Sayfa 290/300 İlkİlk ... 190240280288289290291292 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 2,313 - 2,320 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by ^^YİGİT BARAN^^ Yazıyı Oku
    Polemik yapacak bir durum yok. Şirket olumlu bir şeyler ortaya koysa da kalan bir avuç yatırımcı parasını kurtarabilse. Temennimiz o sadece. Ayrıca öyle hedef felan vermedim durmadan. Verdiğim hedefleri de görmüştü ve riskini de hep belirttim. Bundan sonrasına bakmak lazım. Borsa işi biz küçükler için tuzak sadece.
    Bir ekleme daha yapayım arşiv çoook
    Şöyle olacak buraya uçacak dirençi şurda vs vs yazıp çizdiğin günleri inkar ederken bile itiraf ediyorsun yazına iyi bak ‘’hedef felan vermedim durmadan verdiğim hedefleri de görmüştü’’ diye yazıyorsun .
    İtiraf değilmi bu
    Neyse benim hala iddiam şu tan denen eski Borsacı spekülatör dallaması kullanışlı adamları bu tür platform larda bulur kullanır senin le ilgili geçmişte yazdıklarımda değişiklik Yok görevini yapıyorsun

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

Alıntı Originally Posted by centur Yazıyı Oku
    Bir ekleme daha yapayım arşiv çoook
    Şöyle olacak buraya uçacak dirençi şurda vs vs yazıp çizdiğin günleri inkar ederken bile itiraf ediyorsun yazına iyi bak ‘’hedef felan vermedim durmadan verdiğim hedefleri de görmüştü’’ diye yazıyorsun .
    İtiraf değilmi bu
    Neyse benim hala iddiam şu tan denen eski Borsacı spekülatör dallaması kullanışlı adamları bu tür platform larda bulur kullanır senin le ilgili geçmişte yazdıklarımda değişiklik Yok görevini yapıyorsun

Kimse kimseye burada iftira atamaz. Herkes haddini bilmeli. Sınırları zorlamayın lütfen.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Ben burada kimsenin adamı felan değilim. Kimsenin de bilip bilmeden şahsıma iftira atmaya hakkı da yok. ben 12-13 yıldır >Hissenet forum sitesinin bir üyesiyim. Beni de bilen bilir. Ne zaman bu ''centur'' denen üye yazmaya başlasa ağzımızın tadını kaçırıyor.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

4.  Alıntı Originally Posted by ^^YİGİT BARAN^^ Yazıyı Oku
    Ben burada kimsenin adamı felan değilim. Kimsenin de bilip bilmeden şahsıma iftira atmaya hakkı da yok. ben 12-13 yıldır >Hissenet forum sitesinin bir üyesiyim. Beni de bilen bilir. Ne zaman bu ''centur'' denen üye yazmaya başlasa ağzımızın tadını kaçırıyor.
    Ben bu senedi ilk gününden beri eski adı varyo iken aldım sattım ama adamın ne zaman şirketin içini boşaltıp senedi 17 000 evet o seviyeden millete vermeye başlayıp 1.4 lerde her fırsatta uyarırken birden sen ve benzerler çıkıp güzelleme yapıyordun arşiv duruyor ben ise bulaşmayın dedikçe bana cevap yazdın şimdileri önümüze bakalım diyorsun bak hepsi taban gene neyi konuşuyoruz gene antin kuntin
    Neyse ağzının tadını kaçırmak ta sorun yok yeni. Kurbanları uyaralım yeter
    Öyle önüne bakalım demek geçmişi silmez

Hisseler tavan moduna girdi yine. İnşallah haftaya da devam eder de elinde hisse olup ta zararı olanlar biraz olsun rahatlar.

6. ya bi git usta yaaaaaa bu lanetten zarar çıkarmı hiç etraf pazarlamacı doluyken

Zararda olup ta sabredip uzun süredir hissede bağlananlara hayırlı olsun.

8. Çıkışın sebebi bugün kapa düşen mahkeme kararı mı ?

İstanbul 17.Asliye Hukuk Mahkemesinin 2016/307 Esas Sayılı dosyasının bugün yapılan duruşmasında mahkeme;

- Davanın ve birleşen davanın reddine,

- Sair hususların gerekçeli kararda açıklanmasına,

- Kararın taraflara tebliğinden itibaren 2 haftalık yasal süre içerisinde istinaf yolu açık olmak üzere,

karar verilmiştir.

Sayfa 290/300 İlkİlk ... 190240280288289290291292 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •