Sayfa 293/952 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393793 ... SonSon
Arama sonucu : 7615 madde; 2,337 - 2,344 arası.

Konu: TSKB - T. Sınai Kalkınma Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by BJK Coccinella Yazıyı Oku
    Teşekkürler Sn. BJK Coccinella, en azından anormal bir durum yok gibi görünüyor şimdilik. Bakalım ayın 30'unda nasıl bir tahta bekliyor olacak bizi...

2. Investing yorumlarda bir tanesi yuzde 41 hissedarı isbankası a yazmış hazineye devir olacağı söyleniyor kamu fonları yani isbank mal satıyor yazmış tskb de böyle birşey varmıdır tskb yönetimi hissedarlardan habersiz böyle bir şey yapar mı acaba yatırımcı ilişkilerine soralım telefonu kaç acaba

3. Benim bildiğim tskb yönetimi böyle birşey asla yapmaz zaten en çok ta bunun için bu şirketin yatırımcısıyım ama geçenlerde birden bire hiçbirşey yokken 0,90 lara gidip ordan aşağı basması ve yine geçenlerde brunson sonrası endeksin en güzel gününde bütün bankalar yüzde 5 artı yaparken bunun yuzde 3 eksi kapatması şimdi baya beni kuşkulandırdı açıkcası bu son harakette

4. İletişim Bilgilerimiz
    Türkiye Sınai Kalkınma Bankası A.Ş.
    Meclisi Mebusan Cad. 81 Fındıklı 34427 İstanbul
    +90 (212) 334 50 50
    +90 (212) 334 52 34
    [email protected]

5.  Alıntı Originally Posted by tranatula Yazıyı Oku
    Investing yorumlarda bir tanesi yuzde 41 hissedarı isbankası a yazmış hazineye devir olacağı söyleniyor kamu fonları yani isbank mal satıyor yazmış tskb de böyle birşey varmıdır tskb yönetimi hissedarlardan habersiz böyle bir şey yapar mı acaba yatırımcı ilişkilerine soralım telefonu kaç acaba
    Eğer takip ediyorsanız takaslarda tskb de iş bankasının payı artıyor. Bariz bir şekilde baskı var. Bilmiyoruz ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Kendilerine fon yaratıyor veya yaratmış da olabilirler ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7. 2019 Cumhurbaşkanlığı Planı Tedbir 219 : Kalkınma ve yatırım bankalarının FAİZSİZ finansman yöntemlerini kullanmalarına yönelik yasal altyapı oluşturulacaktır. Buradaki söylenmek istenen Kalkınma bankaları da yatırımlara katılım bankası teknikleriyle fonlama sağlayabilecek demek oluyor. Buda ek gelir sağlaması için farklı bir yöntem demek bence. Faizsiz kelimesi bana Katılım bankası tekniklerini hatırlattı.

8.  Alıntı Originally Posted by MrBandit Yazıyı Oku
    2019 Cumhurbaşkanlığı Planı Tedbir 219 : Kalkınma ve yatırım bankalarının FAİZSİZ finansman yöntemlerini kullanmalarına yönelik yasal altyapı oluşturulacaktır. Buradaki söylenmek istenen Kalkınma bankaları da yatırımlara katılım bankası teknikleriyle fonlama sağlayabilecek demek oluyor. Buda ek gelir sağlaması için farklı bir yöntem demek bence. Faizsiz kelimesi bana Katılım bankası tekniklerini hatırlattı.
    O zaman olumlu bir gelisme diyebiliriz.
    Konuya biraz uzagim merak ettigim bir sey var. Kalkinma bankta yasanan beklentinin benzeri burada yasanabilirmi? Ortak bir cati altinda toplanilbilme ihtimali varmidir? Simdi yabanci payina baktim yuzde 41 lerde ve yabancida aliyor hisseyi. Yabanci bu kadar fazlayken ve aciklik orani cok iken sanirim boyle bir beklenti soz konusu degil...
    Aslinda herseyi bosverelim hisse bedelsiz ve temettu degerleriyle tam emeklilik hissesine benziyor. Uzun vade icin tutacagim bir kisim insallah. 10 senelik..umarim bereketli olur.

Takipte olan yorumlarsa sevinirim. Ytd.

HTC_2Q4D100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 293/952 İlkİlk ... 193243283291292293294295303343393793 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •