Sayfa 297/300 İlkİlk ... 197247287295296297298299 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 2,369 - 2,376 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by Lithium Yazıyı Oku
    Tukaş patronu ceza aldı, rta ve a1 patronu murat güler bu akşam ceza aldı. Spk dolandırıcılara gözdağı veriyor. Bizim patron bu kez samimidir inşallah. Egeli'nin geçmişi kötü ama geleceği değiştirmeye hiç bu kadar yakın olmamıştı.
    İnşaallah. Umarım bu sefer her şey yolunda gider ve yatırımcının yüzü güler

kritik yerde...
    1.43 üstü haftalık kapanış ve biraz da hacim lazım...
    ben teknik yönden bakıyorum ...
    lakin,
    konkardato, ortaklık, bedelli...ne ararsan var...
    o nedenle bu hisse yürek ister...
    ya kral yapacak ya da batıracak, tekniği de bu ikisine de müsait...
    çok yatayda kalacak bir kağıt değil gibi...

kesinlikle al sat tut yat tavsiyesi değildir..

3.  Alıntı Originally Posted by Laykın Yazıyı Oku
    kritik yerde...
    1.43 üstü haftalık kapanış ve biraz da hacim lazım...
    ben teknik yönden bakıyorum ...
    lakin,
    konkardato, ortaklık, bedelli...ne ararsan var...
    o nedenle bu hisse yürek ister...
    ya kral yapacak ya da batıracak, tekniği de bu ikisine de müsait...
    çok yatayda kalacak bir kağıt değil gibi...

kesinlikle al sat tut yat tavsiyesi değildir..
    Sayın laykın ben bu hafta 1.43 üstü kapanış yapabileceğimizi düşünüyorum.
    Bugün tavan açtı, sonra yataya sardı. Burada yeni maliyetlendirmeler yapması, günün de cuma olması sebebiyle kabul edilebilir düzeyde. Pazartesi iyi bir başlangıç umuyorum. Geçmişte sık sık batırdı zaten. Bu sefer çıkar umarım.
    Tarım hisseleri içerisinde bir bu kaldı bu fiyatlarda.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. Haftaya salı mahkemesi var. Mahkeme öncesi haftaya iki günde doldurarak tavan olarak tamamladı. Çanlar çalıyor gibi. Bakalım çanlar bu kez mutluluğa mı yoksa hüzne mi eşit olacak. Bu kez patron mutlu son isteyecek mi acaba?

buralar kritik, daha önce de buralardan dönmüştü...
    mahkeme, ortaklık , bedelli süreçlerini tekniğe ve zamana da uydururlarsa.....
    şirketin durumu malum...
    risk yüksek...
    herkes sadece ve sadece kendi bilir, burda kim ne yazarsa boş...

kesinlikle al sat yat tut tavsiyesi değildir...

6.  Alıntı Originally Posted by Laykın Yazıyı Oku
    buralar kritik, daha önce de buralardan dönmüştü...
    mahkeme, ortaklık , bedelli süreçlerini tekniğe ve zamana da uydururlarsa.....
    şirketin durumu malum...
    risk yüksek...
    herkes sadece ve sadece kendi bilir, burda kim ne yazarsa boş...

kesinlikle al sat yat tut tavsiyesi değildir...
    Sayın laykan kötü senaryo herkese bilinen malum bir şey. Nereye düşeceğini az çok tahmin ediyoruz. Peki teknik, bedelli, mahkeme, ortak haberleri ışığında olumlu senaryoda ne yapabilir? Bu konuda öngörüde bulunur musunuz? Ben olumlu senaryoda nereye gider, nerede düzeltme yapar kestiremiyorum.

7. Üstad tan Egeli nin reklamını yapan bir sürü trol vardı başı çeken yiğit baran diye biri vardı şimdi görevini yapmış kayıp
    Şimdi
    Biz ise 10 yıldır bekliyoruz bu Formda 7 yıldır yazdık durduk tan Egeli nin 10 yıldır çevirdiği numaralar ortada bakın şimdi yeni oyun gene sahnelenecek gene aynı yalan yabancı ortak görüşmesi 2 ay sakızı çiğner
    Bu arada içi boşaltılmış şirketi gene ky sırtından önce azaltma Sonra bedelli artırım ne demek pamuk eller cebe hemde 19 kat
    Eeee geçmişteki paralar noldu yandı bitti kül oldu
    Peki nerde bu sayfada uçacak kaçacak diye güzelleme yapan yiğit baran yahu 2 yıl önce demediğini bırakmadı hadi 2 yıl geçti 0.1 e düştü şimdi gene oyun tezgah dün taban yine fiyat 0,97 bedelli 19 kat almak istiyor yanisi şu biz yine tana para aktaralım yesin içsin
    Eyyyy spk bu antin kuntin e müsade edilmemeli bizler de spk ya şikayetçi olmalıyız ben yapacam
    Güzelleme yapanlara da artık yemiyor derim 10 senede geldiği yer ortada yeni giriş yaparak senetten umutlu olanlara sizde pamuk ellerini cebe atsın Sonra senet 0.1 gene düşşün 10 yıl beklesin yeni yatırımcı ya kadar gelsin yeni kekler

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by centur Yazıyı Oku
    Üstad tan Egeli nin reklamını yapan bir sürü trol vardı başı çeken yiğit baran diye biri vardı şimdi görevini yapmış kayıp
    Şimdi
    Biz ise 10 yıldır bekliyoruz bu Formda 7 yıldır yazdık durduk tan Egeli nin 10 yıldır çevirdiği numaralar ortada bakın şimdi yeni oyun gene sahnelenecek gene aynı yalan yabancı ortak görüşmesi 2 ay sakızı çiğner
    Bu arada içi boşaltılmış şirketi gene ky sırtından önce azaltma Sonra bedelli artırım ne demek pamuk eller cebe hemde 19 kat
    Eeee geçmişteki paralar noldu yandı bitti kül oldu
    Peki nerde bu sayfada uçacak kaçacak diye güzelleme yapan yiğit baran yahu 2 yıl önce demediğini bırakmadı hadi 2 yıl geçti 0.1 e düştü şimdi gene oyun tezgah dün taban yine fiyat 0,97 bedelli 19 kat almak istiyor yanisi şu biz yine tana para aktaralım yesin içsin
    Eyyyy spk bu antin kuntin e müsade edilmemeli bizler de spk ya şikayetçi olmalıyız ben yapacam
    Güzelleme yapanlara da artık yemiyor derim 10 senede geldiği yer ortada yeni giriş yaparak senetten umutlu olanlara sizde pamuk ellerini cebe atsın Sonra senet 0.1 gene düşşün 10 yıl beklesin yeni yatırımcı ya kadar gelsin yeni kekler

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sayın centur, haklı olabilirsiniz.... bugüne kadar afedersiniz çakallık yapan birinden , bugünden sonra doğru hareket beklemek biraz mantıksız olabilir...peki bu sefer gerçekten ortaklık olursa ve bedelli ile elde edeceği sermayeyi şirket için kullanırsa...bu sadece bi ihtimal...ben öyle olacak demiyorum kesinlikle...ben ne pozitifim ne de iyimser... dediğiniz gibi yönetimden çok çekiniyorum...bu sebeple herkes kendi kararını vermeli...en azından çok uzulecegi miktar ile girmemeli...girerse de kendi bilir.... geçmişi unutmamak lazım, ama sürekli geçmişe bakarak da ilerlenmez...

Kesinlikle al sat tut yat tavsiyesi değildir...

Sayfa 297/300 İlkİlk ... 197247287295296297298299 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •