Sayfa 270/300 İlkİlk ... 170220260268269270271272280 ... SonSon
Arama sonucu : 2393 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: EGCYO Egeli & Co. Tarım Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by ersen58 Yazıyı Oku
    Güler holding, 4,5 milyon egcyo hissesini niye aldın, yap yapacağını artık, şirketle ciddi alakası olmayan, işadamlığı yapamayan şu adamın elinden al şu şirketi artık,
    İnşallah alır, tek umudumuz o zaten.Tabii ki onları da kandırmadıysa.Huyudur çünkü tokatlamak. Şu ramazan gününde sana sinkaflı küfür etmeyeceğim, Allahından bul, milletin çoluğunu çocuğu nasıl perişan ettiysen, sende inşallah en büyüğünü yaşarsın adi herif..

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    ***Şahsi görüşlerim beni bağlar. Yatırım tavsiyesi olarak algılamayın ,zarar edebilirsiniz.

Adam belki de %20 sini alan Güler yatırım istirakını da ayakta uyuttu. Biz birden gözaltına gidebileceğini nereden bilebilirdik. Zaten yıllardır milletin parası pul olmuş. Bizler 0.29-30 kuruşları gördük bu hissede. Şuan yapacak bir şey yok. Umarım şirketi bir alan çıkar da kurtuluruz bu adilerden.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

Birilerine de cevap vermeyeceğim. Hep kötü senaryolarda gün yüzüne çıktığından. 0.30 larda da hisseyi hep kötülemişti. Hisse yükselirken ortaklıklardan kayboluyor du. O sebeple herkesin hataları olabilir. Kimse 4/4 lüks değil. Bu saatten sonra neler olabilir ne yapılabilir onu tartişmaliyiz.
    **Hayatta en pahalı şey tecrübedir. Çünkü kazanmak için kaybetmek gerekir.

4. Bu tahtayı yıllardır izlerim bilirim 0,53 2.000.000 alış varsa bu yukarıdan verdiğini yerine koymak içindir şimdi nezaman yerine koyar ozaman patronun aklındaki oyunun senaryosu ortaya çıkar
    Sövmek ve beddua etmek için Ramazan'ın geçmesini bekliyorum

5. Ayrıca ne olursa olsun %1 %20 den küçüktür biz değil şimdi yüklü hissesi olan A1 glryh tan onlar düşünsün

bugünden itibaren gözaltı pazarına düşmüş, hayırlı olsun, görünen köy kılavuz istemez , Eyyy baran yiğit yazmaya devam et, bakalım daha kaç kişiye kağıdı pazarlayabileceksin..

7.  Alıntı Originally Posted by ^^YİGİT BARAN^^ Yazıyı Oku
    Birilerine de cevap vermeyeceğim. Hep kötü senaryolarda gün yüzüne çıktığından. 0.30 larda da hisseyi hep kötülemişti. Hisse yükselirken ortaklıklardan kayboluyor du. O sebeple herkesin hataları olabilir. Kimse 4/4 lüks değil. Bu saatten sonra neler olabilir ne yapılabilir onu tartişmaliyiz.
    Gurur Onur haysiyet böylesi bir şey işte beni kötülemeyecek miş
    Türkiye nin geldiği nokta bu aslında bağıran arsız her zaman haklı yahu şurda yazanlar dahil 0.35 alıp 1 lerde satan kim ve kaç lot hacim ne varmı bu senetten kazanan ky
    Yahu senet çöpe gitti onun gözünde ben hala kötülüyormuşum
    Hadi ben kötüledim 3 kişi benden dolayı girmemişse ne iyi sen hergün algı yarattın umut pompaladın 1 i hedef yazdın şimdi sana kanıp bekleyen yeni alanın hali ne be adam yüzün yokmu köselemi
    Utanma denen kavramın zerresi Yok hadi senet çöpe gitti hala ben kötü taraftayım sen doğru ve iyi taraf ha yuh be
    Edep edep tancığın her dönem paralı uşaklarısınız foruma gelir görevini zi yapar sıvışır gidersiniz

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

8. Şirketi sonunda gözaltı Pazarına soktular. Şirketin içini boşaltmamış olsalar bari diyeceğim ama çiftliğin birindeki hayvanların ne olduğu belirsiz, belki makina teçhizatlarda yok olmuştur, kuru bir kaç tarladan başka bir şey bırakırlarmı acep..

Ey Allah'ım, şirketi her kim bilinçli ve bilerek bu hale getirdi, gelmesine sebep oldu ise sen onları ıslah eyle,
    bu kadar mazlum ve mağdurun ahı çıkacaktır elbet aheste aheste...
    Sen hakkı gözeten ve bilensin.
    Kul hakkı yiyenlerin cezasını verende verecek olanda sensin.

Bunu yapanların İnançları varmıdır bilmiyorum ama benim inancima göre kul hakkına girdikleri için hakkım helal değildir onlara.

Sayfa 270/300 İlkİlk ... 170220260268269270271272280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •