Sayfa 390/952 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490890 ... SonSon
Arama sonucu : 7615 madde; 3,113 - 3,120 arası.

Konu: TSKB - T. Sınai Kalkınma Bankası

1.  Alıntı Originally Posted by adamolanbilir Yazıyı Oku
    Yahu sizi sayıyla mı üretiyorlar ne kepazeliği arkadaşım? Şirketin piyasa değeri defter değerinin yarısından fazla e zaten sektör ortalama olarak %30 primli seyrediyor bizimki %46. Bu kadar boş laf komik gerçekten farkında mı kimse bilmiyorum borsa çöktü banka hisseleri göçtü normal bunlar, zaten bu kadarından bir habersen kumar oynuyorsun demektir. Teknik olarak hisse tam alım pozisyonunda zaten şirket dün 0,71 den bugünde 0,73 ten geri alım yaparak beni destekledi. Peki şimdi ne olcak? Tabiki başta geri alıma bir miktar devam edeceklerini düşünüyorum yarın büyük ihtimalle bir miktar daha alacaklar ve sonrasında genel kurulda yüksek miktarlar açıklanacak akabinde yükseltecekler fakat ederi miktarda:.. ytd
    Ovvv, feci bilgi vermiş, başkalarını da aşağılamışsın
    Ama be arkadaş senin o dediğin hisse TSKB değil TSGYO 0,73'ten aldıkları
    Sesli düşünüyorum. Herkesin kararı kendine.
    Veren de alan da O'dur.

2.  Alıntı Originally Posted by Dentist Yazıyı Oku
    Ovvv, feci bilgi vermiş, başkalarını da aşağılamışsın
    Ama be arkadaş senin o dediğin hisse TSKB değil TSGYO 0,73'ten aldıkları
    Evet tsgyo fakat Adamlar 14,3 m luk şirkete 219m değer biçmişler hesabını ordan yap demek ki bir beklentileri var %85,58 i bizim değil mi zaten tsgyo ya girecek her gelir tskb ye girmiyecek mi

3.  Alıntı Originally Posted by adamolanbilir Yazıyı Oku
    Evet tsgyo fakat Adamlar 14,3 m luk şirkete 219m değer biçmişler hesabını ordan yap demek ki bir beklentileri var %85,58 i bizim değil mi zaten tsgyo ya girecek her gelir tskb ye girmiyecek mi
    Orada işler karışık. Ne güzel TSKB TSGYO'yu İSGYO'ya satacaktı. Her dönem oradan yansıyan zarardan kurtulmuş olacaktı.
    Ne işse birileri dava açıp satışı iptal ettirdiler.
    Buraya gelip şifreli bir şeyler yazıp giden aramızda meczup dediğimiz birisi vardı. O da yazmaz oldu. Seini mi kestiler nedir?
    Sesli düşünüyorum. Herkesin kararı kendine.
    Veren de alan da O'dur.

4.  Alıntı Originally Posted by Dentist Yazıyı Oku
    Orada işler karışık. Ne güzel TSKB TSGYO'yu İSGYO'ya satacaktı. Her dönem oradan yansıyan zarardan kurtulmuş olacaktı.
    Ne işse birileri dava açıp satışı iptal ettirdiler.
    Buraya gelip şifreli bir şeyler yazıp giden aramızda meczup dediğimiz birisi vardı. O da yazmaz oldu. Seini mi kestiler nedir?
    Belki satacakları için kalan payları topluyordur 10m nominal e kadar alma hakkı var e zaten piyasada 3,9 milyon pay var

5. A

SM-G7102 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. A

SM-G7102 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Tahtayı atabilecek varmı

8. Yıl bitmeden isbankasi in geri alımlarını bekliyorum. Belki çıkış için iyi olur.

SM-A800I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 390/952 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490890 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •