilen ceza 80 bin tl de olsa spk nin ensende oldugu gosteriyor

Umarim bokunda boncuk aradigin gunlerini gorecegiz.

Daha cok yazilqcak sey varda bu adami daha fazla adam yerine koymayalim

Allah herseyin en iyisini bilir diyerek

Sabır...

4. Fiyasko çıkan haberleri manipülasyon yapılan teker teker incelenmesi gerekli

1) egcyo katar anlaşma yapması .
    2) egcyo yabancı tahsisli artışı sonrasında vazgeçilmezi
    3) egcyo moris algazi yüklü hisse alışı sonrasında açığa satışlar
    4) egcey İngiliz GTS şirketini 8 milyon dolara alışı 3 yıldır satışı
    5) egcey Çinli sumec firması ile ortaklık
    6) egcyh_ eglyo sanki önceden bilinmiyor gibi bilanço bahanesi yapılarak şirket birleşmesinden vazgeçilmezi
    7) egcyh geçen sene 4 ağustosta yurt dışı. Telekominikasyon şirketini almak için teklif versi

Daha neler var neler sizlerde ekleyin

Bimere yazın Egeli grubu neymiş herkes görsün ibret olsun

5. Biri dayanamadı boşalttı malını galiba..Ulan ne karaktersiz firmaya bulaşmışız da....Tan,Allah senin tez zamanda belanı verir inşallah.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

Tahsisli ayağına hepimizi önce umutlandırdılar, sonra ne oyunlarla uyuttular, 0.70- 1 TL hareketinde elindekileri satanlar kurtuldu.Ben de bir miktar kar ile kurtulmuştum. En son Güler yatırımı bulaştırdılar. 0.61-62 lerden ilk alımlar başladı. O ara 0.6x lerde ben de yeniden maliyetlenmiştim. Sonrası hisse geri geldi. 0.53-54 te alımlar yoğunlaştı.Uzun süre hisse o seviyelerde takıldı kaldı. Ben de kol kesmek zorunda kaldim. 2 haftası sonrası da hisseyi gözaltı pazarına aldilar.Diyorum ki Hala orası muamma. Adamların ( Güler yatırım) 3 milyon lotu var.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

7.  Alıntı Originally Posted by ^^YİGİT BARAN^^ Yazıyı Oku
    Tahsisli ayağına hepimizi önce umutlandırdılar, sonra ne oyunlarla uyuttular, 0.70- 1 TL hareketinde elindekileri satanlar kurtuldu.Ben de bir miktar kar ile kurtulmuştum. En son Güler yatırımı bulaştırdılar. 0.61-62 lerden ilk alımlar başladı. O ara 0.6x lerde ben de yeniden maliyetlenmiştim. Sonrası hisse geri geldi. 0.53-54 te alımlar yoğunlaştı.Uzun süre hisse o seviyelerde takıldı kaldı. Ben de kol kesmek zorunda kaldim. 2 haftası sonrası da hisseyi gözaltı pazarına aldilar.Diyorum ki Hala orası muamma. Adamların ( Güler yatırım) 3 milyon lotu var.
    Vah vah vah bunların hepsi ne zaman oldu ve garibim sende az zararla işi kurtardın ha neyse buna şükür
    Yalnız bu forumda her dakika tancığın 3 senettede yorum yapıp gel gel yapan her fırsatta güzelleme yapıp hatta her yükselişi alayıp pullayıp ağzının salyasıyla anlatan o meşhuuur bir Yiğit vardı hani Baran derlerdi
    Azıcık danışıklı döğüş alan kendi satan kendi araya gelenlerin eline verdiğinde çıkıp hedef bile verip 1 olacak diye fetva veren şu yiğit baran var ya o işte
    Sonra o Centur yokmu centur ne ayıp etti değilmi şu sahtekarın ipliğini pazara çıkarmak İçin o yazan adam varya yatacak yeri Yok değilmi yiğit baran ın yanında
    Hatta ne dedi yiğit baran evliya
    Centur u millet dinleseydi para kazanamazdı peh peh halbuki ne iyi etmiş yiğit baran millete her gün Çin İngiliz ortak rüyalarını anlatıp hele hele o tahsis li işini nasılda salyalı anlattıda o Centur varya o Centur hep karaladı yalan oyun dedi durdu halbuki yiğit baran nasılda uçacak kaçacak diye yalvardı olmadı işte yiğidi dinlemedik
    Vah yiğit baran vah neler gelmiş başına vah
    Vah neyse yeni oyun kapıda bekle yarın gene hakkı çıktın dersin
    Tövbe tövbe işi makaraya vurmasak akıl sağlığı gidecek
    Not yiğit baran cevabı yetiştirmek yerine bir kez de edep haysiyet yap sadece çene yarıştırmayı bırak edebinle sus ve düşün sana cevap yazmak bile sana haketmediğin zerre değer in kıymetini korumaya çalış ve sus otur anlamadığın konularda boyundan büyük işlere girme dilini uzunluğu ile aklının kısalığına derman bul birde edeb yahu

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Centur, sana kalsaydı 1-2 yıl öncesine milleti olumsuz etkileyip 0.30-40 lardan sattırıyordun. Biz yine o zaman buralardaydık. Pes etmedik. En azından maliyetimizi kurtardık. Sürekli kötüleyerek te olmuyor sizin gibi. Tamam patron yatırımcı düşmanı, icraatı yok. Bizleri uyuttu ama. En azından 1 TL yi de gördü hisse. Bunu da inkar edemeyiz. BIST te bir çok hissede risk vardır. Burada herkes kendi yatırım kararını kendi almaktadır. Biz uçacak, kaçacak demedik. O sebeple herkes haddini bilmelidir.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Sayfa 281/300 İlkİlk ... 181231271279280281282283291 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •