Sayfa 320/952 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420820 ... SonSon
Arama sonucu : 7615 madde; 2,553 - 2,560 arası.

Konu: TSKB - T. Sınai Kalkınma Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by ulas351 Yazıyı Oku
    Senin banka gibi hisse gibi *****n avradınının ve bil cümle yedi sülalenin damına kırmızı gül yaprağı serpiştireyim.

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Tek birşey söyleyeceğim %44,59'u Halka açık, iş bankası bu oranın %22 sini toplamış durumda yani toplam oranın %9,76'si yapar bilin bakalım ortaklık yapısındaki payı ne kadar %41,24 toplam =%51.
    Hissede yaşananlar tamamen gelecekte oluşacak malum olaylar için kontrolü ele almaktan ibaret.
    YTD

3.  Alıntı Originally Posted by adamolanbilir Yazıyı Oku
    Tek birşey söyleyeceğim %44,59'u Halka açık, iş bankası bu oranın %22 sini toplamış durumda yani toplam oranın %9,76'si yapar bilin bakalım ortaklık yapısındaki payı ne kadar %41,24 toplam =%51.
    Hissede yaşananlar tamamen gelecekte oluşacak malum olaylar için kontrolü ele almaktan ibaret.
    YTD
    Hocam iyi dersin güzel dersin lakin bizi tüketti bu şerefli hisse.Saglik ve bol kazanç

General Mobile 4G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Benim teorim bu şekilde düştükçe alıyorum, en kötü bedelsiz %17 temettü %3 verse %20 cebime koyarım 3 yılda zaten koyduğum parayı geri almış lotlarda bedavaya gelmiş olur ömür boyu alım politikasına geçtim

5. Fiyat yukarı dan asagıya gelirken bazı fiyatlarda ky alma (ky dusuncesı maliyet dusurme) yapıldığı surece alınan noktayı zor gecer., dahası o maliyetleri gecırmezler... 090dan salındı 080e. Sonra 070..... Maliyet oldu 080. (, bu gun ıcın. %10 yukarı yapsa hala maliyet olmaz). Asıl sıkıntı ky maliyet yapabilmesi fırsatı vermesı

CLT-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Her hangi bir yatırım tavsıyesı değildir.. sesli düşünmemin klavye ye dokulmus halıdır.. Yalnız benı bağlar..

Alıntı Originally Posted by yaksay Yazıyı Oku
    Fiyat yukarı dan asagıya gelirken bazı fiyatlarda ky alma (ky dusuncesı maliyet dusurme) yapıldığı surece alınan noktayı zor gecer., dahası o maliyetleri gecırmezler... 090dan salındı 080e. Sonra 070..... Maliyet oldu 080. (, bu gun ıcın. %10 yukarı yapsa hala maliyet olmaz). Asıl sıkıntı ky maliyet yapabilmesi fırsatı vermesı

KY'nın sadece alış yaptığı varsayımı ile düşünüyorsunuz sanırım? Zararına satanlar ne olacak?

7. Benim duısmcem zararına satıs yapanların az olacağı... Nasılımı formdaki yazılara bakalım kac kısı ben veda ettim yazdı, kac kısı ben cıktım Allah kurtarsın yazdı... Ky psikolojisi... Genımkı genelleme yapmaktı.. Al sat dur git anlaaılmasın... (kendim maliyete kadar mecbur beklıycem)

Her hangi bir yatırım tavsıyesı değildir.. sesli düşünmemin klavye ye dokulmus halıdır.. Yalnız benı bağlar..

Alıntı Originally Posted by yaksay Yazıyı Oku
    Benim duısmcem zararına satıs yapanların az olacağı... Nasılımı formdaki yazılara bakalım kac kısı ben veda ettim yazdı, kac kısı ben cıktım Allah kurtarsın yazdı... Ky psikolojisi... Genımkı genelleme yapmaktı.. Al sat dur git anlaaılmasın... (kendim maliyete kadar mecbur beklıycem)

Anladım, iyi niyetinizden şüphem yok. Yalnız forumlarda yazılanların tamamı doğru olsaydı hiç bir senedin prim yapmaması lazım. Elinde senedi bulunanların çoğunluğunun sessiz kaldığı ya da elinde senedi bulunanların foruma üye olmadığı ya da başka platformlarda etkinlik gerçekleştirdiği de düşünülürse içinden çıkılmaz bir hal olacağı anlaşılıyor. Herkesin aldığı ve sattığı fiyatı yazacağını düşünmüyorum.

Sayfa 320/952 İlkİlk ... 220270310318319320321322330370420820 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •