Sayfa 392/952 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442492892 ... SonSon
Arama sonucu : 7615 madde; 3,129 - 3,136 arası.

Konu: TSKB - T. Sınai Kalkınma Bankası

1. Arkadaşlar çok saçmaladık gereksiz şeylerden tartışmaya gerek yok tabiki. Tekniğe gelelim 0,69 direncin direnci yani aşağı kırılırsa ne olur Allah bilir üst kanalı kırdığında kanal boyu kadar aşşağı inmesi gerektiğini bile bile ben de tekniğe uymadım kimseyi de suçlayamayız ama teknik ve temel illahaki bakılmalı

2.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    0.69-70'den TSKB aldım bu gün de. bu hisseyi bu fiyatlardan satanın düşüncesi ne acaba?

BIST'te daha ucuz hem bedelsiz hem de temettü veren hisse mi bulacak?

Buffet'ın dediği gibi ne alacaksanız ucuzken alın, çorap bile alsanız ucuzken alın.

her zaman ucuzun ,ucuzu vardır...

Alıntı Originally Posted by mertfatih Yazıyı Oku
    her zaman ucuzun ,ucuzu vardır...
    Hiçbir zaman dipten alıp tepeden satamazsınız. Buralar uv için mükemmel seviyeler. Daha da düşerse yine alırız. Sıkıntı yok.

Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Hem acemi hem amatörce yazılmış yazılarıma yatırım maksadıyla itibar etmeyiniz.
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

4. A

SM-G7102 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Onumuzdeki hafta isbankasi kademeleri topalr diye bir muhabbet dönüyor ortalıkta siz ne diyorsunuz

6.  Alıntı Originally Posted by fikrep Yazıyı Oku
    Onumuzdeki hafta isbankasi kademeleri topalr diye bir muhabbet dönüyor ortalıkta siz ne diyorsunuz
    Hangi ortalıkta kaynak nedir?

7.  Alıntı Originally Posted by adamolanbilir Yazıyı Oku
    Hangi ortalıkta kaynak nedir?
    Twitter'da hastag TSKB yazarsanız çok fazla kişinin konuştuğunu görürsünüz resmi bir açıklama olsa zaten muhabbet demem

8.  Alıntı Originally Posted by fikrep Yazıyı Oku
    Twitter'da hastag TSKB yazarsanız çok fazla kişinin konuştuğunu görürsünüz resmi bir açıklama olsa zaten muhabbet demem
    Şirkete yakın çevreler mi manasında sormuştum, citi ve iş bank sürekli saklama oranında yer değiştirmeye başladı ek olarak.

Sayfa 392/952 İlkİlk ... 292342382390391392393394402442492892 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •